Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha ADELAIDA

Mbreme pash nje enderr teper te bukur.Per efekt publiciteti spo jua tregoj



ej cfare eshte efekti publicitet.. ke frike se i ben publicitet vetes dhe fillojne njerezit te kerkojne te te blejne e te te shesin neper tregjet e europes??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2005 20:15
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Pikerisht per publicitetin e vetes e kisha fjalen por frika nuk ishte mos behet me mua tregeti neper Europe.Arsyea e pare eshte qe pas ketij nicku qe mbaj ,fshihet nje person dhe jo nje kukull E dyta eshte qe jam aq shume modeste sa per mos ti bere publicitet vetes me fjale por me vepra . Rasti i veprave ne kete forum jane diskutimet e mia .
Pacim

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2005 20:56
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha ADELAIDA
Pikerisht per publicitetin e vetes e kisha fjalen por frika nuk ishte mos behet me mua tregeti neper Europe.Arsyea e pare eshte qe pas ketij nicku qe mbaj ,fshihet nje person dhe jo nje kukull E dyta eshte qe jam aq shume modeste sa per mos ti bere publicitet vetes me fjale por me vepra . Rasti i veprave ne kete forum jane diskutimet e mia .
Pacim



ah urime per modestine,

kerkoj falje per keqkuptimin,

edhe nje here u bofsh 100 vjec

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2005 21:09
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eng_girl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: absolutely, relatively here
Mesazhe: 381

hmm...
tani qe po mendohem them se ishte nje enderr...mbaj mend te kem pare ca gjerperinj, por di qe kishin shume frike nga une dhe s'mu afruan...lol...
nese di ndonje ta shpjegoje kete, me beni nje mesazh prrivat...jo se une i besoj endrrave, por thjeshte per kuriozitet...

__________________
"If I love you, what does that matter to you?!" - Goethe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2005 16:38
eng_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eng_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eng_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: eng_girl Shto eng_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eng_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

PS
mos qesh

Modifikuar nga dieFaustNeu datė 28/01/2005 ora 21:33

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2005 17:11
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eng_girl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: absolutely, relatively here
Mesazhe: 381

po qesh faust...lol edhe ti

__________________
"If I love you, what does that matter to you?!" - Goethe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2005 19:59
eng_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eng_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eng_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: eng_girl Shto eng_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eng_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Une sot kam pare ne enderr Hirushen.
O Hirushe...se e bukur qe ishe ti mi dreq !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2005 21:03
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha eng_girl
po qesh faust...lol edhe ti


te thash mos qesh pra dhe tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Modifikuar nga dieFaustNeu datė 28/01/2005 ora 21:34

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2005 21:11
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Me thene te drejten naten e kisha te mbushur me shume endrra sot,por fatkeqesisht ato te oreve te vona nuk i mbaj mend fare,vetem keto te mengjesit (prandaj jam zgjuar i gezuar )
Disa endrra vetem me puthje mbaj mend,me shume puthje.Endrra qe te bejne te cohesh me qejf (edhe pse ora ishte 12:00 ).Vetem disa çika mbaj mend qe kam puthur,edhe pse ishin shume .C'e do vetem endrra jane edhe pse jeta te sjell shume surpriza .E leme me kaq per sot,te shofim pjesen tjeter,kismet .
Hajd pra se bohena.

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2005 19:53
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

edhe ne ndersa presim me ankth , pjesen e 2te te filmit "endrrat e bledumit" , po ju tregoj c'enderr kam pare une.
nje gjume tre oresh i pushtuar nga nje enderr qe me te keqe, s'e kam pare kurre. shyqyr qe ra zilja se kushedi si do vazhdonte. kam pare sikur po digjej ne flake ky vendi ku jetoj une,edhe une vrapoja por sdija ku te shkoja, por cuditerisht edhe pse dukej sikur ishte vendi im(ketu) , isha te shtepia ime e vjeter ne shqiperi, boooooo shume e ngatarrueshme, nuk di as ta shpjegoj.
hajt ishalla ndonje enderr te qete sonte.

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2005 18:34
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.