Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ditari i i shqyer
Gjithsej 11 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Forma ? OK.

Mire Ses.




He mos me ironizo mos me percill bashke me injorancen time

Oj ky!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2011 20:51
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Re: Leter Drejtuar "Kujt ti bjeri"

Hajde... Te paska bere mire lenia e mallit Interesantisht transmetuese.

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
..Duke pare me interes ngjarjet e fundit te ndodhura ne vend dhe jashte tij. Duke lexuar me vemendje cdo centimeter te brockullinave qe shkruhen apo sajohen nga mendje te smura psikopatologjikisht e qe i ngjajne me kopje te shemtuara te teorive boterore konspirative nga me qesharaket, veshur me petkun e seriozitetit kryelarte, qe eshte e vetmja gje qe i ben te duken keta individ si persona te rendesishem. Duke arritur te kuptoj se te qenit forumist do te thote domosdoshmerisht qe je vetvetja bile me shume se vetvetja, nje merekulli vetvetore e pa zbuluar me pare, nga mendja mekatare. Duke u perballur me akuza groteske te nje mungese te theksuar te sinqeritetit, patriotizmit apo dhe te mospasurit nje arsyetim te shendoshe per te zgjidhur keqkuptimet e lindura me dashje, te ndertuara ne nje rend kronologjik te diskutueshem ku asnje trembedhjetevjecar nuk do ti besonte. Duke pare me vemendje ngjarjet , veprimet e shemtuara me doza te larta inaticiteti shkallues , si e si per te brejtur nga jashte nderjgjegjen e paster te kujtdo qe e mban te tille ne saje te sjelljes dhe veprimieve korrekte. Duke mbledhur keto dhe shume te tjera une mendoj se kam nevoj per nje pushim te tejzgjatur!
Ju pershendes te gjitheve!

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2011 01:02
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Thumbs up

Eraldi Mesazhi ishte i qarte.

Sdi e smar vesht shume tek ditaret un, po dicka me ben pershtypje ..Titulli dhe teksti per mua spershtaten.

Un e mar si dedikim, pershendetes, per dike, nje mesazh , po vetem citim jo!

***Duke arritur te kuptoj se te qenit forumist do te thote domosdoshmerisht qe je vetvetja bile me shume se vetvetja, nje merekulli vetvetore e pa zbuluar me pare, nga mendja mekatare. Duke u perballur me akuza groteske te nje mungese te theksuar te sinqeritetit, patriotizmit apo dhe te mospasurit nje arsyetim te shendoshe per te zgjidhur keqkuptimet e lindura me dashje, te ndertuara ne nje rend kronologjik te diskutueshem ku asnje trembedhjetevjecar nuk do ti besonte.****

Nese per ty ishte si nje mesazh * Mirupafshim se shpejti*..un do te shtoja dhe ta ritheksoja qe sje aq i keq sa thua ose sa deshiron te jesh ..po vetsakrifikohesh e kjo dmth shume .

Pacim kudo!

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2011 20:08
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

mesazhet jashte teme i think u fshine te gjitha. Gibbs krijim te kendshem.

ingmetalboy

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2011 16:22
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Ditar skam mbajtur kurre ne jeten time.. por meqe ti u shfaqe, kshu si pa e menduar, e pa qen e sigurte se duhet t'vazhdoj ti lexoj akoma..mendimet e tua Erald..ne nje fare menyre , e pergjumur, e zen deri ne fyt, me probleme qe hasim brenda dites , minutes, sekondes, tundimeve, po e bej.

Disa mendime me vijn ne mendje, e sdua aspak ti jap te drejt vetes time, po as ty , pse duhet pergjithmon, ti shohim gjerat te mbuluara si nen mjegull e aspak, me syrin e paster e me zerin e shpirtit..?Tani dicka e vetme me vjen ne kok, nje pyetje qe kurre s'gjen pergjigje..

Pse njeriu i sotem ne krahasim me te dikurshmin, e ndien veten aspak paqesor, a thua mizoria e mbyt deshiren dhe miresin? apo njeriu , per te evituar tgjitha keto, e per tu mbytur me helm, arrin te shprehi dicka qe s'duhet, ne momente kur s'duhet, e pastaj s'gjen prehjen qe i mungon?!!

Pyes veten , vall njeriu eshte aq i denje te arrij te shprehi nje person te dyfishte ( ne te njejten kohe kur se mendon , e kur ti e ndien si dicka te bukur .. e te ben te ndiesh zhgenjim) ne nje fare menyre ,, mendoj se e keqja po mposht Miresit.
Mendoj dhe pas ketij shkrimi ..fshihet dicka e paevitueshme..pyetje qe skan mare nje pergjigje, mendime te paqarta, egoizem i papare, ndoshta nje zgidhje mbase e larget po e qarte.

Krijime te kendshme ne vazhdim Erald .


P.s Ing sa dore te rende paske.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2011 08:42
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
Lule....ne do vazhdojme si me pare...une jam Gibbs...dhe asnje sme gjykon dot...ne menyre racionale jam fallco apo i vertet...pa me njoft....une jam ai qe kam zgjedhur te jem....kaq mjafton per ti mbyll te gjitha..ka natera qe sme kane me sy te mire ka dhe qe me kane me sy te mire....por asnje nga keto grupe nuk u jap te drejte....sepse skane asnje lloj mandati te me gjykojne...sepse gjykimi nuk perbehet nga pelqimet....te gjykosh ne rrjet eshte e pamundur..ata qe mendojne se kane nje aftesi te tille genjehen rende jo se them une...



Do e shqyej fare kete ditarin


Ku je o rob zoti

I miss you (e si u bo kjo pune me rradhe,iher po vdiste ballisti nga malli tani une)

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2011 21:36
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
Lule....ne do vazhdojme si me pare...une jam Gibbs...dhe asnje sme gjykon dot...ne menyre racionale jam fallco apo i vertet...pa me njoft....une jam ai qe kam zgjedhur te jem....kaq mjafton per ti mbyll te gjitha..ka natera qe sme kane me sy te mire ka dhe qe me kane me sy te mire....por asnje nga keto grupe nuk u jap te drejte....sepse skane asnje lloj mandati te me gjykojne...sepse gjykimi nuk perbehet nga pelqimet....te gjykosh ne rrjet eshte e pamundur..ata qe mendojne se kane nje aftesi te tille genjehen rende jo se them une...



Un ku grup futem, ben ta dij?

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2011 21:39
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne



Un ku grup futem, ben ta dij?




Ti je ne zemren e atij. S'bohet fjale per grupe me ty

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2011 21:41
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
mos i jepni ngjyra te tjera kesaj qe thashe....



O nevrik do flasesh ti apo do bosh interestorantin


Te pakten per modesti kthe nje pergjigje me gjysem zemre

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2011 21:48
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
une nevrik...jo....karagjoz ne kulm po....nje klloun...po...nje maskolog....po...maska maska maska....dorashka..dorashka....shkopinj shkopinj......puder puder....berryla berryla....



Tjeter?

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2011 21:58
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ditari i i shqyer

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.