Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Financuar nga greket forumi...
E eshte forumishqiptar i financuar nga greket?
Po
Jo
Nuk e di
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Agannist

Jam dakort me ty.

F.sh eshte forumi me i arrire shqiptar, ne te do te gjesh shume mendime dhe drejtime apo rryma.
Aty ka njerez duke filluar nga intelektuali e duke mbaruar tek idjoti.Sigurisht qe kjo eshte pjese perberese e cdo forumi.
Fundja forumi nuk eshte hap[ur per te edukuar antaret sepse edukata merret ne familje...
Nderkohe edhe nga ana strukturore eshte mjaft i arrire, dhe eshte fatkeqesi qe te drejtohet Nga Albush Agai megjithate, Albushi paraqet nje mendim ose me mire rryme dhe rrezik nuk gjenden me nedjen e tij as 10 antare.Mund te flas shume rreth ketij forumi sepse kam afro 5 vjet aty(Si kam bere ende 5)dhe mbaj mend qe kam qene diku antari 1 2000 e ca , nderkohe qe tashme forumi shqiptar ka vajtur 25 000 ndoshta.
Por ama duket se eshte forum i gjalle ka postime shkrime e mendime nga te shumellojeshmet, ndryshe nga top channel megjithese ka 20 000 antare ngjan si forum i vdekur, ku nuk shkruan njeri.
Tek e fundit, forumisht shqiptar nuk i mungon patriotizmi, sepse kjo ane ka fituar gjithmone ne debate ndaj pakices se janullatusit, pa marre parasysh sa here masakrohen temat e perjashtohen antaret.
Duke qene forum fammiljar, ku adminstrojne albo dhe e fejuara e tij, ndodhin gjera te cuditshme, Albo fyen nje shoqen time dhe kur ajo i kthehet e perjashton Fiori pa afat se i ka share te fejuarin
Ka gallata be fakt.
Nderkohe nje pjese te mire te stafit ju mungon objektiviteti dhe kete e them me plot gojen sepse aktualisht jam prape antar i ketij stafi.
me ben pershtypje qe jane shume pak Zera qe kundershtojne vendimet e Albos.
Une po citoj albon, tek nenforumi i mod sesi na shprehet dhe me pas gjyko objektivitetin e ketij stafi.

Indriti dhe Helene, respektin dhe miqesine me anetaret e forumit mbajeni, por ju kujtoj se ketu nuk merrni pjese si anetare te thjeshte, ketu merrni pjese si moderatore dhe pjesetare te ketij stafi.

Edhe sikur gabim te kete bere nje moderator, gje qe ndodh pasi njerez jemi, ju nuk duhet te mbani anen e anetareve te thjeshte, por anen e moderatoreve.

Shqetesimin tuaj kalojani ne privat kolegut, supermoderatorit dhe admin qe mbulon ate seksion te forumit. Ne kete rast, Lioness dhe mua. Gjithashtu, terhiqni vemendjen miqve tuaj ne forum qe te mos ofendojne anetaret e stafit dhe te mos marrin superxhiro pasi kush shkel rregullat e forumit, ndeshkohet, dhe mos te habiten kur e gjejne veten te perjashtuar.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2006 09:03
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Indrit,

Patjeter qe anetare te forumit jane shqiptar..., por ne diskutojm drejtuesit, dhe ate me kryesorin.

Une pyeta Agaten se per se gazeta "Rimekembja" eshte hequr nga Albasoul...?
Mundeni juve te jepni pergjigje?
Petriti

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2006 21:56
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rumial
filozof

Regjistruar: 18/05/2006
Vendbanimi: lisbona
Mesazhe: 175

kali i trojes

nqs eshte ashtu siç thoni ju pse nuk thoni qe na kane futur kalin e trojes.
nejse meqense nuk si asgje per kete forum besoj se me hapet syte qe te mos e vizitoj.meqe jam kurioz i madh do ta vizitoj dhe po gjeta ndonje gje antishqiptare ose antikombetare nuk do te hezitoj ta denoncoj publikisht ne shkrimet e mia.

__________________
paēedashes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2006 21:29
rumial nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rumial Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rumial (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rumial Shto rumial nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rumial nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Re: Indrit,

Citim:
Po citoj ato që tha Petrit Kola
Patjeter qe anetare te forumit jane shqiptar..., por ne diskutojm drejtuesit, dhe ate me kryesorin.

Une pyeta Agaten se per se gazeta "Rimekembja" eshte hequr nga Albasoul...?
Mundeni juve te jepni pergjigje?
Petriti



 

o petrito   ti  sdi ca   flet ore..

f.sh eshte  forumi me i madh  shqiptar.. ashtu sic tha dhe  endriti qe nga ai  intelektuali   deri tek me  budallai... ti ske qen ndonje her staf  gjakundi dhe  se  di  si jan punet e moderatorve , smoderatorve e le   me  adminve  e krijusit....

eshte e vertet  qe  antaret marin superxhiro... e  them kete  se jam vet fakt i   dickaje te  tille.. kam qen ne  staf kam qen dhe  antar ( pra ne staf  te fajtorit ne chat).. dhe  e di mire se si  vene keto pune...  ti thua si shpjegohet hejqa e  gazetes..

albo kur e ka ngrit  forumin,   e ka ngrit , e ka disenjuar vet, e ka  financuar vet .. pasi albasoul u     rrit ndjeshem, dhe po  behej   faqa me e  madhe shqiptare... filluan dhe  financimet e shoqatave... ti nuk i di te  gjitha.. po albo ka  servera mer  plak.. dhe  shet  hoste.. dhe sua shet  shqiptarve... po i shet ketu ne usa... ai ka mbaruar shkolle per ate pune... ti do thuash  qe  qeka progrek... un kam qen ne  staf te  forumit  atje.. me  akses... dhe sdi te kem pare ndonje postim te  tij pro grek... ka qen i  rrept  , ete  se mohoj.. ka  qene.. dhe ate  fjal qe thoshte e mbante...si ne  cdo vend dhe  atje  ka gabime... sic tha indriti qe eshte dhe e fejuara e tij.. fiori.. qe nje me  dy e  perjashton forumista.. ajo  eshte ana e keqe e  forumit.. po te shikosh numrin e  vizitave ne dit  atje.. i kalon te  1 mijat .. po te lexosh ne faqe te pare te  albasoul.. do shofesh qe flitet per shqiperine e jo per greqine... eshte ai albo qe  per festen e  flamurit  ve  himnin shqiptar  sa  futesh ne albasoul... dhe  nuk ka ndonje faqe tjeter.... shifi mire... hape mire  albasoul  se me duket  ke ndonje inat personal....

un nuk e mberoj, pasi  vet albo   me ka heq nga ai staf, per mos pajtim te  disa ideve te tij... por te them ato qe sjane,  nuk eshte mire.. ti  japim ate qe i takon...dhe qe meriton... ai meriton lavdata per gjith ate pune, meriton dhe kritika per pjesen  e keqe te tije.

antishqiptar  ai seshte.. eshte shum antikomunist. biles  fshiu dhe  nen forumin   per nder te partise a si e kishte  emrin... po ashtu  hoqi  dhe padoganen....

keshu qe mos shkruani nga  cmira  disa nga ju.. po jepuni ketyre njerzve qe punojne e bejne  dicka ate qe meritojne.!

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 14:47
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

O Kota,

Une jam moderator tek ZeriYt megjithse nuk e aplikoje sepse nuk dua te humb lirine e te shkruarit ashtu sic dua, po ashtu me kane ofruar dhe ne forume te tjera por nuk kam pranuar per te njejten arsye dhe per mungese kohe gjithashtu.

Albo e nisi si shqiptar dhe i madh biles. Me vone e ndroi flete. Kur ndroi flete dhe i Ati i tije e keshilloi por Albo tha se e dinte vete ate pune.

Une kam pyetur dhe juve si i brendshem i atije forumi me thuaj pse eshte hequr "RIMEKEMBJA" nga forumi shqiptar?

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 15:13
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

dhe un ta dhash pergjigjen me lart... ai e ka ber  vet forumin mor djal.. dhe si mer leje ndonjerit  pse heq  apo pse shton    rimebekmbja.. apo ndonje  gj etjeter.... tashi ka kaluar cdo  gje ne biznes.. varet se per cfare  financohet nga  shoqata te ndryshme..

ti  thuai i jati.. i jati sja ka iden fare,  se eshte burr plak... ti thua i jati.. pajs  zotin se seshte mire te  flitet keshtu.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 15:20
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Un jam  S.admin  te  forumi  faqeve te mia.. dhe perderi sa e kam krijuar vet.. heq atje dhe   vendos ato  qe mendoj un.. ka dhe gjera te tjera qe i  shtroj me  adminet.. dhe   biemi ne nje  konkluzion.. sepse  cdo shpenzim , financim eshte nga mua.. dhe at ete  fundit e vendos vet.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 15:24
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
tashi ka kaluar cdo  gje ne biznes.. varet se per cfare  financohet nga  shoqata te ndryshme.. 



Te lumte Kota!

Kete them edhe une. Jane greket qe e financojne.

Kritiko Janullatosin apo greket dhe te shohesh si te perjashtojne nga forumi.

Per "Rimekembjen" na fole ne parim. Cila eshte arsyeja konkerte qe u hoq?

I  Ati i Albos eshte burre plake dhe ndaj e keshilloi djalin sepse, ja mire ne se graket dalin fitmitar me politiken e tyre shoviniste ne Shqiperi po ne se humbin...?

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 16:02
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Leku   can  c'do porte.  sado pateriot te jesh !

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 16:08
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petrit Kola
Mbushes topi.

Regjistruar: 09/06/2005
Vendbanimi: Ne autobuz
Mesazhe: 996

Kota,

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
Leku   can  c'do porte.  sado pateriot te jesh !


Jo cdo porte, porten Albos e ka care. Forumin ZeriYt nuk e ka care.

Disa shesin dhe femijet, nenat, motrat e tyre per para por jo te gjithe i shesin.

Jam i sigurt se personi ne kete forum, IQVLORA nuk blihet me para...

__________________
Kolonel Anastas Janullatosi, jashte nga Shqiperia!

Modifikuar nga Petrit Kola datė 11/11/2006 ora 16:35

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 16:28
Petrit Kola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petrit Kola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petrit Kola (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Petrit Kola't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petrit Kola Shto Petrit Kola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petrit Kola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Financuar nga greket forumi...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.