Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Kurveria, si e konceptoni ju ate?
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Smile

Re: ca teme e papar

Citim:
Po citoj ato që tha cancer
kurvave te kesh tu hysh ne dru gjith diten dhe gjith naten (atyre qe se mbajne veten per te tilla por qe ne fakt jane)


Cancer,cdo te thote te mos ta mbash veten per te tille por je? ...Jo per gje por ka nga ato,keshtu ne pergjithesi ,qe s'e mbajne veten per te tille.Nga i dallon ato qe duhen rrahur nga ato qe drurin s'e meritojne?

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2008 21:40
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

KURVERIA.
lexova pak a shum parafolsit dhe me beri pershtypje. ajo qe nje femer mbasi kryen maredhenie seksuale edhe me burrin e saj paska shum mundesi ose sic u tha u beka "kurv" ma esht e vertet se cdonjeri prej nesh ka mendimin e tij, prsh. kur jam me shoqerin me ndodh shpesh te debatojm x nje femer dhe ka raste qe dikush qoft edhe dicka normale qe nje femer ben e quan nje gest kurve.
esht e leht x ne meshkujt te paragjykojm femrat dhe ti japim nje emer te till, edhe pse ne shum raste nuk e meritojn. edhe femrat kan te drejt te bejn shum gjera ashtu si kemi edhe ne.


x mua nje femer kurv esht ajo qe sot shkon me njerin dhe neser me tjetrin. nuk esht e veshtir te dallosh nje femer kurv dhe nje qe sesht.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2008 20:25
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Kurve eshte dikush qe nuk ka respekt per veten edhe konsiderate per partnerin. Kurveria eshte akti i mashtrimit.

S'besoj se mund ta quash nje femer kurve qe ndahet nga partneri edhe disa muaj me vone gjen nje partner tjeter qe i pershtatet asaj. Ajo eshte thjesht mosperputhje ose ne gjendje te nje bashkejetese me dike qe shkon. Edhe nje jete te tere smund te jetohet me dike qe nuk hahesh.

Diferenca eshte qe nje kurve nuk te paralajmeron per aktin e saj. I mungon integriteti edhe vete respekti.


Femra jane aq kurva sa edhe djemt jane dobica. Cdo femer e ka nje kode passwordi ne brekt e saj. Passwordi gjehen duke e njohur personalitetit. Disa e kane me te veshtire per ta hack but its possible.

Modifikuar nga Endri datė 25/08/2008 ora 03:45

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2008 03:36
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

sa ironi qe hapa e-mailing dhe me solli ne ket teme, se sa kam bere muhabet gjate sot per punen e kurvave...

faktikisht eshte degjenerimi i madh qe ka hy neper bote qe me detyron te mendohem gjere e gjate para se te vendos te martohem, e para duhet te takoj nje goce qe me bind se ja vlen te marri mbiemrin tim dhe te ket femijet e mij, and i'm not that easy, that's for sure, i have skiped some close calles and now that i look back i pat myself in the shoulder for making the right decision, sidomos kur nuk jane shqiptare, but it doesn't mean that i'm in controll of my fate, i can only hope and pray for the best, that's all... per cfar kam pare deri tani, nuk e shoh te arsyeshme martesen...megjithate nuk i njoh mire gocat shqiptare, pothujse aspak persa i perket 15-16 viteve te fundit, wich is my hall adult life, basically

jam pak i frymezuar mbi ket teme tani se ka dy vjet qe kam hy ne nje jete semi-normale, dmth kam pune, part time, jam rreth njerzve qe shumicen i urrej, dhe tani kam mesuar per here te pare se sa kurveri ka kjo bote. i shikoj grat e martuara duke tradhtuar burrat e tyre, i shikoj meshkujt pathetic tek puna qe vejn nje kostum dhe perdorin poziten e tyre per te fjeteur me nje grua qe me burrin e tyre punojn. ndoshta kto fakte qe verej me nevrikosin mua me shume se sa burrat e tyre, qe per mendimin tim jane shpritra te vdekur, weak...

jam beqar dhe kam oreks per sex me shume se nje luan, por tek nje grua te martuar kurre kurre nuk pranoj te vej dore, nuk me intereson a kam rrespekt apo jo per burrin e saj. ka goca beqare plot bota...cdo dite qe jetoj e kuptoj se sa te vegjel jane njerzit, sa pa dinjitet dhe sa te dobet jane shumica e popullsise te ksaj bote te qelbur. e shoh cdo dite dhe e bindi veten qe fakti qe kaloj kohe me shume ne vetmi kto kohet e fundit, me ben te mos ndjej mungesen e kujt shume, meqe nuk ka shum njerz qe me te vertet ja vlen t'i rrespektosh me gjithe zemer...

kurvat jane kurva, kane exsistuar qe kur eshte krijuar dynjaja dhe niveli i tyre po shtohet dita dites, gjithashtu numri i burrave po pakohet edhe me shpejt ne ket bote, dhe nuk e kam fjalen o burra me trimeri e me shpata, e kam fjalen qe burrat sot kan mungese burrerie, nuk kan integritet moral dhe dinjitet, dhe kur femrat lidhen me kshtu dhoj burrash, behen kurva dhe nuk e ndjejn veten te tille...

meshkujt duhet te rrespektojn njeri-tjetrin dhe mos te prekun grat e martuara, duhet te jet nje code silencely understood, por ka shume pak burra sot ne ket bote, shumica jane te deshperuar dhe e qesin dinjitetin-integritetin e tyre ne treg per nje cmim shume te lire, FALAS...

 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2008 06:07
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Kurveria, si e konceptoni ju ate?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.