Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A ua dini vlerėn meshkujve shqiptarė?
Gjithsej 18 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
landi1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 80

O Lab! Po leri more te bejne cte duan. Githmone ka fungsionuar teoria e kapakur dhe tenxheres. Le ti mbushin veshte dhe vrimat plot me hekur, bronc baker letj. me mendjen qe kane mund te gjejne edh dike te martohen. Problemi eshte se keto cirren dhe kerkojne te marrin te drejta dhe fillojne nga percudnimi i fyrtyres, trupit.


Kane hormone mashkullore keto dhe ndonje tjeter qe shruante se i shikon meshkujt me sy mashkulli hahahahahahaha (dhe pretendon tejete femer)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2008 13:47
landi1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė landi1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me landi1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: landi1 Shto landi1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto landi1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mio Mondo
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/11/2008
Vendbanimi: Zvicer
Mesazhe: 42

Personalishte nuk kam fyere asnje njeri po nejse çeshtje mentaliteti.
Pika qe su bie, keshtu eshte kur ligjin e bejne ose duan ta bejne burrat.
Vlera kane, plote biles por qe do se e them me plote gojen se jane te prapambetur ase mish ase peshk ase arabe ase europiane.
Tjeter shfaqen e tjeter jane. Shfaqen si te perparuare dhe ne shpirt jane ne kohen e bab qemos.
Mirupafshim dhe as qe e kam ndermend te komunikoj me.

__________________
Te flasesh eshte nje gje mire, te degjosh eshte me mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2008 14:41
mio Mondo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mio Mondo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mio Mondo (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mio Mondo't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mio Mondo Shto mio Mondo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mio Mondo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Kjo teme u drejtohet femrave. Mire more kush ka me shume vlere se meshkujt shqiptare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2008 14:44
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Te kesh grua nje femer te till nuk ka ku te shkoje me mire,por eshte mire qe ajo te te fus borxh edhe ndonja 100.000 Euro.Merr nje cyle e bjeri ne nje vrime pastaj.
Mendoj se askush nuk e ka ofenduar vajzen,por si duket flet keshtu nga moseksperienca.Kush ka kellqe i qendron gjer ne fund debatit duke mbrojtur pikpamjet e tij/saja.Nqse argumentat e tua nuk i bindin te tjeret ,atehere ose prano qe e ke gabim meqe ju fute diskutimit.ose gjej ata qe te bejne iso kur jane perballe e kur kthen krahet te nxjerrin gjuhen.
Une jam nga ata qe ti them ballazi ato qe mendoj,pse jo si e re edhe te mesosh nga eksperienca e mire e te tjerve.
Nqse vajza mendon se e kam ofenduar,le te me thote se ku dhe une e kam kurajon t'i kerkoje ndjese.Nuk mund te flitet me kompetence per nje rruge qe nuk e njeh fare.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2008 15:39
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Ju Iqvlora dhe goca me nick Mio Mondo ne diskutim keni parasysh dy forma ekstreme te te qenit mashkull shqiptar dhe femer e emancipuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2008 16:12
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Ju Iqvlora dhe goca me nick Mio Mondo ne diskutim keni parasysh dy forma ekstreme te te qenit mashkull shqiptar dhe femer e emancipuar.


Brisi une i kam parasysh te gjitha format.Une ketu kam kundershtuar ekstremizmin dhe papjekurine e vajzes qe thote se bota eshte e imja.Une jam koshient se nuk eshte prototipi mbizoterues i vajzes shqiptare ai qe pretendon zonjusha.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2008 10:59
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA

Asnje djale shqiptar, me perjashtime nga zonat e thelle e e te prapambetura te vendit tone,nuk e mbane gruan apo motren te mbyllur brenda si dikur.Si duket po na tregon perralla nga e kaluara.




Ndoshta i ke folur pak ashper vajzes IQVLORA, por ndonjehere ashper eshte me mire, te pakten kur te kuptojne.
Por po citoj pikerisht keto fjale nga ty mbasi jane vertet per tu lexuar dhe rilexuar. Kjo eshte e verteta e sotme dhe kush do te ece me kohen duhet te informohet plotesisht.

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2008 06:31
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 18 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A ua dini vlerėn meshkujve shqiptarė?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.