Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Refime nga Ashley!
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 68458_161940487168971_135399769823043_413606_7233386_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 43 herė.

Thane e cfare s'thane e c'lane pa thene? Njerezit, besuan ne idjotizmin e notes se cmendur. E persekutuan virgjerine e zemrave te pastra. E fyen dashurine ne zemrat e apasionuara dhe deshen ta ndertonin...ne rrenojat e rrenuara...

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2010 14:25
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 34821_410773158863_268770983863_4319087_18072_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 39 herė.

Kujtimet!!! Ekzistojne per te vrare, lenduar.. Jane te bukura per ate kohe ne te cilen ti i jeton, jo per te tashmen kur ti ndjen mall.. Mundohem te largohem prej tyre, por 1 rrugice e vjeter, nje melodi e harruar me del perpara dhe me thote qe ti je ende kujtimi im.. Ah, sa me lendon ky fakt: Ti, kujtimi im lendues.. Gjithcka qe ne kaluam me shfaqet perpara syve..sa te qeshura, puthje, perqafime paskan shtegtuar qe nga ajo kohe.. Kaq te pazote paskemi qene per te shpetuar dicka kaq te vyer? Me dhimbje e them por mesa duket po.. Thuame, kush e kish fajin? Une, Ti.....apo pamundesia per te minimizuar epshin tend flirtues ndaj femrave te tjera? Me qortove, me the se isha nje femije.... Kishe te drejte sepse e tille behem kur jam perballe teje.. E pafuqishme per te te urryer.. Si zog pa krahe kam rene shpesh nder kembet e tua.. Jam gjunjzuar para tyre, sikur te isha sherbetore dhe ti te ishe Zot!! Eh, sa here e kam duruar shkeljen tende, perbuzjen tende.. Kurre nuk mora guximin te rrenoja kujtimin tend, kurre!!!

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2010 18:51
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 37332_410784008863_268770983863_4319203_717244_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 39 herė.

e fal qe jam duke te te kujtuar edhe sot
si
cdo dite tjeter.. Por kam kuptuar qe qenka e pamundur te te hedh ne
kosh te harreses, ashtu sic ti me kerkon.. C'po ben valle tani? Mos ndoshta po
endesh rrugeve te qytetit dhe po kujton??!! Nuk do lodhem te te pyes,
ne une kam ndonje vend.. Sepse e di qe kujtimin tim e ke grisur.. E di
qe per ty jam thjesht 1 e huaj, per te cilen ti nuk ndjen asgje..
Pse une nuk mund ta ndjej kete? Pse duhet te fle me emrin tend si lutje
dhe te zgjohem me ty ne mendje? Pse duhet te jesh ti, trishtimi im??
Ku ndodhemi sot, zemer? Sikur te
mund te ndodhte ndryshe........ Por.............. Ti ke vendosur te
ikesh pa me dhene mundesine per te te treguar se sa dashuri ndjej per
ty! Ikja jote me ka shperfytyruar paksa.. Jam metamorforizuar ne 1 qenie
te hutuar.. Gjithcka e imja, cdo buzeqeshje, cdo lot.. Cdo gezim,
trishtim eshte kthyer ne: TI!!!

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2010 18:53
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 37523_417440708863_268770983863_4482073_1466672_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 39 herė.

"Nuk po te shkruaj per te te thene se te dua shume.. As per te te thene se tani jam duke lotuar.. Ajo qe me shtyu te te shkruaj sonte eshte malli! Edhe pse nuk ka me ndjenje dashurie prape nuk di pse ndjej mall per ty!! Sot padashur dikush me solli ndermend kujtimet tona dhe endrrat qe thelle i kam varrosur ne shpirt.. Ato miliona endrra qe kane filluar tashme te treten! Nuk di pse por ky mall sonte po me ben te ndjej dhe 1 here nevojen per te te perqafuar.. Te ndjej mall per ate kohe kur uleshim te ajo kafeneja jone dhe te grindeshim per budallalleqet tona.. E ndersa ktheva koken pas per te pare ato grimcat e se kaluares sone, 2 pika lot me rreshkiten ne fytyre! Kuptova perse po qaja, thelle thelle brenda meje ti ekziston ende si kujtimi im me i bukur.."

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2010 18:56
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 37607_418065013863_268770983863_4495483_3326047_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 38 herė.

E di? Dashuria qenka 1 asgje sepse ne momentin kur une isha ne max e
mundshem e lumtur, dashuria nuk beri asgje.. Vecse ma rrenoi kete
lumturi.. Mos duhet te lumturohem per faktin se te humba? Duhet te
cohem ne kembe, te trokas duart e te them: Bravo, une sapo humba
dashurine?? cfare te bej, thuame? Vetem mos me kerko te te harroj sepse
kete nuk do mundja ta beja kurre! Ti e di qe te kam dashur, ndoshta dhe
me shume se veten apo jo? Pse duhet medoemos te te humbisja? Pse kur
isha e kumtur? Pse kur te doja pafund?? Sa e keqe qenka ndjesia e te
qenurit vetem.... sa bosh qe ndihem!! Sa mall kam per ate te kaluar..
Prane teje bota kishte tjeter ngjyre, prane teje nuk kishte erresire..
Askush nuk me jepte naten e mire, vec teje endrra ime! Isha e jotja!
Ishim ne te 2!! puthja jote ishte e vetmja embelsi qe buzet kerkonin..
Ishe ti dhe askush tjeter.. Te ndjeva.. E ndjeva embelsine qe me fali
lekura jote, mekati me i embel.. I ndjeva buzet e tua te peshperisnin
te dua ne pafundesi.. Ndjeva dhe dhimbjen qe po me fal ky largimi yt..
Sa e pafuqishme ndihem.. Ti dhe dashuria iket.. U largove nga une
sikur te mos me kishe njohur kurre.. Vetja me duket si 1 lypesare, ne
labirinthet e panumerta te jetes.... Jetoj me kujtimet qe me sjellin
lot.. Jetoj me imazhin tend qe me percjelll mall.. Jetoj me....... po
c'po them? A thua po jetoj? Une tashme jam 1 njeri pa jete.. Ti, ti
jeta ime ike.. Nuk gjej me as1 pike pas te ciles te kapem dhe ti jap
vete forcen per te vazhduar.. Jeta ime i ngjan 1 dimri te vertete..
shiu-loti im, era e ftohte-vetmia ime, ulerima bubullimave-klithjet e
dhimbjes sime.. Ti, dielli im ike pa ditur sa nevoje kisha per
ngrohtesine tende..


P.S: " Dikush, edhe pse e lenduar vazhdon te te doje me gjithe
forcen.. Dikush, sot jeton me kujtimin e puthjes tende ne 18-vjetorin e
saj.. Lotet e dikuj t, i kane zbardhur ngjyrat e fotografise tende nga
malli per ty.. Dikush sot, te jep urimen: Qofsh i lumtur.. Nese Zoti
dhimbjes time i vuri emrin tend.. E falenderoj, dhimbja behet embel kur
e ndjej per ty....

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2010 18:58
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 29063_109296029112541_109289145779896_53804_1704560_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 32 herė.

Te urrej sepse ndjehem keq kur nuk te shoh dhe akoma me shume kur jemi bashke... E urrej kete ndjesi te cuditeshme..E urrej veten sepse nuk di te jetoj pa ty..te urrej ty sepse te dua..Do doja qe ti mos egzistoje.. Do doja te arrija te mos mendoja me per ty...Do doja te bindja veten qe ti nuk ben pjese me ne jeten time......... Por e verteta eshte qe nuk mundem...Une te urrej... Po te urrej...Sepse nuk arrij te mos mendoj per ty, te urrej sepse me ke hyre ne mendje...Te urrej pa arsye.. Te urrej kur nuk merr nje vendim...Te urrej sepse me ben te ndjehem mir...Te urrej sepse ne realitet... TE DUA...

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 19:25
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
Te urrej sepse ndjehem keq kur nuk te shoh dhe akoma me shume kur jemi bashke... E urrej kete ndjesi te cuditeshme..E urrej veten sepse nuk di te jetoj pa ty..te urrej ty sepse te dua..Do doja qe ti mos egzistoje.. Do doja te arrija te mos mendoja me per ty...Do doja te bindja veten qe ti nuk ben pjese me ne jeten time......... Por e verteta eshte qe nuk mundem...Une te urrej... Po te urrej...Sepse nuk arrij te mos mendoj per ty, te urrej sepse me ke hyre ne mendje...Te urrej pa arsye.. Te urrej kur nuk merr nje vendim...Te urrej sepse me ben te ndjehem mir...Te urrej sepse ne realitet... TE DUA...


ç'fare urren ti mi kokrra mashtruses???? ti per Marion maron!
ju shkelqeni te dy , ndaj dhe zoti po ju bekon me nje mrekulli.

Ju puth fort te dyve dhe uroj te gezoni shendet te plot se u be kohe qe s'flasim. Larg syve larg zemres eee??? Mos harro qe te mendoj e un diçka qe e premtoj e mbaj!!

Big kiss per te dy .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2012 18:21
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha lule


ç'fare urren ti mi kokrra mashtruses???? ti per Marion maron!
ju shkelqeni te dy , ndaj dhe zoti po ju bekon me nje mrekulli.

Ju puth fort te dyve dhe uroj te gezoni shendet te plot se u be kohe qe s'flasim. Larg syve larg zemres eee??? Mos harro qe te mendoj e un diçka qe e premtoj e mbaj!!

Big kiss per te dy .

Zemra ime ti tashme e lexova kete postim dhe une edhe pse larg nuk te kam harruar asnje moment sepse je e vecante te kemi shume xhan dhe te perqafojme fort te dy

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2012 21:51
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:39 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Refime nga Ashley!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.