Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Kjo politikane e pavlere
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kendrevica
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/03/2011
Vendbanimi: Tirone
Mesazhe: 97

Raimond ja ke keputur kot.Mua nuk me lidh asgje me ballistet apo me disa te shperfytyruar te jere qe e kane pasur emrin komunist.Si duket ti rroke akome me nostalgjin e se kaluares.Eshte tjeter gje te njohesh realitetin dhe tjeter gje te shkruash nga studiot e Londres pa patur asnje kontakt me realitetin shqipetar.Edhe une kam lexuar shume te paverteta ne ato enciklopedi te mbeshtetura ne thashetheme gazetash.Ti dhe une e kemi jetuar ate realitet e duke e jetuar e njohim mire.Eshte tjeter gje qe e shikojme ne kendveshtrime te ndryshme.Ti mbaje kendveshtrimin tend une timin,djallushja te sajin e keshtu me radhe.Nuk jemi kot te ndryshem.
Do kisha deshire te te shikoja ketu ne Shqiperi ty raimond,sepse as karro me kuaj nuk do te te jepnin qe te nxirrje kafshaten e gojes,sepse i kane zene te tjeret me pare.Kisha qef te te shikoja tek ushtari i panjohur me ndonje matrapyke e pastaj do te harroje te mendoje ashtu sic shkruan me pika e me vija.
Une nuk kam kerkuar hakmarrje ne shkrimin tim vetem te kisha bere nja dy tri pieytje pa te ofenduar e percmuar megjithese e meritoke.Gjuha e perdorur nga ty eshte e papershtateshme e papranueshme per te dialoguar.Kjo vjen nga kapaciteti juaj i ulet intelektual qe dialogun me dike qe eshte i panjohur per ty e zhvillon pa pike respekti.Ti si duket je i xhveshur nga prona e gjithcka e si i till ti nuk ke aspak te drejte te flasesh.Per ty te rroje Sali komunisti dhe keta bllokqent e tjere.
Ke shkruar gjera pa pik lidhje.Meso dicka se prona ne demokraci eshte e shenjte dhe e paprekeshme dhe si rezultat i mosdhenies zgjidhje te ketij problemi, vendi jone ka e do te kete shume probleme ne rrugen qe te con drejt nje bashkimi shtetesh te civilizuara.
Ti nga sa po shohe une nuk ke as vend varri ne shqiperi jo prona,sepse po te kishe nuk shpreheshe keshtu.Edhe njehere diskuto si njeri e jo si ari.

__________________
Ne nje vend ku intelektualet heshtin e nuk e ngrejne zeri,shoqerite nuk ecin perpara!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2011 13:59
kendrevica nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kendrevica Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kendrevica (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kendrevica Shto kendrevica nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kendrevica nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Pse nuk flisni per çfare behet fjale, qe kaloni ne banalitete, kur ka plot per çfare mund te diskutojm?

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2011 15:11
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

me kujothen ata tipat qe vetem shanin komunistat gjithe diten, merrnin neper goje vetem komunistat dhe ja benin autobiografine dikujt nese eshte mysliman apo komunsit apo katolik etj, kto dhoj tipash nuk kundershtonin sistemin se kishin nje hapesire truni apo imagjinate, por tani e kuptoj se ne pergjithesi eshte e kunderta, me aq sa mbaj mend kshtu tipash
une nuk po them kush eshte i miri e kush eshte i keqi, por ato dhoj tipash qe lart permenda nuk sjedhin nje civilizm ne shoqeri, ne pergjithesi vetem prapambetje dhe kaos.
shume nga ata qe shanain komunsitat gjithe diten ne 90-ten kane perfundaur te vrare me njeri-tjetrin me gjakmarrje apo gangstjerdheqe kokeforcie ne krahasim me familjet ish komuniste qe tregon se te pakten jane njerz me te cilvilizuar ne pergjithesi per nje shoqeri shqiptare...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 01:45
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kendrevica
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/03/2011
Vendbanimi: Tirone
Mesazhe: 97

Talking

Edhe une mbaje mend disa tipa qe kishin gra te bukura,motra te bukura dhe brigadieri i zgjidhte skuaderkomandante per te bere pune te lehta!!!??? Sigurisht keta e kishin per mburje dhe krenoheshin e nxirnin gjoksin,behen si disa gazetare a transmetues lajmesh qe kane grate deputete me Saliun e me Edvinin.Shume prej tyre i kishin bere edhe komuniste femrat e shtepise,sepse i milnin per te mira materiale.
Keta tpiat qe permenda une ketu me siper dhe ata te tute sot jane bere ''zoterinj'' kane zene kolltuket e ekonomise se tregut por me mendje jane si ata te dikurshmit.Pra me keta ne krye sic po e shikojme cdo dite vendi jone ka ecur shume perpara.Nje mik i imi nga Gjirokastra nje minoritar ishte maratonist.Shkoi ne maratone e kur u kthye un e pyeta ,he cfare vendi zure vaso(quhej Vasil Rafti). Ua bera temat me tha, i vura te gjithe perpara.Edhe Shqiperia jone keshtu ka bere me vendet e rajonit,sepse drejtohet nga mendje te tilla shterpe qe edhe kur nisin nje dicka nuk ju merret vesh se cfare thone.jane shume te nderlikuar.

__________________
Ne nje vend ku intelektualet heshtin e nuk e ngrejne zeri,shoqerite nuk ecin perpara!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 03:02
kendrevica nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kendrevica Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kendrevica (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kendrevica Shto kendrevica nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kendrevica nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kendrevica
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/03/2011
Vendbanimi: Tirone
Mesazhe: 97

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne
Mos shiko anen negative gjithmon.
..perpiqu te gjesh relaxin e duhur dhe citimet me te vlefshme .se nuk jan t'gjithe te asaj kategorie .



Keshtu si e kane nisur nuk kam se cfare te beje do t'ja vendos qeleshen simbas mendjes sejcilit.Asnje citim i vlefshem nuk gjendet ne ato postime mikja ime.Tema eshte interesante dhe ai qe e ka hapur qenka njeri me mend,ndersa me te till njerez tema ka degjeneruar,Ne vend te flasim per temen shikon se ke te beshe me zagare qe nuhasin se cfare ere kane pordhet e anetareve te rinj te ketij forumi.
Te me falesh qe u shpreha keshtu por po e teperojne.Ndoshta kane marre nje mesim.

__________________
Ne nje vend ku intelektualet heshtin e nuk e ngrejne zeri,shoqerite nuk ecin perpara!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 03:08
kendrevica nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kendrevica Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kendrevica (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kendrevica Shto kendrevica nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kendrevica nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Se mora vesh per ca u kapet. Ku konsiston diskutimi, divergjenca, problemi? Njeri gozhdes tjetri patkoit, duket si ajo barcaleta:
ku po shkon?
per peshk!
aha, thashe se po shkoje per peshk.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 06:48
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

A ka mundesi te na thoni ndonje gje per Drejtoreshen e Kuvendit?

Ne te kundert i propozoj Fajtorit ti nderroje titullin temes ne "a doni me per babain tim Belul?"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 08:21
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

arturm nese i vjen per shtat ky titull behet pse jo..megjithate problemet ti i parashtron mire, Titullin aspak..domosdo do ket acarime, se 2 mendje njesoj s'gjen, Disfavor kjo per Debat..Favor per Replikim .

Kendravica..si e ka ajo shprehja..qent te lefin karvani ecen perpara..ti vazhdo argetohu .

kurt jam ne nje mendim me ty . t'patken je brenda temes..kurse Faja vazhdon me anekdotat .


p.s Kur loja behet e Forte te Fortet futen ne Loje.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Modifikuar nga lule datė 19/03/2011 ora 11:25

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 11:17
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha kendrevica
Raimond ja ke keputur kot.Mua nuk me lidh asgje me ballistet apo me disa te shperfytyruar te jere qe e kane pasur emrin komunist.Si duket ti rroke akome me nostalgjin e se kaluares.Eshte tjeter gje te njohesh realitetin dhe tjeter gje te shkruash nga studiot e Londres pa patur asnje kontakt me realitetin shqipetar.Edhe une kam lexuar shume te paverteta ne ato enciklopedi te mbeshtetura ne thashetheme gazetash.Ti dhe une e kemi jetuar ate realitet e duke e jetuar e njohim mire.Eshte tjeter gje qe e shikojme ne kendveshtrime te ndryshme.Ti mbaje kendveshtrimin tend une timin,djallushja te sajin e keshtu me radhe.Nuk jemi kot te ndryshem.
Do kisha deshire te te shikoja ketu ne Shqiperi ty raimond,sepse as karro me kuaj nuk do te te jepnin qe te nxirrje kafshaten e gojes,sepse i kane zene te tjeret me pare.Kisha qef te te shikoja tek ushtari i panjohur me ndonje matrapyke e pastaj do te harroje te mendoje ashtu sic shkruan me pika e me vija.
Une nuk kam kerkuar hakmarrje ne shkrimin tim vetem te kisha bere nja dy tri pieytje pa te ofenduar e percmuar megjithese e meritoke.Gjuha e perdorur nga ty eshte e papershtateshme e papranueshme per te dialoguar.Kjo vjen nga kapaciteti juaj i ulet intelektual qe dialogun me dike qe eshte i panjohur per ty e zhvillon pa pike respekti.Ti si duket je i xhveshur nga prona e gjithcka e si i till ti nuk ke aspak te drejte te flasesh.Per ty te rroje Sali komunisti dhe keta bllokqent e tjere.
Ke shkruar gjera pa pik lidhje.Meso dicka se prona ne demokraci eshte e shenjte dhe e paprekeshme dhe si rezultat i mosdhenies zgjidhje te ketij problemi, vendi jone ka e do te kete shume probleme ne rrugen qe te con drejt nje bashkimi shtetesh te civilizuara.
Ti nga sa po shohe une nuk ke as vend varri ne shqiperi jo prona,sepse po te kishe nuk shpreheshe keshtu.Edhe njehere diskuto si njeri e jo si ari.



---Degjo-------------Ajo qe tha Angel devil eshte plotesisht e sakte , te pakten sipas meje


Menyra si diskuton ti per prinderit shqiptare tregon se ti je nje njeri i gjymtuar moralisht --ok?

-Natyrisht ti gjykon ashtu se sic ta thashe ke ate hakmarjen historike te cilen e fsheh nepermjet ...kerkimit te prones qe ty nuk ta kane dhene nga zbatimi i nje te ashtuquajturi --ligji komunist (sipas teje ) qe e ka bere Sala

------------Ky muhabet eshte i thjeshte ------------- Ti mund te shash prinderit e tu dhe ti diskretitosh fare biles ,
por s'ke te drejte te ofendosh prinderit shqiptar ne pergjithesi per jeten e tyre te djeshme-
---------sepse punen e djeshme te prindiit shqiptare e mburrin institucionet me serioze te botes moderne , dhe nuk ngelen te diskutohen nga nje ballist si puna jote qe ke nivel qesharak ne cdo aspekt , apo edhe nga ndonje deficent tjeter qe eshte nje prerje me ty --ok

Dhe sa per pronen qe nuk eshte dhene komplet ajo eshte dicka tjeter -dhe qe ta kuptosh ti pse nuk eshte dhene komplet ja ta thjeshtoj njecike qe ta kuptoj ai truri jot qe e merr kthesen si skode me turi .....

Partia Demokratike ka programin e saj politiko - ekonomik ,ok?---Dhe mbi bazen e ketij programi ajo konkuron ne votime
Nqs ajo fiton zgjedhjet ( dhe ajo i fitoi) atehere ajo zbaton programin e saj politiko-ekonomik, sepse per ate program mori votat e shumices

Programi i PD-se ka qene ai ligji 7501 , (tani nuk e di si e kane ligjin ) dhe me ate ligj PD -ja mendonte qe pronaret e medhenj ti kompesonte nga privatizmet e ndemrjave te medha , Ti bente aksionere ne to.

-------Ky ligj le te pakenaqur pronaret e medhenj, mirpo ata jane pakice dhe do ti nenshtrohen shumices . Natyrisht shteti do mundohet ti kompensoje ata , apo edhe tu japi pronen ne nje menyre apo ne nje tjeter me kalimin e kohes --------------por kjo , dmth mosdhenia totale e prones atyre pronareve nuk do te thote qe Sala ka mentalitet komunist, apo eshte i ndikuar nga e kaluara
Apo te thuash sot jemi keq sepse prinderit kane punuar per komunizmin dije ??????-------------Keto i thote vetem ndonje mendje me IQ me te ulet se prapanica e Niqos , kur e mban gjithe diten maje devese ne Benghazi .
Se deomosdo kur Niqo hypen maje devese IQ e bithes se Niqos ulet kaq shume ( sepse ri ne maje te gunges ) sa harin ne nje nivel me mendjen tende , dhe po t e kishte goje do fliste njelloj si ty -
Por eshte e perkoheshme sepse sapo Niqo zbret devene prapanica a saj e rit IQ perseri , dhe del me lart se mendja jote e pjerdhur nga teorite e dekallogut -
---Sepse Niqos kur i shpeton ndonje pordhe, por e forte ama ( dhe kjo ndodh vetem maje devese ) i hedh nje sy thybes dhe i thote :--- Do flasesh mire ti apo si e ke hallin se ngele tuj fol si Kendrevica , shkerdhate dreqi --loooooooooooool-
--Dhe direkt thyba e Niqos e kutpon gabimin trashanik qe beri dhe nuk flet me , se nuk eshte idiote si puna jote qe vazhdon te njetjin avaz thybe gjithe diten, sikur lexon dekallogun

--Mire do ishte te nderoje mendje , se me ket mendje qe ke, tregon se vuan nga nje deficence e thexuar ne mentalitet dhe ne moral ,
pra tregon qe ne nje krijese te atille, si puna jote, ka vetem : Ligesi & Injorance,
megjithse edhe po ta mbash ate mendje, s'ka gje , se ju jeni pake fare dhe do ju konsiderojme midis nesh sikur ju kemi ne vend te hudhres ....

Dhe sa per pronat e mija --- Ato nuk jane puna jote dhe nuk do ri te te mbush mendjen ty se nuk me ruhet shume se cfare mendon ti ,por ta thashe vetem qe te tregoja se jo te gjithe ata qe kane prona kane kete mendje , qe ke ti qe eshte nje mendje prej te ligu dhe prej Injoranti primitiv qe duket sikur ka dale nga ndonje muze i Turqise anadollake

Te gjitha keto jane jashte teme , por te na fali ai i zoti i temes, se une tani e lexova kete Qylafxhiun e dekallogut

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 16:00
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kendrevica
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/03/2011
Vendbanimi: Tirone
Mesazhe: 97

Degjo Raimond kam harxhuar kohe dhe kam lexuar shume nga mesazhet e tua,bile te kam pare edhe surratin si e kishe.
Po te them se ashtu sic ke fytyren ke edhe shpirtin;katran,sterre te zi.Mesova shume mire se kush je.Prej njerezve si fytyra jote kemi me shumice tek rruga Bardhyl ketu ne Tirane.Gjithe Tirana i njeh se si e perzjene mishin e kaut me ate te vicit,apo shitjen e mishit te importit pa pike shije per mish vici vendi. Ti vertete je shume i percudnuar,pa pike edukate,me nivel aq te ulet intelektual sa jo qe argumentat jane pa pike vlere por te mbushur me fyerje e idjotesira pa kurrfare interesi.Kjo tregon karakter te dobet,shpirtligesi e plot ndyresi te tjera.Qe ta marrin vesh edhe te tjeret ky fare hipokriti e narcisti ne Shqiperi nuk ka asnje pellembe toke,por edhe jashte kufijeve te Shqiperise nuk i dihet ka apo nuk jo.Si rezultat i kesaj ti duhet ta qepesh,sepse nuk ke te drejte.Por po te them se partia e Sali Berishes e ka shtyre ceshtjen jo me drejt zgjidhjes por drejt moszgjidhjes.Saliu bile per pak desh ju fali grekeve gati 350 km2 det jo te kerkonte bacen tende.Hahahaha.
Origjinen e kam nga familje patriote dhe i till jam edukuar dhe e perkrah edhe qendrimin e asaj partie qe ka si synim zgjidhjen e ceshtjes sone kombetare.Por po te jete per tipa si ty kurre nuk do ta beja,sepse ndergjegja jote eshte e kalbur,tamam pleh.Nuk debatohet keshtu duke fyer e duke pasur vetem mllef e ligesi ne shpirt.Ti nuk ke argumenta, ti vetem di te fyesh.Kjo eshte arma jote.Pra nuk mund te jesh njeri pervecse ari dhe se cfare eshte ariu nuk ka nevoje per koment.Ligesia,poshtersia ,fyerjet jane ushqimi jot shpirteror.Keshtu e pac gjithe jeten tende.Edhe zoti keshtu do te ta jap mos ki merak.Ti do te behesh me i shemtuar sec je!
Ti jo programe partish qe nuk ke lexuar,or as librin me kesulkuqen nuk ke lexuar.Me vjen turp qe debatoje me nje nivel kaq te ulet si puna jote.Ndale ketu debatin,nqse nuk do te te kaloje ne listen e injorimit.Gjej shok si vetja jote.Rri larg meje.Po vazhdove me nuk do te hezitoje,sepse qenke vertet i paturpshem!Fyerjet e tua merri mbrapsht,sepse vertet i meriton,por une nuk do te merrem me ty sepse humbas kohen kot.Po ja fus nje te qeshuri tani sepse imagjinoje se si mund te shtremberohesh si portret. Me shtohet jeta keshtu!

__________________
Ne nje vend ku intelektualet heshtin e nuk e ngrejne zeri,shoqerite nuk ecin perpara!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2011 17:19
kendrevica nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kendrevica Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kendrevica (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kendrevica Shto kendrevica nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kendrevica nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Kjo politikane e pavlere

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.