Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Momente Reflektuese - "FRYMEZIME"
Gjithsej 40 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

sot mendoj se do te isha gjithe diten vetem dhe per kete gje u gezova shume nje dite qetesi te madhe sa bukur do te ishte por ndolli e kunderta dhe aq shume zhurme sa u detyrova te dal nga shtepia ime per te mos u zene kot...cfare idiotsie!!!!!!!!!!

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2006 12:09
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Mendja besoj se eshte gjeja me e veshtire te duash pasi ne shume raste ndjehesh i kapur ne gracke, jo gjithmone por ne ato momente kur shqetesimet te rethojne. Dhe inati. meria e bejne te shpertheje ne nje trazire te pakontrolluar.....

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2006 17:53
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

kam nje jete qe ndjek te dashuren time virtuale dhe aj ne fakt eshte matrtuar dhe tall byt*** me mua. ika nga nje fshat verior ne emigracion dhe nuk gjeta qetesi. Eh ky forum qe nuk ma hoqi dot damken e malokut.

Kur cohem ne mengjes nuk harroj te bej llogari mijra oret e kaluara ne FH dhe te bej bilanc t e jetes time te gjore prej fshatari qe pasi ngopi barkunme buke filloi te bje si "artist copy-paste-ist.

Mjere ne dhe gjithe kombi yne per fshatro maloket si une.

Ej ! me shihni sa here e ndryshoj avatarin dhe profilin dhe do te kuptoni se une jam nje crregullim obsesiv-kompulsiv me prjardhje nga fshtrat e lezhes.

Best for all

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2006 20:15
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Po mendoj te mbledh shkrimet te gjitha bashke dhe ti botoj ne nje liber te quajtur;
''Mundimi i vetvetes'' ,mbase behem e pasur ku i dihet?!

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2006 23:53
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

mendoj se kjo qe the denisa eshte dicka shume e bukur dhe vertet me fute ne mendime tani per shume gjera.

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2006 14:24
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

Nje shoku im(qe e konsiderij si nje nga penat me te vlera te ketije forumi) me foli per forume te tjera ne perndim ku me thohte se njerezit atje debatonin ne menure knstruktive per shume ceshtje.

Une kam mendimin se ky forum eshte zor ta arrije kete pike. Edhe une kam qene shpesh ofendues dhe vulgar ne shkrime, shpesh kam qene edhe i ashper...por mendoj se shumekush harron per semundjen nr 1 te botes cyber dhe qe eshte varesia nga interneti. nese do ti shtosh kesaje diagnoze crregullime te personalitetit, dhe qenesine historike fashatareske atehere punet komplikohen.

Nese dikush pretendon se ka pjelle nje femije dhe ka kohe te shkruaj psh nga 30 mesazhe ne dite atehere mbase duhet te mendojme se foshnja duhet te jete nje ari i vogel ne prag te gjumit dimeror...


Not shaging my friend...


PS: Mua me jane fshire disa mesazhe pa te drejte...e ka bere nje individ i seksit femer por qe ka nj fytyre shume...por shume mashkullore...dhe ky nuk eshte faji im

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2006 16:43
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Kur degjojme fjalen dorrezim (surrender) besoj se shume do ta bashkonin me nje ide te dobet. Per mua vija ne mes jetes dhe vdekjes eshte kaq e paqarte sa eshte zhdukur dhe pikerisht sepse kam aritur dorezimin. Kur arin te shikosh veten si nje cikel total te vdekjes ne jete dhe te jetes ne vdekje atehere je dorezuar. Dorezimi arin kur jeten e shikon si nje pikture le te themi Monet dhe i jep nje perqendrim te plote, e cmon thellesine e imazhit, e hap veten cfare ke perpara sesa te lesh veten te cperqendrohet. Me e rendesishmja eshte kur leme qe ne qender te vemendjes te jete kjo pikture e cila detyrimisht perjeton dashuri sepse artisti eshte atje...

Me nje fjale cfare dua te them eshte se jeta nuk eshte e veshtire por jane njerzit me te veshtire. Po te kemi parasysh qe duhet te japim nje vemendje te plote, te cmojme pasurine e jetes, te hapim veten se cfare kemi perpara te mos jemi kritikuse, te na mungoje egoja, te kemi perulesine te jemi te hapur dhe pranusa ne te gjitha mundesite te leme te duam atehere je dorezuar ......

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2006 02:05
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

me nje fjale te take it easy.. i thone keta redneck-et..
ai krahasimi me pikturen eshte i goditur edhe per faktin e kohezjatjes.. jeta zgjat sa nje cast, aq sa ai casti i fiksuar ne pikture

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2006 02:23
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Sa gjera te papritura vijne ne jete edhe te shkaterrojne shpirtin...vjen nje kohe me kur prishesh me nje person me te cilin ke ndare edhe buken e gojes me te edhe kur vjen puna te hedh poshte...njerez pa ndjenja,pa ditur se cfare eshte shoqeria por qe vetem e vetem mendojne te zhvasin

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2006 03:19
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

jam i lodhur duke u marre me njerezit.kam arritur ne ate pike qe sa here qe filloj nje diskutim nuk jam ne gjendje ta coj deri ne fund...u hap rruge qe ideja e tyre ne fund te triumfoje...nuk eshte ceshtje dobesie!thjesht...lodhje.
e nga ana tjeter njerez kompleks...nje labirint i vertete qe sa me thelle futesh aq me shume aq me shume humbet...nga nje ane kenaqesia ti zbulosh enigmat,e nga ana tjeter trishtimi qe nuk do jesh kurre ne gjendje ti kuptosh deri ne fund...e atehere terhiqem,perpara se ta kuptoj qe eshte teper vone...kompleksiteti nuk eshte gje per mua!eshte shume me mire thjeshtesia...

p.s:mendoj qe kur drita u shkompozua ne detajet e saj,e humbi bukurine...do kishte qene me mire te mbetej ashtu...por fundja nuk e bera une

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2006 15:26
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 40 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Momente Reflektuese - "FRYMEZIME"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.