Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Cila eshte dhurata me e bukur qe keni mare??????
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
luledele
spring

Regjistruar: 03/03/2006
Vendbanimi: Firenze, It
Mesazhe: 258

Cila eshte dhurata me e bukur qe keni mare??????

Cila eshte dhurata me e bukur qe keni mare,qofte ajo per ditelindje for valentine,vitin e ri etj.
Mua personalisht dhurata qe me ka pelqyer me shume eshte nje buqete e madhe e madhe me lule.

__________________
~~~~~~~Buzeqesh sepse eshte gjeja e dyte me e bukur qe mund te besh me buzet e tua~~~~~~~~``

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2006 10:09
luledele nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė luledele Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me luledele (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: luledele Shto luledele nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto luledele nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Nje Flash 1 Giga atehere kur ne Shqiperi ishte lluks per shkak te cmimit. Ma dhuruan pa sebep. Kete arrij te mbaj mend pasi eshte nga me te fresketat. Ndersa all time classics, dhurata me e bukur qe kam marre ka qene virgjeria e nje vajze.......

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Mars 2006 10:06
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Nuk do te dija te vecoja mes dhuratave qe kam marr ate me te miren. Pasi shume prej dhuratave qe kam marr jane te lidhura me kujtime te bukura qe i japin akoma me vlere dhurates. Do te vecoja nje byrzylyk me rruaza qe ma kishte bere shoqja ime e ngushte ne klase te tete. Me tha se kur te me keputej do te me realizohej nje deshire, gje qe per koincidence doli e vertete.

Nje statuje te Shen Marise qe ma dhuroi vajza e halles per ditelindjen time te 17.

Dhjete libra, kryevepra boterore te cilat mi dhuruan dy mesues me rastin e diplomimit.

Disa libra te Remarkut qe i kam marr per ditelindje te ndryshme....

Jane shume dhurata... s'do dija ke te vecoja...   te gjitha jane te bukura.

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 07:19
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

-nje piano/keyboard para dy vitesh qe une te mesoja ti bija.
-nje feste surprize me karaoke para nje viti ku miq te mi ishin ftuar
-spiritual books about God and Christianity. (i preferuari-Who I am in Christ--Neil Anderson)
-nje scrapbook surprize me foto te miat dhe te miqve te mi ,ku ishte mbushur me komente dhe kujtime te koheve te kaluara. Aty kishin shkruar dhe miq qe une s'i kam pare per nje kohe te gjate.(vertet prekese si dhurate) Kjo krishtlindjet e fundit.
-6 canvase per te piktuaruar me akrilike(ditelindja qe kalova para pak muajsh)

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 20:15
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Dhurata me e bukur qe kam mare eshre nje arush i madh,dhe nje pale te brenshme sexi(te kuqe).

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2006 17:02
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Dhurata me e bukur qe kam marre ka qene nje proze e shkurter nga shoqja ime e ngushte per ditelindjen time.

Ajo me dhuroi edhe gjera materiale, por kjo proza me pelqeu me shume se cdo lloj dhurate qe kam marre deri tani, dhe e ruaj me shume kujdes...ma dergoi ne msn si me shaka, dhe me te vertete qe ishte nje surprize e bukur.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2006 18:09
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

kur kisha ditelindjen u ulen ne nje tavoline per 3 ore, dhe pa u zene 2 shoket e mi me te mire por qe ja kishin bere bene njeri-tjetrit....ishte dhurata me e bukur qe mund te me benin qe ishin te 2 ne feste.....

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2006 09:25
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

kam shume dhurata nga shoqja ime e ngusht te gjithe te bukura....por dje dikush me ka bere dhoro nje arush dudush shum te madh ....ishte hata krejt...kisha kohe qe nuk kisha marre te tille dhurate.....tani jam duk ei gjetur emrin...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2006 09:47
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

qenin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 18:16
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Cila eshte dhurata me e bukur qe keni mare??????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.