Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Probleme Sociale > Interneti dhe Ndikimi i tij ne Njeriu?
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Re: Re: Re: Interneti dhe Ndikimi i tij ne Njeriu?

Citim:
Po citoj ato që tha dylan



lule une mos ksiha internetin sdo isha aq dembele po problemi ehste gjithe koha e lir me iken ktu harroj te bej dicka tjeter vetem kur me duhet me doemos
e jam ne mendje me ty ehelel perjashta e holla dhe une se me ehste shpif6ur

dhe pse shume i domosdoshem per disa gjera shume i keq per disa tjera



thjesht s'duhet te abuzosh me te dylan..

ç'do gje ka kohen e vet.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2011 20:00
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Re: Re: Re: Interneti dhe Ndikimi i tij ne Njeriu?

Citim:
Po citoj ato që tha lule


thjesht s'duhet te abuzosh me te dylan..

ç'do gje ka kohen e vet.



po de po po kur e shef te merr pas tij dreqi shume i embel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2011 20:02
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Serenidita
Gazetare

Regjistruar: 18/11/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 86

Interneti nuk te izolon

Pershendetje,

Une punoj me median online, dhe po ju them qe nuk jam nje njeri qe ndjehem apo jam e izoluar nga shoqeria, biles do te thoja te kunderten: ka patur miq qe i kam njohur online dhe ende jemi ne kontakt, apo miq te vjeter qe i kam gjetur ne facebook, qe nga klasa e pare: eshte e rendesishme te mos e bejme internetin "jeten tone", por ta perdorim per ate pjese qe ne na ploteson pra te jemi te vetdijshem per kete, dhe te mos e lejojme te na perdori interneti ne.
Pastaj per bizneset online flasim sa te doni, per prespektiven qe kane ata.

serenidita

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2013 17:24
Serenidita nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Serenidita Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Serenidita (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Serenidita't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Serenidita Shto Serenidita nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Serenidita nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

tele pa pun tele pa gjume ka pas ken nje lloj muhabeti kshu disi ,tani dhe kjo int pa pun e int pa gjume ,po gjithesesi eshte i domosdoshem dhe ka te mirat e veta

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2013 21:07
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Probleme Sociale > Interneti dhe Ndikimi i tij ne Njeriu?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.