Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Plani madhor i qeverisė Berisha 2
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Plani madhor i qeverisė Berisha 2

Tani po e kuptoj planin madhor të kësaj qeverie.
Atë sipërfaqe detare që i dha shtetit grek, po e kompeson duke e krijuar në Shkodër dhe Lezhë.
Kështu që të gjithë janë të kënaqur.
Me shtetin grek e kemi mirë, sipërfaqja detare mbetet e njëjtë dhe mbi të gjitha, mos të harrojmë turistat që do të vërshojnë në Shqipëri.
Sepse Shkodra tashmë po bëhet njësoj si Venecia. Dhe shkodranët do jenë po kaq të kamur si dhe venecianët. Do tju duhen të blejnë disa gondola. Por ky problem mund të zgjidhet fare thjeshtë: I drejtohemi NATOs, dhe ata po na i dërgojnë.
Biles kjo qeveri me disa përpjekje të tjera më të vogla (me nja dy tre sms të kryeministrit andej nga digat e Drinit), ka mundësi ta bëj shumë të famshme Shkodrën. Ka mundësi ta sjelli tsunamin mu në Shkodër. Dhe atëherë Shkodër locja do të jetë në faqen e parë të gjitha gazetavet ë botës. Dhe gjithë ekranet televizivë do të japin pamje prej Shkodre.
A e parafytyroni se sa të famshëm do të bëhemi?
Prandaj o vëllezër shkodranë mos u ankoni. Se kjo qeveri për ju po mendon dhe po perpiqet.
Njësoj si Venecia po ju bën
Dhe mos.harroni të votoni përsëri për babin e Argitës. Se a shikoni se sa të fituar po dilni?
Me babin e Argitës po fitojnë të gjithë.

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2010 07:59
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Plani madhor i qeverisė Berisha 2

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.