Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Referendum ne forum Vlerėsimi i Temės: 8 votime, mesatarja 4.00.
A duhet te largohet Janulatosi?
PO
JO
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gazmori
Se prish terezine !!

Regjistruar: 07/06/2005
Vendbanimi: Karaburun
Mesazhe: 116

Te largohet thote !!??
Me gjithe lecka , jashte nazifashistet greke nga trojet shqiptare !!!
Vota ime nuk do mend !

Aaa se mos haroj , edhe ata qe i perkrahin nje ore e me pare

__________________
Internacionale

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2006 19:13
Gazmori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gazmori Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gazmori Shto Gazmori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gazmori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Stanley
I urryer nga injorantet.

Regjistruar: 07/11/2005
Vendbanimi: Atje ku njeriu nuk gjykohet nga antinjeriu, dmth nga "berishianet".
Mesazhe: 191

Re: Re: Pershendetje.

Citim:
Po citoj ato që tha erzeni_be




Te paska shkare dore me duket Stenli....



Jo more Erzen jo. Nuk me ka shkare dora, sepse ne shkolle kam dale i pari ne gjuhe shqipe, lexim, sintakse, letersi, hartime dhe ese qe edhe mesuesit duartrokisnin dhe, per kuriozitet, me ofruan pune qe ne vitin e dyte te shkolles se mesme, ne shtepine botuese "KOTTI", Korce, si redaktor dhe kontrollues. Nejse, nuk dua t'i mburrem nje turme qe nuk e njoh dhe anasjelltas; jo per gje, por nuk fitoj ndonje gje, per te mos thene asgje.

Me duket se ty te paska shkare pak nga mendja qe, ate moderim qe ke bere tek tre postime me siper, fatkeqesisht e ka cituar djali nga Myzeqeja. Me duket se duhet ta "moderosh" edhe ate, sepse do te lexohet nga te tjeret mosha stenliane e Myzeqar Babait.

Dhe . . . nuk mendoj se "shkarja ime e dores" mund te provokoje te zgerdhirura nga ana jote. Jam une dhe te tjeret qe duhet te qeshim me antimoderimet e moderatoreve, qe fatkeqesisht, tek "Besimet Fetare" kane nje moskontrollim medioker te vetvetes.

Erzen, mua me vjen shume keq qe shprehem keshtu, por edhe ti te lutem mos u shpreh ashtu, sepse vertet nuk eshte mire.

Me fryme tolerance,

Stenli nga Korca.


Te me falesh stentli qe po e jap mendimin tim nepermjet postimit tend sepse per arsye teknike nuk numnd te postoj ne forum.
Te mesazhet e mesiperme nuk kam bere asnje dallim kam moderaur ato qe ishin per t'u moderuar perfshire ironine tende dhe agresivitetin e myzeqarit.
erzeni

__________________
+Anastasit, Fort te Hireshmit dhe Perendizgjedhurit, Mitropolit te Mitropolise se Shenjte te Tiranes, Durresit dhe Elbasanit, Detit, Perendimit dhe Gjithe Shqiperise. Atit dhe KryeBariut tone, te shumta i qofshin Vjetet. Amin.

Modifikuar nga erzeni_be datė 22/07/2006 ora 13:21

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2006 03:08
Stanley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Stanley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Stanley (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Stanley Shto Stanley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Stanley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Stanley
I urryer nga injorantet.

Regjistruar: 07/11/2005
Vendbanimi: Atje ku njeriu nuk gjykohet nga antinjeriu, dmth nga "berishianet".
Mesazhe: 191

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari


Degjo Stenli po qe se do te njihemi muajin tjeter jam ne Tiran dhe bejme nje dore muhabet nga afer Po sdo boll na grise ....!
!



Ahahahahahahahahaha............................................

Po ti more djale nga Myzeqeja, pse do qe te merresh me mua? Ti po te jesh kaq trim sa na del ketu, shko dhe ia thuaj vete Janullatosit ato qe ke ndermend te mi thuash mua. Aty e gjen, tek "Rruga e Kavajes" dhe te Dielave tek Kisha Katedrale tek e njejta rruge. Shko po ta mbajti.

Por . . . me duket se nuk do te ta mbaje; sepse ju qe llomotisni shume, jeni tamam si ata qente qe vetem lehin, por qe kane shume frike te kafshojne.

Ti, jo se je qen, por thjesht bera nje krahasim, qe mos ma marresh per keq.

Them se do te kesh edhe ndihme. Ke Ksenian, Petrit xha Kolen, qe thone qe jetojme ne Tirane. Hajdeni, behuni tre vete dhe ... sulm.

Po sdeshet boll na griset ....!

Stenli.

P.S Kete te fundit e shkrova si ty.

__________________
+Anastasit, Fort te Hireshmit dhe Perendizgjedhurit, Mitropolit te Mitropolise se Shenjte te Tiranes, Durresit dhe Elbasanit, Detit, Perendimit dhe Gjithe Shqiperise. Atit dhe KryeBariut tone, te shumta i qofshin Vjetet. Amin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2006 02:24
Stanley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Stanley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Stanley (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Stanley Shto Stanley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Stanley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Erzen mbahu se mos bie , na mbyti agresiviteti , ngadal gjakrat !!
---------------------------------------------------------


Stenlush , po cpate mo ''flori'' , une i ziu nje kafe propozova dhe ti i mbushe tre faqe , sa per keq i merni gjerat dhe ju , jo or jo nje kafe te bejme nje dore muhabet , si thua ??!
Se qe thua ti , jane disa shqipo ketu qe jane kurioze , sa cibuqe i ben mengjes , dreke , darke idhullit tend ?? Mundesisht kolektivisht , apo i ploteson ti te gjitha kushtet ??!
Kaq ishte ! Sa zhurme qe beni ?!!

p.s Sa per ''qenin '' ska gje , e thua ne cdo postim tashme dhe perderisa ''polici i lagjes'' nuk e ka per gje , dhe mua

p.s1 Ai sondazhi pak me siper nuk thote tre , apo jo ?!!



Myzo, beje nje ze andej nga FM per mua, se qe nga e premtja kaluar jam anetar i pakonfirmuar dhe s'mund me te postoj ne forum. Te adresa ime email me vijne njoftimet per postimet e reja ne çdo teme, por s'me ka ardhur asnje link per t'u konfirmuar.
S'mund te dergoj as MP asgje
erzeni

__________________
Ja fute kot

Modifikuar nga erzeni_be datė 24/07/2006 ora 11:00

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2006 03:46
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Stanley
I urryer nga injorantet.

Regjistruar: 07/11/2005
Vendbanimi: Atje ku njeriu nuk gjykohet nga antinjeriu, dmth nga "berishianet".
Mesazhe: 191

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari
Ai sondazhi pak me siper nuk thote tre , apo jo ?!!


[/B]


Mund t'i marresh edhe ata; ke lejen time te plote.

He, je me i sigurt tani qe ke 68 anetare te cetes me shume?

Ahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah
ahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha
hahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
ahahahahaha

__________________
+Anastasit, Fort te Hireshmit dhe Perendizgjedhurit, Mitropolit te Mitropolise se Shenjte te Tiranes, Durresit dhe Elbasanit, Detit, Perendimit dhe Gjithe Shqiperise. Atit dhe KryeBariut tone, te shumta i qofshin Vjetet. Amin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2006 02:09
Stanley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Stanley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Stanley (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Stanley Shto Stanley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Stanley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Stanly,

Kaq me je neveritur sa qe te mos vjelle dhe te nxjerre zorret do ta ndryshoje voten per Qelliomandron tend, vetem qe te shpetoje nga ty...
Une thashe se Qilloja qe kafsha me e neveritur por kam gabuar...

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2006 02:17
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

do e gjej edhe kjo tem kuptimin e vet vetem do pak kohe sa te stabilizohet vendi...

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2006 11:37
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Citim:
Po citoj ato që tha NIK_SERIOZI
do e gjej edhe kjo tem kuptimin e vet vetem do pak kohe sa te stabilizohet vendi...

ndersa une mendoj te anasjellten.. duhet qe kjo teme ta gjej kuptimin e vet njehere (dmth te shporret caci), pastaj do te stabilizohet vendi..

__________________
Walking the drunkard's walk...

Modifikuar nga lost_soul datė 25/08/2006 ora 01:45

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2006 01:37
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Perendia
Perėndia s'ka fe!

Regjistruar: 12/04/2004
Vendbanimi: ©
Mesazhe: 328

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul
ndersa une mendoj te anasjellten.. duhet qe kjo teme ta gjej kuptimin e vet njehere (dmth te shporret caci), pastaj do te stabilizohet vendi..


Edhe ti e ke gabim. "Caci" s'është as qëllimi e as mjeti ynë, është thjesht 1 nga mjetet e grekëve. U duhet hequr ajo armë grekëve (më mirë akoma, t'u kundërvihet), por vetëm me të... s'arrijmë qëllimin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2006 02:51
Perendia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Perendia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Perendia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Perendia Shto Perendia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Perendia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Citim:
Po citoj ato që tha Perendia

Edhe ti e ke gabim. "Caci" s'është as qëllimi e as mjeti ynë, është thjesht 1 nga mjetet e grekëve. U duhet hequr ajo armë grekëve (më mirë akoma, t'u kundërvihet), por vetëm me të... s'arrijmë qëllimin.


mendon se e kam gabim se i je referuar atyre qe ke menduar vete jo atyre qe kam thene une.. une s'thashe qe me largimin e cacit dhe vetem me largimin e tij shqiperia do te stabilizohet... ajo qe kam thene une eshte qe largimi i cacit eshte kusht i nevojshem por jo i mjaftueshem per stabilizimin e shqiperise.. ose me fjale te tjera akoma, mjafton te jete caci aty dhe shqiperia nuk do te stabilizohet..

pastaj kjo nuk eshte teme per stabilizimin e shqiperise, por largimin e cacit, keshtu qe ne kete teme, qellimet e pergjithshme te shqiperise duhet te projektohen brenda kesaj teme, .. brenda ketij projeksioni barazohen stabilizimi i shqiperise me largimin e cacit...

gjithsesi jam plotesisht dakort me ate qe ke thene ne kuptimin e pergjithshem..

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2006 03:07
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Referendum ne forum

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.