Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Si mendoni per temen"MOS DUAJ NJERIUN PERFEKT POR BEJ PERFEKT ATE QE DO"
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
babyy girl
Anetar i ri

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 7

Smile

Si mendoni per temen"MOS DUAJ NJERIUN PERFEKT POR BEJ PERFEKT ATE QE DO"

MOS DUAJ NJERIUN PERFEKT POR BEJ PERFEKT ATE QE DO!!!

__________________
Mos duaj njeriun perfekt,por bej perfekt ate qe do.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2008 12:06
babyy girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė babyy girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me babyy girl (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė babyy girl't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: babyy girl Shto babyy girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto babyy girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

shume e bukur kjo,me pelqen


bravo goca

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2008 12:08
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ketij i them reciklim une.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 00:14
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belga
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/02/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 279

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Ketij i them reciklim une.


njeriu perfekt nuk ekziston askund ne bote por shpresojme se nga pervoja dhe puna apo gjerat e ndryshme ne jete te ndikojne pozitivisht ne aspektin e karakterit d.m.th. ne< njeriun perfekt >
pershendetje belga

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 01:03
belga nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belga Kėrko mesazhe tė tjera nga: belga Shto belga nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belga nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Subjektiviteti i jep njeriut 100 fytyra...Thjesht duhet pranuar tjetri me ato imperfeksione qe i shohim.

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 08:40
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Subjektiviteti i jep njeriut 100 fytyra...Thjesht duhet pranuar tjetri me ato imperfeksione qe i shohim.


jo mo jo me dukesh se e ke me shaka ti

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 08:56
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi


jo mo jo me dukesh se e ke me shaka ti



Giuro e kam seriozisht :p

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 09:01
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

kjo puna eshte nje rreth vicioz, jo mos duaj ate perfektin por beje perfekt ate qe do ... tani keto kaviet-persona duhet te bejne te njejten gje dhe me kete personin shkencetar-laborant ?

nejse urime kush i futet ketyre telasheve e del pa lagur

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 13:31
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Une per vete dashurohem pas difekteve te vogla te njerzve .Jam nga ata njerzit qe i vene re shume detajet e vogla dhe me ane te tyre arrij te bej nje rezyme te njeriut qe kam perballe.Nuk do e kerkoja asnjehere njeriun perfekt perderisa se kam kerkuar perfektesine te une . Pastaj me pelqejne gjithmon konfliktet ne nje lidhje , nuk do doja kurre qe te kisha nje kavie ne krahun tim dhe te beja eksperimenta duke e bere ate person ashtu si dua une te jete.Ne nje lidhje te dy personat i pershtaten njeri tjeterit dhe limojn gjera nga karaktei i tyre per te pasur nje bashkjetes ne cift sa me harmonike.Pastaj mendoj qe perfektesia sjell monotoni dhe monotonja shkaterron gjithmon nje lidhje.
Nejse ...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 13:52
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
babyy girl
Anetar i ri

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 7

[QUOTE]Po citoj ato që tha diabolic
[B]Une per vete dashurohem pas difekteve te vogla te njerzve .Jam nga ata njerzit qe i vene re shume detajet e vogla dhe me ane te tyre arrij te bej nje rezyme te njeriut qe kam perballe.Nuk do e kerkoja asnjehere njeriun perfekt perderisa se kam kerkuar perfektesine te une . Pastaj me pelqejne gjithmon konfliktet ne nje lidhje , nuk do doja kurre qe te kisha nje kavie ne krahun tim dhe te beja eksperimenta duke e bere ate person ashtu si dua une te jete.Ne nje lidhje te dy personat i pershtaten njeri tjeterit dhe limojn gjera nga karaktei i tyre per te pasur nje bashkjetes ne cift sa me harmonike.Pastaj mendoj qe perfektesia sjell monotoni dhe monotonja shkaterron gjithmon nje lidhje.
Nejse ...


SHUUUUUUUME BUKUR ME PELQEN MENDIMI JOT FLM PER PERGJIGJEN KLM BABYY GIRL

__________________
Mos duaj njeriun perfekt,por bej perfekt ate qe do.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2008 14:18
babyy girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė babyy girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me babyy girl (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė babyy girl't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: babyy girl Shto babyy girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto babyy girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Si mendoni per temen"MOS DUAJ NJERIUN PERFEKT POR BEJ PERFEKT ATE QE DO"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.