Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Universitet e Huaja > studime universitare
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
niki
Anetar i ri

Regjistruar: 07/02/2003
Vendbanimi: milano
Mesazhe: 2

Unhappy

studime universitare

pershendetje te gjithe shqiptareve...!te me falni se mbas shume kohesh po shkruaj per nje kerkese personale. do te doja te vihesha ne kontakt me nje student te fakultetit SHKENCA POLITIKE .mundesisht viti i pare...ju lutem kam nevoje per disa informazione te rendesishme mbi leksionet ne materie te ndryshme....!PERSHENDETJE NIKI MILANO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2003 12:27
niki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė niki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me niki (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: niki Shto niki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto niki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Irfani
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2003
Vendbanimi: Itali.R[]mė
Mesazhe: 107

Smile

Niki

Urime nje here dhe pershendetje une jam per sheknca politike marrdhenie me jashte.Per cdo lloj mund te me pyesesh ose me dergo ketu ne forum dhe do te jap nje pergjigje.Cfare do lloj pyetje qe do te besh do te jem ne gjendje qe te jap shpjegim si nga ana e leksioneve dhe e pergatitjes.
Ju lutem moderatoreve qe te spostojne kete teme ne kryetemen Arsimi.
Ju Faleminderi Irfani

__________________
"L'amore vero,e il cammino in due
verso la luce di une ideale comune
(J.d'Hormoy)

LOVE is wonderful but I think it is much more than that

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2003 05:06
Irfani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Irfani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Irfani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Irfani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Irfani Shto Irfani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Irfani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pseudonimi
I paregjistruar

Regjistruar: --- JO ---
Vendbanimi:
Mesazhe: N/A
0

Wink

pershendetje Infani !faleminderit per interesimin...
une sinqerisht kam ngelur pak prapa me studimet dhe kjo gje me rendon mjaft (arsyet jane te ndryshme).nuk e di ku studion, por do te me pelqente te dija materiet nese jane te njejtat dhe pse jo te consultoheshim per per probleme te ndryshme. pres per gjigjen tende ...faleminderit niki

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2003 12:50
Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
niki
I paregjistruar

Regjistruar: --- JO ---
Vendbanimi:
Mesazhe: N/A
0

Citim:
Po citoj ato që tha Pseudonimi
pershendetje Infani !faleminderit per interesimin...
une sinqerisht kam ngelur pak prapa me studimet dhe kjo gje me rendon mjaft (arsyet jane te ndryshme).nuk e di ku studion, por do te me pelqente te dija materiet nese jane te njejtat dhe pse jo te consultoheshim per per probleme te ndryshme. pres per gjigjen tende ...faleminderit niki

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2003 12:52
Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Irfani
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2003
Vendbanimi: Itali.R[]mė
Mesazhe: 107

Smile

Niki dhe pseudonimi

Niki dhe pseudonimi jeni te njejtit persona apo te ndryshem.
Une ne vit te pare po studioj E drejta publike,e drejta private,statistike,histori moderne,historia e dokumentave te vjetra,sociologji,ekonomi politike.Por nuk e di se ku jeton nese jeton ne usa atehere sistemi i arsimimit te usa dhe te europes eshte ndryshe.Gjithsesi mund te me kerkoni shume gjera.Mos ma vini re qe nuk hyje shume tani se kam edhe sezonin per vete dhe kur kam pak kohe hyje.
Ciao dhe suksese te metejshme.

__________________
"L'amore vero,e il cammino in due
verso la luce di une ideale comune
(J.d'Hormoy)

LOVE is wonderful but I think it is much more than that

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2003 20:57
Irfani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Irfani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Irfani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Irfani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Irfani Shto Irfani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Irfani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Irfani
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2003
Vendbanimi: Itali.R[]mė
Mesazhe: 107

Wink

Niki

Mund te me thuash cfare provime te duhet dhe ku ke patur probleme qe edhe une te te jap disa nga leksionet e petagogeve te mi ne shqip.Une mund te te jap leksione te statistikes dhe te sociologjise qe i kam dhene provim dhe i kam marre qe te dyja.Tani jam duke studiuar ekonomik politike,histori moderne dhe te drejtat publike.

Do te botoje nje pjese te leksionit te statistikes qe eshte pak i veshtire.
Ciao dhe shpresoje qe te shkruani qe te informoheni akoma me shume.

__________________
"L'amore vero,e il cammino in due
verso la luce di une ideale comune
(J.d'Hormoy)

LOVE is wonderful but I think it is much more than that

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2003 02:25
Irfani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Irfani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Irfani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Irfani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Irfani Shto Irfani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Irfani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beba
Anetar i ri

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: nga ketu
Mesazhe: 19

Re: studime universitare

Citim:
Po citoj ato që tha niki
pershendetje te gjithe shqiptareve...!te me falni se mbas shume kohesh po shkruaj per nje kerkese personale. do te doja te vihesha ne kontakt me nje student te fakultetit SHKENCA POLITIKE .mundesisht viti i pare...ju lutem kam nevoje per disa informazione te rendesishme mbi leksionet ne materie te nd
ndryshme....!PERSHENDETJE NIKI MILANO





Pershendetje Niki! Une jam ne vit te fundit,por mendoj se informacionet e mia mund te jene te vlefshme.Nqs pranon 1 keshille e mira eshte te ndjekesh lexionet e te arrish t'i marresh sa me mire se shenimet te ndihmojne shume ne provim. ( experienza personale) Pershendetje Beba.

__________________
By me!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2003 08:47
beba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beba Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beba (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: beba Shto beba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Universitet e Huaja > studime universitare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.