Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Para shume vitesh nje i njohuri im (i martua dhe shume vjet me i madh se une ne moshe me pueti nese kisha bere ndojehere sex oral me tedashuren ose te dashurat.....-Jo, iu pergjigja me sinqeritet.." ndersa ai duke buzeqeshur me tha: "atehere ti nuk pske bere sex asnjehere".
Une mbeta i habitur dhe disa kohe me vone, vete atehere e kuptova mikun. Kishte patur te drejte.
tani me pelqen ta bej shpesh...

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 18:25
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Kam nje pyetje per ty shoku. Te pelqen ta besh apo te ta bejne? Se nuk e kuptova qarte nga deklarata jote e mesiperme...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 18:48
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Kam nje pyetje per ty shoku. Te pelqen ta besh apo te ta bejne? Se nuk e kuptova qarte nga deklarata jote e mesiperme...


po ti c'e ke kete pyetje? jo se, nuk eshte as ndonje koment per te qeshur. Tani ty valle, pyes veten, c'te hyn ne xhep se cfare i pelqen atij pseudonimit me lart? Ja bie fjala i pelqen njera dhe jo tjetra ose i pelqejne te dyja ti pastaj do ndihesh me i mbushur dhe me i plote ne veten tende?
pa, sa te ekzagjeruar qe jeni ndonjehere!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 19:09
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Oh, me fal. Harrova qe kur te pergjigjem ne forum do duhet te mendoj qe ekziston dhe nje kategori e vecante audience se ciles i djeg edhe per hesap te te tjereve. Dhe si pasoje do duhet te jap pergjigje relativisht me te moderuara.



Si thua ti?

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Modifikuar nga Lord_Of_The_Strings datė 24/01/2006 ora 19:48

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 19:16
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

ncuq gabohesh!
une thjesht jam kurioze se per cfare arsye te intereson ty preferenca seksuale e dikujt. Dhe nese ti ke veshtiresi ti pergjigjesh kesaj pyetjes time kaq te thjesht atehere do te thote qe dhe ti e kupton sa te pavend e kishe ate interesin tend.

kaq nga mua.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 19:26
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Shiko, ne rradhe te pare do duhet te pyesesh ate qe hapi temen. Ne rradhe te dyte, perderisa ti je ne kete teme, pse nuk shpreh edhe opinionin tend ne lidhje me seksin oral?


Mua nuk me intereson te di se c'fare i pelqen Atij konkretisht, une thjesht e ngacmova per pergjigjen e tij. Por tek ty do me interesonte ta dija pergjigjen. Per arsye objektive dhe subjektive sigurisht

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 19:50
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

po kur na pjek llogjika neve!
Tani po shpreh interes per preferencat time? Po rri c'merresh me mua, me mire vazhdo muhabetin tend me Kurioz djalin se e pashe qe ke ai e kishe interesin.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 20:16
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Talking

Paskeni probleme me seksualitetin e te tjereve? Mua me vjen keq se nuk e zgjidh dot kete problem tuain.
persa i perket pyetjes se shokur i pergjigjem : si te duash ti! nese te sjell ne qejf ok. mua me pelqen si ta mendosh ti...por mos harro se une kur jam ne krevat bej vete qejf dhe partnerja ime...nese ka te tjere qe eksitohen ke vrima e celesit nuk e besoj se eshte faji im.
hajt tung

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 21:41
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Smile

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Shiko, ne rradhe te pare do duhet te pyesesh ate qe hapi temen. Ne rradhe te dyte, perderisa ti je ne kete teme, pse nuk shpreh edhe opinionin tend ne lidhje me seksin oral?


Mua nuk me intereson te di se c'fare i pelqen Atij konkretisht, une thjesht e ngacmova per pergjigjen e tij. Por tek ty do me interesonte ta dija pergjigjen. Per arsye objektive dhe subjektive sigurisht


ej shejtone vajza; une vdes per rosa prandaj mos ki frike se nuk ta marr dot lordin. kam nje rose qe e dua shume. ok?

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 21:44
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MELANI
shark-agentur-viersen

Regjistruar: 11/10/2006
Vendbanimi: dusseldorf de
Mesazhe: 37

MENDIMI IM

NESE DO TE JETOSH ME PATNERIN PER JETE DUHEN RESPEKTUAR TRE GJERA // SHOQE JETE PATNERE JETE DHE K..... NE KREVAT

__________________
Ich bin Stolz, das ich Albaner bin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2006 16:54
MELANI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MELANI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MELANI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė MELANI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: MELANI Shto MELANI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MELANI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.