Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Pyetje per femrat e forumit horizont:-Sa te dashur keni pasur deri tani?
-Sa te dashur keni pasur deri tani?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Asnje. 10 14.49%
1 10 14.49%
2 5 7.25%
3 1 1.45%
4 0 0%
5 2 2.90%
6 0 0%
7 0 0%
8 1 1.45%
9-10 (ose me shume) 9 13.04%
Jam Mashkull 31 44.93%
Gjithsej: 68 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 7 Shkurt 2008, ora 13:15  (365 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Jepini vajza se ua kalun virgjereshat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2007 12:44
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: to dreqia....

Citim:
Po citoj ato që tha piroepirit
as un nuk jam.... dhe se mendoj te jemi i dashuri i dreqes----- i asaj qe eshte eshkurter.. e shendosh .. me puçra ne fytyre... dhe me syze..ahhaaaaaa... ahaaaaa....ahaaaaahaahhaaa.....ah se harrova... edhe iasaj qe eshte çvirgjeruar me biçiklete........ahaaaaaahhhaa... bej shaka.. mos u merzit



qysh se kam kam prish virgjinitetin me biciklete me kan ike pucerrat



Citim:
Po citoj ato që tha leopardi


Pse kaq me fat duhet te jem une?

aman...dreqe ma konfirmo ...apo ta pres pergjigjen me poste ...

eh dreqe ku ma var ti mua .....

 

 




une mendova te kunderten thash se sma var ti mua



Rubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mire se erdhe mire se erdhe ke kaq kohe pa hy dhe direkt e gjete ket teme hahahaha hallall

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2007 13:36
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha puntori
Jepini vajza se ua kalun virgjereshat.



ahahhahahaahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2007 13:42
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
leopardi
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 07/06/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 220

Re: Re: to dreqia....

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



qysh se kam kam prish virgjinitetin me biciklete me kan ike pucerrat






une mendova te kunderten thash se sma var ti mua



Rubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mire se erdhe mire se erdhe ke kaq kohe pa hy dhe direkt e gjete ket teme hahahaha hallall



dreqe,  pse nuk na tregon se kush eshte i dashuri jot ? pse po bahesh kaq katile me na lan ne ankth gjithe diten .....eh pse ? ma mire na trego ...

 nuk e dija dreqe se ti ma varje mua... ..se do kisha ba rrugen e "pambukut" dhe jo vetem ate rruge, por per ty do kisha ba edhe rrugen e vijes se "qumeshtit", per me ardhe e me te gjet .....se na ke fut ne mendime tani ...

 

 

__________________
e harrova.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2007 16:21
leopardi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė leopardi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me leopardi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: leopardi Shto leopardi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto leopardi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Re: Re: to dreqia....

Citim:
Po citoj ato që tha leopardi


dreqe,  pse nuk na tregon se kush eshte i dashuri jot ? pse po bahesh kaq katile me na lan ne ankth gjithe diten .....eh pse ? ma mire na trego ...

 nuk e dija dreqe se ti ma varje mua... ..se do kisha ba rrugen e "pambukut" dhe jo vetem ate rruge, por per ty do kisha ba edhe rrugen e vijes se "qumeshtit", per me ardhe e me te gjet .....se na ke fut ne mendime tani ...

 

 





ne fakt mua sme kishte shkuar kurre ne mendje qe tipi yt do kishte pelqy tipin tem....dukesh qe je serioz dhe thash mos e ke mendjen tek kto seriozet...mgjth rruget i ke te hapura nese ke naj mendje hahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2007 18:42
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erta31
Arkitekte

Regjistruar: 02/01/2007
Vendbanimi: cesena
Mesazhe: 244

une kam pase 10 deri tani po nuk besoj se do ndalem ketu. hahaha bej shaka,

__________________
Lumturia nuk eshte te kesh cfare te duash po te duash ate qe ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shkurt 2007 21:26
erta31 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erta31 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erta31 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erta31 Shto erta31 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erta31 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Citim:
Po citoj ato që tha erta31
une kam pase 10 deri tani po nuk besoj se do ndalem ketu. hahaha bej shaka,


Shakaja gjysma se vërtetës,i bije te kesh pasur 5.

Ps.Si i jane fut çunat kesaj temes ,me shume ka vota nga meshkujt se sa nga femrat dhe kjo vetem per faktin se per te pare rezultatet e votimit duhet me votu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2007 19:18
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Misterioz,
rri urte se po te bejme te na tregosh numrin e te dashurave tua :p

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2007 19:40
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

amor po ti pse nuk prononcohesh per publikun e gjer? ke turp apo te duket vetja me emir? te pakten mos ngacmo te tjeret

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2007 20:55
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

te filloj ti numeroj tani apo cfare
vetem dy kam qe i du te tjeret jane keshtu kalimtare

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2007 23:45
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Pyetje per femrat e forumit horizont:-Sa te dashur keni pasur deri tani?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.