Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Vėrejtje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum
Gjithsej 64 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Zgjidhja per hapjen e temave esht shum e thjeshte:

Nuk ka asnje te keqe per hapjen e shume te tilla, por mundohuni qe nese ka te hapura me te njejtin themel te shtohen aty e jo te hapen te reja.

Nuk mund te hapen nenforume me tituj gazetash se sigurisht informacioni merret diku ne nje gazete faqe interneti apo ku di une.
Nuk mund ti shohim te gjitha ngjarjet drejt per se drejti por i lexojme diku.

Sa per klanet...ka, ka pasur dhe do te kete ne kte forum.

Ps: Angel e mbron cik si shum ate erious ti, e vetmja here qe te kam pare duke e kundershtuar eshte vetem kur diskutoni bashke :p

Kaloni mire edhe pak me kujdes me listat e injorimit se jan delikate...

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 18:50
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82

Sa per klanet...ka, ka pasur dhe do te kete ne kte forum.

[/B]


E di ca me kujtove ti Satanai :p .... kur hyra ne ket forum nje anetare ketu spo e permend sepse ska rendesi me gjen adresen e msn-se sime e me shton ne listen e saj.
Duke biseduar nje dite ne lidhje me kete forum mbaj mend tekstualisht qe me ka thene qe shiko ki kujdes se ka klane ..... te njejten gje qe the dhe ti me lart.

Sinqerisht ne ato momente e mora me te qeshur sepse smund te konceptoj qe njerzit te bejne klane neper forume e them kete sepse dhe une kam vite qe i frekuentoj forumet dhe nuk kisha hasur termin KLAN .

Une nuk e quaj veten pjese te asaj gjeje te shemtuar qe quhet "klan" por e quaj veten pjese e 1 grupi shoqerie qe me hahet muhabeti me shume se me te tjeret kaq.

E kam thene e me perpara KLANET jane per njerez te pazote te cilet nuk jane te afte vete per tu perballur dhe perdorin te tjeret ne menyre te paturpshme ta bejne per ta.

Qellimi im i vetem mbetet argetimi te ky forum asgje tjeter.
Nqse dikush bezdiset nga prania ime seshte problemi im.

Kalofshi mire naten.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 19:48
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Ne e quajm klan se sdime ca emri tjeter ti veme....me gjithate mua me duket normale dhe jo e papranueshme . Gjera te tilla ndodhin ne shtete e qeverisje te ndryshme ku ka ligje e te pret burgu e jo me ne nje nenforum ku maksimumi perjashtohesh pergjithmone.

E rendesishme eshte qe moderatoret te mos jene pjese klanesh sepse pastaj humbet zbatimi i rregullores e behet corap.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 19:53
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Djalli une nuk bej pjese ne klane po ne rreth shoqeror prandaj dhe po rri akoma ne kete forum ... keshtu e konceptoj une te pakten....

mgjate respektoj mendimin tend sdua te behem gricese kot

E theksoj e njehere qellimi im eshte thjesht argetim ASGJE tjeter.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 20:00
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Djalli une nuk bej pjese ne klane po ne rreth shoqeror prandaj dhe po rri akoma ne kete forum ... keshtu e konceptoj une te pakten.... mgjate respektoj mendimin tend

E theksoj e njehere qellimi im eshte thjesht argetim ASGJE tjeter.



Angel nuk po bej fjale per ty, shpresoj ta kesh kuptuar kete.
Po flas ne pergjithesi qe te lexojne te gjith.
Nuk mund te them qe ti ke ber klan me Erious se dy vet nuk bejne nje klan por bejne 2 vet, nese e kishe fjalen per kete.
Por na ka ndodhur qe edhe moderator kan qene pjese klanesh dhe jane krijuar tragjedi forumore ku ka pas perjashtime heqje aksesesh etj.

Tashi per tashi ti je moderatorja me aktive eforumit kshu qe nuk kemi shum ankese, vetem qe mbron erious perpetumisht aty e prish pak!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 20:05
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

jo ke dhe qellim te me mbrosh mua shejtone

vertet kjo esht llogjika ketu ? dmth ky eshte kulmi i botkuptimit ''horizonti'' juaj mo te nderuar bashkeatdhetare ?

p.s. lezhiani, shejtonia eshte admine shum e respektuar ne nje forum ku ka mbi 200 vizitore ne te gjitha oraret e dites... ket ta them qe ti ti besh lidhjen per çfar shpreh ketu.

eshte sinqerisht per te ardhur keq, si nuk u kuptuam ketu, pak anetare ku askush s'po kerkon te ndaje tokat, perveç fantazirave tuaja.

nejse, nejse me vjen keq, sidomos kur lexoj ''me mbrojne''

ajt se s'ka gje do te kuptohemi nje dit... me te mira kinga. ju du fort. dhe gezuar 2010-ten.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 20:08
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil

E kam thene e me perpara KLANET jane per njerez te pazote te cilet nuk jane te afte vete per tu perballur dhe perdorin te tjeret ne menyre te paturpshme ta bejne per ta.



Prandaj thashe, leri rradhe Erious te mbrohet se ja arrin vete shume mire.

Kete idene e klaneve e kam degjuar, por nuk e di deri ne ç'pike ekziston. Di qe jemi ne ambjent shqiptar. Di qe shqiptaret jane pergojues dhe thashethemexhinj. Di qe shume njerez merren me faktet personale te te tjereve, flasin poshte e lart, bejne sikur dijne. Germojne, rremojne, dergojne mesazhe private.

Ky mentalitet krijon dhe klane, njohje pak me shume ketej e pak me pak andej. Rendesi ka qe:
1. Mos behet epidemi klanesh, ne menyre qe njerezit te flasin lirisht, te gjykojne me gjakftohtesi dhe mos mbrojne kend. Kjo sigurisht ka rendesi 10fish per moderatoret.
2. Ndonje preference e vogel te mos behet evidente dhe banale publikisht. Per kete i them ndonje fjale AngelDevil kur behet evidente qe flet sipas mbi baza shoqerie.

Nderkohe nese eshte njeri klan me mua te me thote se nuk dikam gje. Ose te me tregoje ndonjeri ndokend qe kam gjykuar ne baze te klanit. Nuk eshte per te dalur i paster, por punen e klaneve e kam urryer gjithmone, ne chat, ne forum, kudo ka pasur shqiptare. Dhe preferencat personale kane qene gati gjithmone per njerez qe nuk njihja, dhe ata qe njihja i kam trajtuar ndoshta edhe me keq se te panjohurit. Qarte milet??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 20:12
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Fajtor,
Kam harxhuar 1ore per te lexuar te gjitha komentet...

Per nje gje te kam pelqyher gjithmon, per qendrimin qe ke ditur te mbash ne cdo rast...per mendimet e mencura qe ke dhene...per gjakftohtesine tende...edhe ne situata te veshtira...edhe kur je treguar ironik te ka shkuar...edhe shakate qe ke bere jane te nivelit tend...

S'mund te rri pa komentuar edhe per turll...ka nderhyre gjithmon me shume shaka dhe pa dashur te prishi asnje bisede apo teme...ka dhene gjithmon mendimin e tij personal...


Angel,e ka mbajtur gjalle forumin me shakara te forta...e kemi moderatore ekzemplare...


erious edhe seriozisht ta kete s'mund te rri pa qeshur...me duket "zemergjere"... (s'po ve gogla se i ka vdekje, e sidomos kur i ve une).


Verejtje, sugjerime per kte forum?

Nuk kam...per arsyen me te thjeshte qe kur futem ne forum jam une,ekrani dhe shkrimet e antarve...Nuk me intereson asnje klan...sic tha edhe Angel, arsyea qe futemi eshte argetimi dhe jo jeta private e ketij apo e atij...

Nqs u zgjata me falni.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 21:08
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Po kisha une 1 verejtje :p ... boll ju lepive Fajes se po e gjuj vete mos hyj ne mes te kam thene :p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 21:15
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Po kisha une 1 verejtje :p ... boll ju lepive Fajes se po e gjuj vete mos hyj ne mes te kam thene :p




Te lutem mos me akuzo pa fakte...

EHE, edhe une kam dobesirat e mija...si cdo qenie e gjalle.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 21:21
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 64 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Vėrejtje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.