Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A duhet ti besojme shoqerise virtuale.
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha shejtania
tani me ngel brenda temes, 


Kurse me keta 2-3 miq jam ndjere mire ma kane larguar disi stresin dhe mendjen pra kane bere dicka qe shoqeria ime prej 10-15 vjetesh nuk mund ta benin dot.

Sa ju besoj .... ju besoj aq sa me besojne ata mua



E cuditshme kjo qe thua shejtane. Varet cfare ke kerkuar ti nga shoqeria qe ke patur. Nuk e di cfare te kane dhene ketu me shume, por shoqerine e njohur prej vitesh nuk do e nderroja me asgje. Per te bere humor te gjithe jane te gatshem, por per me shume...

Nuk e di, varet nga njeriu mbase. Nuk jam tip qe miqesohem kaq kollaj, e hapem kaq shpejt me te tjeret.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2009 22:46
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

hapesh si s'hapesh... si t gjith te tjerat dhe ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2009 22:51
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Prap ne nje thes i fute Ec e rregullo kete tani

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 12:11
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*


E cuditshme kjo qe thua shejtane. Varet cfare ke kerkuar ti nga shoqeria qe ke patur. Nuk e di cfare te kane dhene ketu me shume, por shoqerine e njohur prej vitesh nuk do e nderroja me asgje. Per te bere humor te gjithe jane te gatshem, por per me shume...

Nuk e di, varet nga njeriu mbase. Nuk jam tip qe miqesohem kaq kollaj, e hapem kaq shpejt me te tjeret.



Debora ceshtja eshte disi me e komplikuar sec e mendon ti por sdua te bej publike jeten time personale ketu ne forum; por 1 nga ata miqte e kam ketu dhe e kupton idene time se ku e kam muhabetin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 13:32
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Citim:
Po citoj ato që tha notorious
lei t shemtutat n hall te vet



!

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2009 00:31
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bootylicious
Llokume

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: Ul kom kryq ne zemer te njonit
Mesazhe: 44

Gjithmone kam thene JO dhe kete mendim kam.

__________________
Une jetoj pertej largesive sepse ti jeton ne syte e mi,
bota mund te me fali gjithcka por asgje sdo jete si TI!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2009 21:34
Bootylicious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bootylicious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bootylicious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bootylicious Shto Bootylicious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bootylicious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Bootylicious
Gjithmone kam thene JO dhe kete mendim kam.


Good for you ......... po s'na u prezantove nje cike ????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2009 21:35
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bootylicious
Llokume

Regjistruar: 21/09/2008
Vendbanimi: Ul kom kryq ne zemer te njonit
Mesazhe: 44

Ja prezantohem...ka kohe qe jam regjistruar vecse nuk kam qene aktive.

Jam femer...vecse kam ra ne hall te gjej avatarin e duhur haha do mesohem ngadale.

Jam studente dhe jam 23 vjece...jetoj jashte Shqiperise dhe kaq se nuk eshte tema e duhur besoj kjo..

__________________
Une jetoj pertej largesive sepse ti jeton ne syte e mi,
bota mund te me fali gjithcka por asgje sdo jete si TI!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2009 21:37
Bootylicious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bootylicious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bootylicious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bootylicious Shto Bootylicious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bootylicious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re fabio&ercole.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 45 herė.

Thuaji adminit te te vendose kete avatar ............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2009 22:09
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
Je plotsisht gabim. Gjithsecili ma i bukur se tjetri jena


kto s'para merren me internet, nuk u del koha jo per gje

d.m.th s'gjen femra seksi neper forume

bile dhe agata qe hiqet si e çvirgjer, kot e ka, nuk e besoj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2009 13:26
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A duhet ti besojme shoqerise virtuale.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.