Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re e prozes > Ku i ka varrezat dashuria ?
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Passionman
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 07/07/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 38

Moonlightgirl, avash ti njehere, avash na paske vene edhe targen e moshes nga 18 deri ne 45 .Po une qe sapo kam dale nga limitiu i targes?

__________________
"The hardest thing in life to learn,which bridge to cross,which one to burn."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2007 14:13
Passionman nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Passionman Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Passionman (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Passionman't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Passionman Shto Passionman nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Passionman nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Moonlightgirl
Anetar i ri

Regjistruar: 06/03/2007
Vendbanimi: Paradise
Mesazhe: 9

Hi there!

He mo se bera shaka. Po per ctema mund te bisedoje une me nje 50 vjecar a me shume???
Pa fyer askend.
por pershembull marr tim ate qe 55.
Une vij ne shtepi dhe i vetmi muhabet qe bejme eshte te zihemi per pultin se kush do shikoje ne tv programet qe pelqen (ai lajmet) (une filmat) dhe pas kesaj nje heshtje e gjate.... .

E kupto vete ti dmth...

Hajt te pershendes se me duhet te dal per kafe tani.

Ciao!

__________________
O te gjitha o asgje!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2007 17:08
Moonlightgirl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Moonlightgirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Moonlightgirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Moonlightgirl Shto Moonlightgirl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Moonlightgirl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Dashuria ime ska varreza as nje varr nuk meritoi kjo dashuri kaq e madhe dhe kaq e forte .
Kjo dashuri nuk ka varr sepse dikush e vodhi kete dashuri dhe pse e kerkova ne cdo vend se gjeta dot me ...dhe mbasi e vodhi ma vrau kete dashuri me kot kerkova ta ringjall ti jep frymen, shpirtin ,zemren time ajo iku ...mbasi ma vodhi, ma vrau ne fund ma dogji kete dashuri ashtu si cdo gje fotografite, letrat ,premtimet, poezit ...me kot kerkoj varrin e saj se di ku e ka ...
Nuk ka nje varr per te derdhur lotet e nxehte e bashke me keto lot, ti tregoj qe jeta vashdon dhe pa ty... vashdon eshte shume e veshtire, po vashdon ,jeta pa ty nga njera ane ka ngjyrat e ylberit dhe nga ana tjeter eshte vetem gri .
Kjo dashuri ska nje varr as per te vene nje tufe me lule ne cdo pervjetor dhe pse sa me shume kalojne vitet aq me shume ti venitesh ne kujtesen time ke filluar te behesh i tejdukshem ...dashuria ime do varroset bashke me mua ...sot ...neser ...nje dite ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shkurt 2010 17:37
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re e prozes > Ku i ka varrezat dashuria ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.