Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare duan grate ??????
Gjithsej 53 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
anda
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 29/07/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 81

femra do qe ti plotesosh cdo nevoje si shpirterore ashtu dhe materiale por me kryesorja ti permbushe kerkesat plotesisht ne shtrat(te jete bombe ne krevat)
ATEHERE FEMRA ESHTE PLOTESISHT E JUAJA.(varet se ka raste qe dhe kur ia plotesojne te gjitha nuk e ke gjithmone tenden hahaah)

__________________
vivi la vita come puoi perche come vuoi non puoi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2003 12:46
anda nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anda Shto anda nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anda nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lala
Anetar i ri

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 5

Exclamation

fajtorit

nuk jam shume dakort me idene qe gruaja do te jete e lire per mua me shume do te ishte qe nuk di cfare do.........sa per pjesen e zgjedhjes une jam femer po po te ishte se duhet te zgjidhja do preferoja te ishte i bukur naten dhe do beja si do beja diten....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2003 18:16
lala nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lala Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lala (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lala Shto lala nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lala nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
love-boy
Anetar i ri

Regjistruar: 01/08/2003
Vendbanimi: Nwecastle - Angli
Mesazhe: 7

Smile

per anda

Po ne qoftese eshte tank edhe jo bomb, po athere cfar ndodh ?
ti je femer edhe duhet te dish qe ta shpjegosh.

Rrespekt.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2003 19:26
love-boy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė love-boy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me love-boy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: love-boy Shto love-boy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto love-boy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bebi i Vogel
StreetRacer

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 11

Jete Pa Kuptim

Per mua nje jete pa Femra se e imagjinoj dot edhe pa dashuri nuk ekziston per mua. Por edhe femrat kan mungesen tone. Femrat kerkojne nje dashuri sentimentale ne jete edhe Mashkuijt mund tja ofrojne ate femres.






StreetRacer Zero Gravity

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Gusht 2003 04:06
Bebi i Vogel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bebi i Vogel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bebi i Vogel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bebi i Vogel Shto Bebi i Vogel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bebi i Vogel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

Red face

Femrat duan disa gjera fare te vogla nga i dashuri qe jane:

1. Mercedesin 500 (mundesisht 600 ose model sportiv cabriolet, edhe bmw ose fuoristrade pranohet).
2. Lefta me shumice (ne asnje menyre nuk mundet qe nje femer te nxjerre leke nga xhepi i saj ne lokal ose per te blere slims, gjithashtu edhe veshjet, nje fustan dhe 2 pale kepuce ne muaj edhe mund te mjaftojne, gjerat e vogla nuk po i permend se kam frike se mos i fyej).
3. Celularin (A te lutem shume celulari smund te mbahet me shume se dy muaj duhet nderruar me modelin e fundit qe ka dale)
4. Ate te gjatin (te shpjegohemi mire ketu: e duan patjeter kur tu teket dhe ku tu teket, sa me madh aq me i mire).
5. Dashnor tjeter (pervec te dashurit, sepse ai seshte simpatik).

Sic e shihni femrat jane teper modeste, vetem te jesh budalla te mos ua plotesosh keto nevoja jetesore qe ato kane.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 11:09
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Cancer kujdes te mos i ngaterrosh konceptet e nje dashurie serioze(me nje njeri serioz) dhe konceptet e nje fiksimi(kujdes ky fiksimi mund te jete dhe per para dhe jo per ty)
Ti je duke dhene gjerat qe imponohen nga nje "mantenuta/mantenuto"(lloj prostitucioni sipas meje,vetem se keto nuk ndryshojne njerezit ne nje nate por mund ti ndryshojne njehere ne muaj)

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 12:14
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

amor

sikur ta dija qe ti do grriceshe e para.
Mesazhi im ishte me shume ironik, per te qeshur dhe jo shume serioz. Megjithate nuk e nxora nga hici ashtu kot. Ne pergjithesi ketu ne shqiperi vajzat te tilla po behen gjithnje e me shume. Sigurisht qe une e kam ekzagjeruar pak por ketu ne tirane nuk gjen nje cun qe te mos thote: "Po do te zesh duhet te kesh makine dhe para". Une jam cuditur kur kam takuar nje shoqen time para disa javesh te cilen kisha nje vit e ca pa e takuar dhe ne gjysem ore muhabet qe bera me te pashe qe kishte ndryshuar 180 grade nga nje vajze e urte qe si degjohej zeri dhe e sjellshme tani me llafoste fare lirshem se te dashurit i kishin vjedhur makinen e sdinte ca te bente tani ta linte apo jo, se ai nuk i pelqente ne te vertete, perpiqej te me tregonte mua si terthorazi kshu qe arrinte ta sillte pas vetes ate bukuroshin.
Ky ndryshim nuk ishte nje rast i vecante, tek ajo patjeter qe ka ndikuar shoqeria.
Une e di qe ka dhe vajza shume te mira sepse njoh te tilla por per mendimin tim sot nje vajze nuk sheh shume se cfare njeriu je, kane ikur ato kohe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 15:29
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
FLGirl
Studente

Regjistruar: 21/06/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 16

CANCER,

Shume goca nuk shohin me se c'fare njeriu je, por c'fare "ke". Njerezit po behen gjithnji e me teper materialiste sesa shpirterore. Shume femra kane arritur qe jane mesuar me para dhe qe j'u plotesohen te gjitha, dhe nuk mund te zene nje te dashur qe nuk j'ua ploteson dot. Ne kete rast nuk ka vend fjala NDJENJE por INTERES. (when she looks at him she doesn't see his face but dollar bills instead..haha)

Per mua ka 3 lloj parallinjsh
1) I kane paret e trasheguara(propabiliteti te zgjuar-pa tru eshte gjys per gjys )
2) I kane nxjerre me pune te pista(jane te zgjuar por per te keqija)
3) Kane profesion te mire(jane inteligjente)
Te paret nuk jane keq por varet si te bie..hehe
Te dytet nuk i preferoj
Te tretet po qe j'a vlejne

Nuk do te me terhiqte kurre nji cun me para por injorant.

peace

__________________
"Be who you are and say what you feel
because those who mind don't matter
and those who matter don't mind"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2003 04:54
FLGirl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė FLGirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me FLGirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: FLGirl Shto FLGirl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto FLGirl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Rossonero
MILANIST DERI NE VDEKJE

Regjistruar: 04/08/2003
Vendbanimi: Milan
Mesazhe: 99

Wink

Jua them une

Jua them une pse zgjateni kot.Seks ne mengjes,seks ne drek,seks pasdite,seks ne darke.Dhe shikoni qe do ju kuptojne grate apo jo.Vetem pini red bull,qumesht nestle,dhe mo ndaloni,se si gjen gje ato.

__________________
Milan-Milan,sempre con te!
Milan-Milan sono per te!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2003 07:45
Rossonero nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Rossonero Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Rossonero (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Rossonero Shto Rossonero nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Rossonero nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

Thumbs up

une jam interist por ta mbeshtes mendimin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2003 08:48
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 53 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare duan grate ??????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.