Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Fenomene Paranormale->endrra,alucinacione Etj
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007





o Nik hajde e me lexo syte e mi nje here se ke per te mesuar dicka te frikshme.......brrrrrrrrr...




ahahahhhaah katilesha vetem shpresoj mos te jem une ajo dickaja e frikshme:p

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2006 15:15
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha NIK_SERIOZI



ahahahhhaah katilesha vetem shpresoj mos te jem une ajo dickaja e frikshme:p









jooooooooooooooooooooo Niko s'je kaq i keq..........shpresoj........

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2006 23:20
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

hey..hey....mbreme ty nga ora 02:00 e mengjesit pata mendimin e mire qe te bija te flija dhe ......rashe....me ra me fjet(normalisht) dhe pasi mbylla syte me dukej se dikush vinte drejt meje dhe me fliste dicka....dukej sikur onte te me thoshte dicka...si nej paralajmerim...nuk e di...por ai fliste dhe une nuk e degjoja nukee kuptoja dot......dio sa hapa syte..pashe si nje hije..........kam nejt tan naten zgjuar pastaj........zot ca mka gjet edhe mu........

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2006 09:29
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ta them une se si te shpetosh.
Niz nji qiri dhe, betohu se nuk do te rrejshe miletin, as urrejtje per njerzit te mos keshe.
Po qe se kuptoj qe emri Katilesha, ka per qellim ndryshmin dhe largimin nga cdo e keqe, edhe un do ta ndez nje qiri per ty, keshtuqe do te shpetosh nga hijet.
( por sa e veshtrie qe esht per ty....ehhh )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2006 17:31
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

o konte hahahahahhahhahahhahah per ate zot sa kam qesh o komshi hahaahhahahaha

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2006 19:33
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Une per vehte u besoj shume endrrave pasi me kane dale.Por gjeja qe nuk arrij ta shpjegoj dot eshte se ne momente te caktuara me  behet se momenti qe po jetoj (me behet si nje vegim per 2a3seconda) e kam jetuar me pare. A ju ka ndodhur dhe juve dicka e tille? Do isha shume kureshtare ta dija.

Pershendetje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2007 01:47
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha kundershtuesja
Une per vehte u besoj shume endrrave pasi me kane dale.Por gjeja qe nuk arrij ta shpjegoj dot eshte se ne momente te caktuara me  behet se momenti qe po jetoj (me behet si nje vegim per 2a3seconda) e kam jetuar me pare. A ju ka ndodhur dhe juve dicka e tille? Do isha shume kureshtare ta dija.

Pershendetje.




kjo quhet "dejavu", edhe mua me ka ndodhur kjo gje 2 a 3 here, por para disa kohesh kjo gje, dhe kam arritur te pershkruaj me saktesi gati 10-15 sekondat e ardhshme me saktesi, gje kjo gje jo vetem jam impresionuar vete por kam trembur edhe nje shoqen time te ciles ne kohe reale i tregoja, ja tani do te ndodhi kjo e pastaj ajo gjeja tjeter...!
> Pas asaj qe i tregova, pas atij episodi per gati 2 dite me ka pare me nje sy pak si te habitur...te them te drejten edhe une veten time e kam pare pak me ate sy...


jam informuar pak a shume dhe kam kuptuar se keto ndodhin per shkak te perseritjeve te vazhdueshme te situatave te tilla ne te shkuar, dhe eshte edhe nje + i vete personit per te paramenduar cfare mund te ndodhi duke njohur personin ose vendin per te cilin behet fjale.
pra eshte nje gje shume normale, nqs do te bazohemi mbi kete shpjegim.




peace

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shkurt 2007 15:05
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Shyqyr zoti qe s'qenkam vetem une qe perjetoj nje gje te tille.Me ngushellove.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2007 04:33
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

thone qe endrrat shpeshhere manipulohen nga djalli...jo gjithmone jane te verteta ..por mua ne shumicen e rasteve me behen realitet ...sidomos kur para se te fle nuk mendoj per asgje dmth jam e qete...me ka rastisur te shikoj situata ose ngjarje qe do ndodhnin ne te arrdhmen dhe kur keto behen realitet them ua me doli endrra....thone qe po si tregove endrrat nuk shikon shpesh....por me ka ndodhur dhe kjo qe mund te shikoj nje enderr shqetesuese dhe nese dua dal nga endrra ose mund te vazhdoj te enderroj....njera nje tarot reading (shoqe shkolle) me thoshte ke nje gift dhe ti se di por qe te praktikosh dhe te jen gjithmone te sakta eshte mire ti shkruash endrrat qe shikon ...kjo gje sbehet fjale pasi pertoj lol....per hijet ne shtepi ose qe dalin ne enderr eshte mire te flesh 3 dite me drite te ndezur pasi hijet nuk shfaqen ne drite nqs kjo perserite dmth shfaqen perseri eshte nje lloj bime qe quhet SEige...tymos shtepine me te dhe pastron hijet shpirtrat e keqinj.... kurse dejavu e kam pothuajse cdo dite ....por keto gjera sme frikesojne shume pasi jam shume supersticioze e cfare skam degjuar perkundrazi jam kurioze te di cdo behet...parandjenjat i kam lemeri....nqs ndjej ankth pa shkak dore me nje qe dicka do me ndodhi mua ose njerezve qe i dua i kam perreth....dhe vetem me nje shikim mund te zbuloj cfare njeriu je....dhe shpeshhere mundohem qe te krijoj shoqeri me dike qe sapo takoj kur vazhdojme bisedojme them me vete e mo se qenka vajze/djal i mire....por nuk kalon shume prap shkoj te parandjenjat e mia ose impresioni im i pare....filxhanat nuk i besoj shume por ka disa individ qe me kane luajtur mendsh....disa dine te shikojne....sdi cte shkruaj tjeter...vetem se cdo njeri ka phycic abilities in them....

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2007 14:49
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Fenomene Paranormale->endrra,alucinacione Etj

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.