Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Kam mesuar....
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Kam mesuar....

Kam mesuar se sado te perkujdesesh per te tjeret,s’eshte e thene te ta kthejne po njelloj perkujdesjen.Kam mesuar se duhen vite per te ndertuar besimin dhe fare pak sekonda per ta thyer.
Kam mesuar se sado te mire te jene miqte,here pas here do te te lendojne por duhet t’i falesh ata.Kam mesuar qe nuk ka rendesi cfare ke ne jete por ke ke.Kam mesuar se nuk duhet te shkaterrosh kurre nje shfajesim me nje justifikim.
Kam mesuar se duhet gjithmone te krahasohesh me me te miren qe bejne te tjeret.Kam mesuar se duhet nje kohe e gjate qe te behem njeriu qe deshiroj te jem.Kam mesuar qe duhet te largohesh nga njerezit e zemres me fjale dashurie pasi mund te jete hera e fundit qe i shikon.Kam mesuar qe mund te vazhdosh shume me perpara edhe kur thua qe s’mundesh me.
Kam mesuar qe jemi pergjegjes per ate qe bejme,pavaresisht si ndjehemi.Kam mesuar qe ose ti kontrollon sjelljen tende ose ajo te kontrollon ty.Kam mesuar qe ndonjehere personat qe mendoje se do gezonin nga mundja juaj,jane ato qe mund t’ju ndihmojne te ngriheni serish.Kam mesuar qe kur jam i nevrikosur kam te drejte te jem i nevrikosur por nuk kam te drejte te jem i pashpirte.Kam mesuar qe nje miqesi dhe dashuri e paster rritet edhe ne distanca te medha.Kam mesuar qe nje njeri dhe pse nuk te do ne menyren qe ti kerkon nuk do te thote qe nuk te do me maksimumin e tij.
Kam mesuar qe te maturohesh ka te beje me eksperiencat dhe cfare ke mesuar prej tyre dhe jo me ditelindjet qe ke kaluar.
Kam mesuar qe nuk eshte mjaftueshem te falesh nga te tjeret,shpesh duhet te falesh veten tende.Kam mesuar se sado e plagosur te jete zemra jote,bota nuk ndalon per pikellimin tend.Kam mesuar qe rrethanat e jetes mund te kene ndikuar ne ate cfare jemi,por ne jemi pergjegjes per ate cfare do behemi.
Kam mesuar qe nje person i pasur nuk eshte ai qe ka shume por ai qe kerkon pak.Kam mesuar qe s’kemi perse ti zevendesojme miqte vetem se ato kane ndryshuar.
Kam mesuar qe s’duhet te jesh aq i eger per te zbuluar ndonje sekret sepse mund te te ndryshoje jeten pergjithmone.
Kam mesuar qe certifikatat e varura ne mur nuk te bejne njeri me te mire.Kam mesuar qe personat per te cilet perkujdesesh me shume ne kete bote,largohen shume shpejt.
Kam mesuar se njerezit harrojne ate cfare them apo bej,por nuk harrojne si i bere te ndjehen.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 22:01
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

qyqjaaa kaq shpejt vjen vdekja ?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 22:21
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

kam mesuar qe nje dite do vdesim te tere ....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 22:22
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
kam mesuar qe nje dite do vdesim te tere ....


kte une e kom me te degjume e jo shume larg e enderrova (cuditerisht)

gjithe ato mesimet e mesiperme njeriut i duhet gati 1 jete shejtone
...nuk e kalon kaq lehte me 2 sekonda te perplasmje ktu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 22:29
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Re: Kam mesuar....

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil

Kam mesuar se duhet gjithmone te krahasohesh me me te miren qe bejne te tjeret.



kam mesuar qe ne jete duhet te japesh me te miren e vetes tende pa u krahasuar me njeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 22:35
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Re: Re: Kam mesuar....

Citim:
Po citoj ato që tha al74


kam mesuar qe ne jete duhet te japesh me te miren e vetes tende pa u krahasuar me njeri



kam mesuar qe duhet mesuar nga gabimet e te tjereve. se jeta esht shum e shkurter per ti ber te ter ....

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2011 23:53
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha al74
qyqjaaa kaq shpejt vjen vdekja ?!


hahahhahahah pas nje qetsie te malle qe po lexoja me aq seriozitet vjen ky rreshti jot dhe ma thyen hahhahahah
eh si vjen vdekja kur se mendon ti me afer jemi vdekjes se te nesermes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2011 00:51
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
An_Al
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 26/11/2009
Vendbanimi: Usa
Mesazhe: 93

Kam mesuar qe kur te bie rrasti te punosh me kliente cifute,per te mos humbur kontrollin,nuk mjafton te numerosh deri ne dhjete por disa here 20 edhe me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2011 02:34
An_Al nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė An_Al Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me An_Al (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: An_Al Shto An_Al nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto An_Al nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Sapo mesova se shteti i Floridas qenka me i madh se England itself ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2011 03:55
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha SmoKer
Sapo mesova se shteti i Floridas qenka me i madh se England itself ...
smoker noshta e din qe shteti i kalifornise eshte ekonmia e katert ne bote?! te pakten kshtu e di ka qene deri 4-5 vjet me pare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2011 05:39
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Kam mesuar....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.