Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A do ishit dakort...?
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

A do ishit dakort...?

Shpesh shikojme neper plazhe, femra te cdo lloj moshe, qe shtrihen ne rere dhe per te nxire gjoksin, ose gje tjeter) heqin pjesen e siperme te rroba-banjove.

Cfare mendoni ju per kete?
A eshte diçka normale?
A do te donit ose pranonit qe e dashura ose bashkeshortja juaj t'a bente nje gje te tille?

Pres pergjigjet tuaja...

Ps: Do ju lutesha te diskutoni per temen ne menyre serjoze, dhe te mos ta kthejme kete teme si cdo teme tjeter ne kete forum... (chit-chat)
Bashkebisedim te kendshem.

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 19:25
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Nuk kam asnje mendim pa degjuar tendin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 19:35
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Mendimi im eshte ky agata
Ne femrat kemi dehsire me se normale ti nxijme gjithe pjeset etrupit ne qofte se do behej ne nje vend ku do ishte krejtesisht i mbyllur nga tjeret me nje fjale qe sdo kishte tjeter pervec meje aty jam dacord aty

po te dalesh ashu nudo ne nje vend plazh me tjere per mu ska dicka me te ulet e sme duket dicka me e ulet apo injorance kur ti shikoj qe te ecin pergjate plazhi sikur te ishin te veshura deri ne kry
jam femer dhe i urrej kshu do e imagjinoja ate reagimin e mahskullit ndaj femres se tij

per mu eshte e tepert e urrej une si femer si shof dot
a kam deshire te jem e nxire dhe ne ato pjese natyrisht qe po po ne vende publike sdo mundja dhe ne nje plazh nudist se emndoj veten

ky ehste mendimi im

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 19:57
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Jo nuk jam dakort.C'kusur kam une te shikoj gjoksin e nje femre tjeter. Une s'jam mashkull, as lesbi lol. Ka vende te caktuara ku ato qe duan ti heqin mund te shkojne. Ne plazh ka dhe femije.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 20:44
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
Jo nuk jam dakort.C'kusur kam une te shikoj gjoksin e nje femre tjeter. Une s'jam mashkull, as lesbi lol. Ka vende te caktuara ku ato qe duan ti heqin mund te shkojne. Ne plazh ka dhe femije.


Debora po ta shikosh nuk te ndodh gje nuk behesh lesbi :p tallem ...


Praktikisht le te vije nje grua e te me thote qe vecanerisht pjesa e siperme nuk eshte e bezdishme kur je duke marre diell. 100 strategji per te mos ngelur shenjat ne trup e mos flasim kur te digjet lekura.

Moralisht a ku di une eshte pune tjeter. Ne shume vende te botes e kane normalitet ta bejne kete gje e nuk jane vec plazhe nudiste por plazhe te zakonshme. Ajo eshte zgjedhje e seciles pastaj por po qe per femijet mahh s'me duket se do ngelen kaq te skandalizuar fundja s'eshte ndonje horror e pastaj kane aq gjera te tjera per tu tromaksur gjate perditshmerise.

Por po me kujtohet nje gje qe ma thone shpesh miq te mi e ankohen: qe cfare taksirati kane te shohin ndonje over 60 qe ben sikur te ishte 20 vjec :p

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 23:47
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani

Por po me kujtohet nje gje qe ma thone shpesh miq te mi e ankohen: qe cfare taksirati kane te shohin ndonje over 60 qe ben sikur te ishte 20 vjec :p

tani i ke rene pikes tule:p
duhet te jete nje ligj, te lejohen vetem femrat me moshe 18-40 edhe ne ket rast nese femra nuk ka gjoks te bukur duhet te denohet, ndersa kto plakat e cmendura qe dojn te duken 20 vjecare duhet te denohen dyfish, dhe ti merret pencioni dhe ti jepet si demshperblim viktimave...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 01:03
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Une disa dite plazh ne topless i kam bere kete vere!
Nuk me besdis si gje(si mund te kuptohet :p).

Ne gjendje normaliteti nuk me besdis askush.Por ceshtja eshte nese besdisen femijet?Kete vit kam pare nena qe benin plazh familjarisht dhe rrinin ne topless.

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 01:10
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Une disa dite plazh ne topless i kam bere kete vere!
Nuk me besdis si gje(si mund te kuptohet :p)

nuk te bezdis ty po me bezdis mua qe disa te panjohur pa asnje mundim kane patur fatin te shikojn pjese te trupit tend qe une apo dikush tjeter thjesht vetem imagjinojm/enderrojm:p
once again, life is unfair!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 01:20
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Shume ndakort do isha ......... po problemi eshte qe zhvishen gjithmone plehrat ................... .
E keqja eshte se Agata me duket se s'e paska ate mendje ......... keshtu qe s'do kem fatin ta shoh .................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 01:40
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

nga vitet 70 ndodhi ''revolucioni feminist''

ky i solli edhe cicat e shpalosura si flamur... fillimisht nen kemishe e me pastajmi ne diell.

sot gjithnje e me shume kjo mode po shkon... megjithese tarrallake ose ekzibicioniste gjen gjithmone e kudo.

kush nga ju garipat, do tja lejonte pa i ardhur turp, motres vet ose te fejuares, gruse, nenes... te shfaqej ne syte e botes me gjijte ne ere.

femra te tilla gjenden pothuaj kurdohere neper plazhet private, me te shumtes jane femra me rroge, pra te cilat paguhen per tu shullatur ne diell me qellimin te terheqin kliente sa me shume.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 12:14
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A do ishit dakort...?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.