Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Financuar nga greket forumi...
E eshte forumishqiptar i financuar nga greket?
Po
Jo
Nuk e di
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Citim:
Po citoj ato që tha isra
hemmmmmmmm, votova PO..

me thene te drejten kam kohe kohe qe me ka thene dikush me disa fakte, (nese mund ti quaj te tilla) qe FSH eshte progrek..dhe nuk me duket cudi...edhe pse nuk jam e sigurt votova po, sepse 70% NDIHEM e sigurt....



indrit, po citoj veten, mesazhin e pare qe ka bere, dmth edhe pse nuk jam e SIGURT per kete fakt, i cili as qe me intereson se a financohet apo jo FSH nga greku, votova po, por kam pershtypjen se nje sondazh i tille nuk me duket se ka ndonje peshe te madhe ketu ne FH. ndaj dhashe mendimin tim me shume si pershtypje sesa siguri; meqe me kish rene ne vesh dikur nga nje anetar i Zeri yt( se ngaterova emertim forumi), pra pak rendesi ka per mua se eshte keshtu apo tjeter e verteta....
E dyta, e kuptoj mire domethenien e atyre ajeteve dhe Zoti te shperblefte per perkujtimin.
E treta, ato terma me kadaif dhe makarona i citova me nja dy ikona mbrapa, si per te te kujtuar se i kam lexuar nga ty..(nuk ti ha njeri meritat e krijmtarise ose me mire fantazise)

E treta, une nuk te bertita aspak, madje mesazhi im ishte mjaft miqesor dhe konfindencial, a, nese e ke fjalen per monen, Mona besoj se di vete te mbrohet apo ankohet nese ka ndonje gje, ok..

Nejse, me kaq besoj se u sqarova.
pershendetje.



PS.

Shume zhurme per asgje

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2006 11:34
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Me sa shof disa e njohin Albon...

Dhe kjo eshte gje e mire, sepse munde ta ftoni ate te pergjigjet se perse nuk ju pergjigj Klodit, qe me pas e ndroi nofken ne Seminarist (Ne Albasoul)kur ai i tha se " rri urte se do t'ja beje te njohur te gjitheve se kush fshihet pas PAPAS..."

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 03:07
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Forumi shqiptar ka ne krye nje njeri me tendenca grekofone por stafin e ka te mire dhe pjesemarrja ne te eshte e madhe !Debatimi qe behet atje ndaj tematikave te ndryshme e ben ate forum me te fuqishmin dhe ma interesantin !
Forumet e tjera ( pa dashur ti hedh punen poshte ndonje themeluesi te ndonje forumi ) jane si foshnje ne krahasim me ate forum ne sensin e debatimit ! Atje s'ka oaze lumturie sic mund te gjenden ktu apo ne ndonje forum me 'mpuq mpuqe' , atje ka replike te eger dhe ne shumicen e rasteve me nivel intelektual ne te !
Ka gjithsesi ( si ne cdo forum ) qe prej halabakeve deri tek intelektualet , qe prej ekstremistave kristiane deri tek ato islamike !
Per Albon s'kam ndonje respekt te vecante ( ne fakt s'kam hic lol ) persa i perket ideve te tij por per punen qe ka ba ne ndertimin fizik te atij forumi i heq kapelen !
Shnet dhe mos u nxeni lol

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 04:06
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Re: Me sa shof disa e njohin Albon...

Citim:
Po citoj ato që tha Petrit Kola
Dhe kjo eshte gje e mire, sepse munde ta ftoni ate te pergjigjet se perse nuk ju pergjigj Klodit, qe me pas e ndroi nofken ne Seminarist (Ne Albasoul)kur ai i tha se " rri urte se do t'ja beje te njohur te gjitheve se kush fshihet pas PAPAS..."


O Petrit O vella...

Tani nuk mund te gjykosh per Albon nga fjalet e seminaristit apo ish klodit sepse jane i njenjti brume.

Nese ka ndonje ne sherbim te grekut ne Fsh eshte seminarit, albo asnjehere se ka arritur graden e tij.
Sill argumente qe haen jo fjale te seminarist, me te cilin kam grire sallate sot e kater vjet dhe e njoh mjaft mire...
Ky eshte edhe mbrojtes i flakte i mjekerthinjurit.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 08:28
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Citim:
Po citoj ato që tha isra


indrit, po citoj veten, mesazhin e pare qe ka bere, dmth edhe pse nuk jam e SIGURT per kete fakt, i cili as qe me intereson se a financohet apo jo FSH nga greku, votova po, por kam pershtypjen se nje sondazh i tille nuk me duket se ka ndonje peshe te madhe ketu ne FH. ndaj dhashe mendimin tim me shume si pershtypje sesa siguri; meqe me kish rene ne vesh dikur nga nje anetar i Zeri yt( se ngaterova emertim forumi), pra pak rendesi ka per mua se eshte keshtu apo tjeter e verteta....
E dyta, e kuptoj mire domethenien e atyre ajeteve dhe Zoti te shperblefte per perkujtimin.
E treta, ato terma me kadaif dhe makarona i citova me nja dy ikona mbrapa, si per te te kujtuar se i kam lexuar nga ty..(nuk ti ha njeri meritat e krijmtarise ose me mire fantazise)

E treta, une nuk te bertita aspak, madje mesazhi im ishte mjaft miqesor dhe konfindencial, a, nese e ke fjalen per monen, Mona besoj se di vete te mbrohet apo ankohet nese ka ndonje gje, ok..

Nejse, me kaq besoj se u sqarova.
pershendetje.



PS.

Shume zhurme per asgje



Isra, po nuk te vrava mi jo, por ama i kam frike keto gjykimet "ma merr mendja" apo me ka dale ne enderr qe alboja i sherben greqise etj etj.
Une nuk dua te behem avokat i Albos por ama cdogje ne kete teme eshte ngritur ne baze te supozimeve dhe jo ne baze te fakteve.
Monen mos ma ngacmo...

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 08:35
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Indrit,

Ashtu eshte qe seminaristi eshte i tille sic thoni juve dhe ai ka ndikom ne kthesen e Albos, sepse kur e filloi e filloi ndryshe...
Ti c'fare kerkon, mos do ndonje fotokopje te ndonje fature?
Se mos na thua se dhe Janullatosit nuk i vine leket nga Greqia, apo te themi Gramoz Pashkos...?
Per kete Gramozin, kam nje foto (dokument) shikoje tek http://vertet.blogspot.com ,sa te me vije e Albos ta nis.

Nga ana teknike forumi shqiptar eshte shume i realizuar dhe bashkohem me Unsopable. Ai eshte forumi i pare shqiptare (keshtu e di une, sepse une fillova te futem ne forume para nje viti, pra s'kam shume njohuri per historikun) dhe ka ate epersi..., por shume veta, anetar cilesor po largohen...

Une mendoje se Albo duhet te heqi censurimet dhe perjashtimet e nacionlistave shqiptare dhe ta shohim se si behet debati atje...?
Shkrimet qe nuk ofendojne antaret dhe jane brenda temes nuk duhet te fshihen...

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2006 23:57
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Citim:
Po citoj ato që tha Unstoppable
Per Albon s'kam ndonje respekt te vecante ( ne fakt s'kam hic lol ) persa i perket ideve te tij por per punen qe ka ba ne ndertimin fizik te atij forumi i heq kapelen !
Shnet dhe mos u nxeni lol



Per mua, ate forum e bejne interesant, idete dhe debatatet e bashkeatdhetareve tone dhe jo aldo..
Megjithate, me duket e cuditshme qe nje forum me tendenca antishqiptare, te jete aq i frekuentuar dhe interesant..

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 18:24
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

...

Citim:
Po citoj ato që tha agata



Megjithate, me duket e cuditshme qe nje forum me tendenca antishqiptare, te jete aq i frekuentuar dhe interesant..



Agata,
Hic mos u cudit, sepse ka shqiptare qe jane ne kriza nervore se nuk kane pase mundesine te behen spiuna ne sherbim te grekut qe te kishin bere ndonje pare...

Agata,
Munde te japesh arsyen se perse tek gazetat e Albofurmit nuk gjendet "Rimekemja Kombetare? (dikur ishte)

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 21:34
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Petrit sma merr mendja se agata e di se ceshte kjo gazete qe dilte cdo jave.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2006 21:55
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Citim:
Po citoj ato që tha agata


Per mua, ate forum e bejne interesant, idete dhe debatatet e bashkeatdhetareve tone dhe jo aldo..
Megjithate, me duket e cuditshme qe nje forum me tendenca antishqiptare, te jete aq i frekuentuar dhe interesant..


Dhe cfare ben ti Agata per ti dalur zot shqiptarizmit ? Fshihesh tek nji forum ku te gjithe thojne 'Urra'..?
Ti nese je kaq patriote , e mbron aty ku shahet ( nese shahet ) dhe jo te distancohesh dhe te strukesh tek nji forum tjeter !
Sa per ate pjesen qe me ke cituar dhe pergjigjur , nese nuk e ke kuptu te thashe se si strukture fizike ai forum eshte me i arriri dhe per ket sigurisht qe ka merite funderi i tij qe fatkeqesisht eshte Albo ! Pra ne kete drejtim , ai ka bere pune te mire !

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2006 03:41
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Financuar nga greket forumi...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.