Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > cfare ju pelqen te beheni ne jete(dhe pse?)
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
geranium
ku te gjej pune

Regjistruar: 12/01/2005
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 195

jo per vehte

Nuk do te kisha asnje deshire per vehte se cdo te behesha se nuk jam vajze e re por per djemte e mi do te kisha shume deshire qe te beheshin mjeke por me te vertet mjeke dhe jo mjeke qe te rrjepin lekuren per te nxjerre fitime por mjeke humane qe te kuptonin thellesisht vuajtjet e njerezve dhe te kishin nje shpirt te madh per te bere te pamunduren qe te lehtesonin djimbjet dhe te kuronin njerezit.

__________________
Rira bien qui rira le dernier

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2005 15:40
geranium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė geranium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me geranium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: geranium Shto geranium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto geranium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dionis
piktor

Regjistruar: 15/04/2004
Vendbanimi: ne piknik
Mesazhe: 205

Kam deshir te behem skulptor dhe piktor i mir, sepse dua qe plloshtanin ta gdhend ne cdo vend te qytetit, dhe etjer

__________________
Karakteri eshte pasqyra e njeriut.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2005 15:43
Dionis nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dionis Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dionis (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dionis Shto Dionis nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dionis nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arla_dr
Anetar i ri

Regjistruar: 18/04/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 23

une do te doja te behesha nje gazetare e zonja.... sepse kjo eshte enderra ime.
Dhe nuk e di ne do t'ia arrij ndonjehere ketij qellimi....
Por megjithate shpresa vdes e fundit apo jo...?
;-) ;-) ;-)

__________________
Su con la vita...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2005 11:09
arla_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arla_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arla_dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arla_dr Shto arla_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arla_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Mua do te me pelqente te behesha qe drejtuese e nje agjenci udhetimesh dhe tour operator.....
Eshte shume pune e bukur qe te lejon te shetisesh gjithe boten.....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2005 23:52
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Re: jo per vehte

Citim:
Po citoj ato që tha geranium
Nuk do te kisha asnje deshire per vehte se cdo te behesha se nuk jam vajze e re por per djemte e mi do te kisha shume deshire qe te beheshin mjeke por me te vertet mjeke dhe jo mjeke qe te rrjepin lekuren per te nxjerre fitime por mjeke humane qe te kuptonin thellesisht vuajtjet e njerezve dhe te kishin nje shpirt te madh per te bere te pamunduren qe te lehtesonin djimbjet dhe te kuronin njerezit.


Shume idealiste qenke ti goce. Duhet te kesh kujdes se robve u pelqejne njerezit idealiste vetem ne muze, se kur i kane ne jeten i perditshme nuk para i preferojne.
Mirekuptim (sic e ka thene edhe Plloshtani)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2005 09:15
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kacurelse
Goc Tirone

Regjistruar: 22/04/2005
Vendbanimi: Ne zemren tende
Mesazhe: 61

Kam deshire te behem akovate nderkombetare, sepse se pari eshte nje enderr e imja edhe se dyti mendoj se ndoshta ne ndonje fare menyre do te ndihmoj vendin tim

__________________
"Te dua sot e pergjithmone"
"Cdo cast e me shume"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2005 10:30
Kacurelse nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kacurelse Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kacurelse (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kacurelse Shto Kacurelse nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kacurelse nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Arrow

Gazetare, sepse jam shume kurioze, lexoj shume, studjoj shume, me pelqen te udhetoj anemban botes, me pelqen te rrezikoj, me pelqen e verteta e lire, dmth me pelqen te zhvesh genjeshtren ne publik.

Ca me ba, jeta paska rregulla te reja perdite dhe shume deshira na kthehen ne anderra. That`s all!

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2009 03:10
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Me pelqen ky qe jam bere, profesioni qe kam mare, pozicionin qe kam, puna qe bej.

Nq se do doja e behesha dikush tjeter ne jet pervec ketij qe jam, do me pelqente te behesha Judge.

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2009 05:25
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Une para pak ditesh u bera ate cfare kam dashur(biles me dallim nga te tjeret :p) dhe akoma s'me besohet. Me ne fund se leshte e kokes na rane mbas 7 vjete studimesh.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2009 13:25
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Une para pak ditesh u bera ate cfare kam dashur(biles me dallim nga te tjeret :p) dhe akoma s'me besohet. Me ne fund se leshte e kokes na rane mbas 7 vjete studimesh.


U bere edhe ti me femije???? Hajt te te rroje .............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2009 13:36
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > cfare ju pelqen te beheni ne jete(dhe pse?)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.