Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > A ju pelqen shoqeria Shqiptare?
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Re: .

Citim:
Po citoj ato që tha dodgy
mire

Pyetja ne mos gabohem eshte a ju pelqen shqoqeria shqiptare?
Ne shumicen e rasteve me acaron ndjehem nervoz transformohem,shum bot e dobet pa horizont{flas ne pergjithsi nuk i fus te gjith ne 1 thes}
nuk ka muhabet tjeter vec per dokumenta per pun te paligjshme ose te ligjshme per drog per vjedhjet, per vrasjet, per prostitutat, ku te zihemi,sherre,llafe,dhe ku tja fusim na njonit.

Shkurt muhabeti me jep shum stres me ca drrasat por nuk kam ca te bej tjeter se edhe un shqiptar jam dhe na ka ren qe te bejm shoqeri bashke.



Keto jane per juve qe jeni atje, per ne kendej ka te tjera.

Sa vjet ke?
Sa merr?
Ke blere shtepi?
Ne cfare kolegji shkon femija?
A ke makine?
Burri cfare pune ben?
Sa pagoni per ngrohjen?

Sa e beni mu***in ne hale etj, etj si keto

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2006 19:43
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Emy
Anetar i ri

Regjistruar: 16/10/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 26

varet....

mua me pelqen shoqeria shqipetare ketu jashte shtetit,qe jetojne ketu dhe kane nje mentalitet te hapur,
kurse shoqeria ime qe kam lene ne shqiperi aty ku i kam lene aty i gjej prape,te njejtat muhabete koti dhe pa vlere kane dhe ti nuk mund te flasesh per gjera te ndryshme se per boten e tyre te vogel jane absurde.
pershendetje

__________________
Cdo sakrifice ja vlen nqs mendon ate qe do te behesh nje dite!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2006 15:35
Emy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Emy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Emy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Emy Shto Emy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Emy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
im beautiful
Anetar i ri

Regjistruar: 03/03/2006
Vendbanimi: elbasan
Mesazhe: 2

shoqeria shqiptare

si gjithe shoqerite ka te mira dhe negativet e saj.Shoqeria jone shqyhet per mikepritjen tone ,per ngrohtesine qe ofron.shqiptaret jan njerez te dashur shume.dhe si cdo shoqeri ne te ekzistojn dhe thashethemet,fjalet mbrapa krahet,zilia ................por kto jan kudo.jam krenare qe jam shqiptare,sepseshoqerite e tjera skan gjene me themelore qe mund te kemi ne ngrohtesine,mikepritja.por nuk po them qe sduhet kritikuat

__________________
la vita,e bella perche e varia.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Mars 2006 20:11
im beautiful nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė im beautiful Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me im beautiful (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: im beautiful Shto im beautiful nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto im beautiful nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kela
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/08/2005
Vendbanimi: Ne Realitetin e botes njerezore
Mesazhe: 427

Mua me pelqen shume shoqeria ime Shqiptare qofte ajo qe kam lene ne Shqip. dhe kjo tjetra qe kam ne Evrope, sepse ne fund te fundit i kam zgjedhur vete.

Per ata shqiptare qe s'me pelqejne s'me detyron njeri tju flas, keshtuqe problemi eshte i zgjidhur.

__________________
My words fly up, my thoughts remain below.
Words without thoughts never to heaven go.(William Shakespear)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2006 15:15
Kela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kela Shto Kela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Re: Re: .

Citim:
Po citoj ato që tha football


Keto jane per juve qe jeni atje, per ne kendej ka te tjera.

Sa vjet ke?
Sa merr?
Ke blere shtepi?
Ne cfare kolegji shkon femija?
A ke makine?
Burri cfare pune ben?
Sa pagoni per ngrohjen?

Sa e beni mu***in ne hale etj, etj si keto



C'me kujtove, isha nje dite per te blere mish dhe shoku im u pershendet me nje shqiptar aty. Ky i fundit ishte me baben, dhe sa i dha doren shokut tim, pa ekzagjerim, i tha:
Si je? Ca pune ben? sa te paguajne, Sa e ke qerane? Gruaja ne pune?
Nuk i la rradhe tjetrit te thoshte nje fjale po vazhdonte pyetjet.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2006 16:13
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Re: Re: Re: .

Citim:
Po citoj ato që tha juve


C'me kujtove, isha nje dite per te blere mish dhe shoku im u pershendet me nje shqiptar aty. Ky i fundit ishte me baben, dhe sa i dha doren shokut tim, pa ekzagjerim, i tha:
Si je? Ca pune ben? sa te paguajne, Sa e ke qerane? Gruaja ne pune?
Nuk i la rradhe tjetrit te thoshte nje fjale po vazhdonte pyetjet.



me siguri ka dashur ta intervistonte.

jam pjese e shoqerise shqiptare,me te mirat dhe te keqiat e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2006 16:20
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > A ju pelqen shoqeria Shqiptare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.