Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A do ishit dakort...?
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Kurse une mendoj se nuk eshte ceshtje jam  apo nuk jam  dakort une. Ajo eshte nje menyre per te  gezuar plazhin , diellin. Duan apo nuk duan te terheqin vemendje femrat qe e aplikojne  s'eshte pune per mua. Fakti qe une kam nje tjeter menyre, nuk do te thote qe nuk jam dakort me nje tjeter  te ndryshme nga e imja, por mendoj qe kjo menyre apo deshire duhet te pershtatet me moshen. Mah , me ka ndodhur para  8 viteve isha ne nje shtet te huaj , plazh publik dhe per 10 dite rresht mua dhe familjes time na eshte dashur te shohim nje plake 80 vjecare  te rreshkur nga dielli qe bente topless, shyqyr qe e kishte plakun te turpshem se do ishim tmerruar fare.:p

- U permenden femijet , nuk e di se sa duhet te jete nje problem shqetesues sot ne nje kohe qe femijet kane internetin dhe celularin ne dore qe ne moshen 8 vjec dhe mund te shohin gjera nga me te ndryshmet. Femija i komshiut tim qe ne moshen 4 vjec ka thene du nuse , ta coj te shtrati babit e ti hip siper. - Nuk e di nqs do te shqetesohesha nqs ky femije , apo ndonje me i rritur do shihte nje femer gjysem te zhveshur ne plazh.

Ndersa per femijet e vegjel qe i lajne lakuriq shkrihem krejt.:p 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:37
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

turpshem se do ishim tmerruar fare.:p

- U permenden femijet , nuk e di se sa duhet te jete nje problem shqetesues sot ne nje kohe qe femijet kane internetin dhe celularin ne dore qe ne moshen 8 vjec dhe mund te shohin gjera nga me te ndryshmet. Femija i komshiut tim qe ne moshen 4 vjec ka thene du nuse , ta coj te shtrati babit e ti hip siper. - Nuk e di nqs do te shqetesohesha nqs ky femije , apo ndonje me i rritur do shihte nje femer gjysem te zhveshur ne plazh.

Ndersa per femijet e vegjel qe i lajne lakuriq shkrihem krejt.:p  [/B][/QUOTE]



Nuk eshte aq kollaj sa mendoni ju. Femija im mbyll syte kur shikon nje femer me rroba qe tundet e jo me topless. Turp thote.
Si do ndiheshe ti po te ishe me te dashurin, fejuarin, burrin dhe rrotull jush femra topless? Sado te mundohet te mos i shikoje i shkreti syte do vene, ca majtas, ca djathtas. Une nuk do ndihesha rehat per veten time. Te zhvishem une as behet fjala, edhe te donte burri(gje qe s'behet fjale).

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:46
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

do isha dakort po qe se kisha jahtin tim personal te ikja ne det mos me shifte njeri atehere po qe do i gezohesha diellit e detit rehat rehat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:51
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Re: A do ishit dakort...?

Citim:
Po citoj ato që tha agata
.

Cfare mendoni ju per kete?
A eshte diçka normale?



Normale zemra, po deshe mos me pa, kthe koken ne ane tjeter, Kete gafe kena ba nji her une me ish-Demokrate4ever. y-h-y, ka nja 3-4 vjet besoj.
 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:53
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
do isha dakort po qe se kisha jahtin tim personal te ikja ne det mos me shifte njeri atehere po qe do i gezohesha diellit e detit rehat rehat

Keshtu nuk jam kondra. Rri tere diten topless.:p

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:53
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
turpshem se do ishim tmerruar fare.:p

- U permenden femijet , nuk e di se sa duhet te jete nje problem shqetesues sot ne nje kohe qe femijet kane internetin dhe celularin ne dore qe ne moshen 8 vjec dhe mund te shohin gjera nga me te ndryshmet. Femija i komshiut tim qe ne moshen 4 vjec ka thene du nuse , ta coj te shtrati babit e ti hip siper. - Nuk e di nqs do te shqetesohesha nqs ky femije , apo ndonje me i rritur do shihte nje femer gjysem te zhveshur ne plazh.

Ndersa per femijet e vegjel qe i lajne lakuriq shkrihem krejt.:p 





Nuk eshte aq kollaj sa mendoni ju. Femija im mbyll syte kur shikon nje femer me rroba qe tundet e jo me topless. Turp thote.
Si do ndiheshe ti po te ishe me te dashurin, fejuarin, burrin dhe rrotull jush femra topless? Sado te mundohet te mos i shikoje i shkreti syte do vene, ca majtas, ca djathtas. Une nuk do ndihesha rehat per veten time. Te zhvishem une as behet fjala, edhe te donte burri(gje qe s'behet fjale). [/B][/QUOTE]

.....

- Ti thua qe po te kem nje femije timin mund te ndryshoj dhe une qendrim ndaj ketij fenomeni? Ndoshta , nuk i dihet.

Kurse sa per te dashurin , burrin , etj. Per Zotin plazhi nuk eshte vendi i vetem ku zhvishen femrat, ke ne rruge boll te zhveshura. Une nuk mund te rri te ruaj  syte e te dashurit. Besoj se nje marredhenie solide dhe e konsoliduar nuk duhet te  shqetesohet se ku po i hedh syte i dashuri , apo e dashura. Dhe normal qe nje femer e zgjuar do te dije  edhe pa skena xhelozie dhe shenja histerizmi  dhe pa ndjenja inferioriteti te kaloje kete situate , normale deri ne momentin qe ajo e kupton qe ajo nuk ka  perparuar. Ajo qe thote se mashkulli im nuk i ka hedhur syte asnjehere asnje femre tjeter edhe kur ka qene me e bukur se ty , kjo eshte nje genjeshter. Ne kete aspekt ne femrat e kemi shume qejf teoremen " bej cfare te them une ,por mos bej ate qe bej une", pra ne na duket dicka normale kur ia hedhim syte nje djali  terheqes qe mund ta kemi diku perballe ne lokal , rruges apo komshia perballe , por te dashurit tone duhet t'ia ndalojme.

Ihu , teme e gjate Deb, qe e kishim diskutu me qef para nje filxhani me kafe.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:59
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Talesofadream






. Ajo qe thote se mashkulli im nuk i ka hedhur syte asnjehere asnje femre tjeter edhe kur ka qene me e bukur se ty , kjo eshte nje genjeshter. Ne kete aspekt ne femrat e kemi shume qejf teoremen " bej cfare te them une ,por mos bej ate qe bej une", pra ne na duket dicka normale kur ia hedhim syte nje djali  terheqes qe mund ta kemi diku perballe ne lokal , rruges apo komshia perballe , por te dashurit tone duhet t'ia ndalojme.

Ihu , teme e gjate Deb, qe e kishim diskutu me qef para nje filxhani me kafe.
[/B][/QUOTE]


Une per vete tuj pi kafe jam. Pije dhe ti nje me shoqero.
Sa per ate pune tale ata i shqyejne syte dhe kur i shikojne me rroba e jo me.....

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 18:02
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha kurti

po te isha une me djalin ne te ardhmen do i jepja kurajo dhe i do thoja mos u bej si baba jot frikacak i turpshem! shko e prekja gjinat pak, mistrec!!!:p


Kam nje kusheri ashtu te shkathet. Qe kur ishte tre vjec i kapte femrat nga gjoksi. Ne e dinim dhe rruheshim, se te ishe pa mendje te sulej.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 18:04
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Kam nje kusheri ashtu te shkathet. Qe kur ishte tre vjec i kapte femrat nga gjoksi. Ne e dinim dhe rruheshim, se te ishe pa mendje te sulej.



 

ca rruaje o Deb?

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 18:07
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*


Ihu , teme e gjate Deb, qe e kishim diskutu me qef para nje filxhani me kafe.




Une per vete tuj pi kafe jam. Pije dhe ti nje me shoqero.
Sa per ate pune tale ata i shqyejne syte dhe kur i shikojne me rroba e jo me..... [/B][/QUOTE]

...

Aha, edhe pak do ta pij me miqt dhe me beso se kam me e hap si teme.

Psh. Deb. ti qe nuk na ishe dakort, ca na i thu ti asaj fotuas qe ke vene ne avatar e e e e?? Apo nuk jane ato qe mendojme ne ato qe ke nxjerr aty?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 18:07
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A do ishit dakort...?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.