Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Kur Ndiheni Keq Preferoni Te Rrini Vetem Apo Te Flisni Me Dike?
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha Tironcja_tr
FUTEM NE DHOME,RRI VETEM, QAJ PAK, NDEZ\ NDONJE CIGARE SHUUUUUME FSHEHURAZI,PASTAJ MARR SHOQEN E NGUSHTE NE TEL DHE FILLOJ FLAS.KJO NDODH NE NJE INTERVAL KOHE PREJ 3 ORESH.

pak si tip kuriozi qe jam nga natyra,doja te dija qe ne bisedat qe ben me shoqen,perfshihen edhe tema te nxehta erotike?,dmth beson te lesbizmi se jam duke grumbulluar artikuj per librin tim te 3..jo te 4-et:p me titullin....(kur ta botoje):p
pergjigje e temes:
ka shume menyra se cduhet te besh qe te sjelle qetesine,por per mua jane e para kam qejf te drive larg larg ne h.way dhe tjetra te ulem ne bar tipik europian me expresso dhe cigare dhe nje gote jack.puuuuuuuu nje me nje eshte.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2006 09:32
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Ndonjehere rri dhe vetem por vetja s'me ka mjaftuar kurre.
Vetem me miq, shoke kalohet kjo gjendje...pa harruar ate te zemres

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2006 21:48
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjilanasi_csi
GjeniU I VogeL

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: Washington Dc..
Mesazhe: 102

Jo kam deshir te rri i mbyllur dhe te mendoj me mire..
Kurse kur jam duke qajt kam deshir ta kem dike afer dhe te me flet noj fjal te mire..

__________________
Sexy is 365 days uptime..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2006 02:40
Gjilanasi_csi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjilanasi_csi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjilanasi_csi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjilanasi_csi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjilanasi_csi Shto Gjilanasi_csi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjilanasi_csi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kela
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/08/2005
Vendbanimi: Ne Realitetin e botes njerezore
Mesazhe: 427

Varet nga arsyeja qe ndihem keq dhe nga mundesia se me ke flas.

Gjithmone e kam gjetur te lehte te flas per problemet qe me shqetesojne me motren tim, ndoshta ngaqe ajo eshte edhe shoqja ime me e mire!

__________________
My words fly up, my thoughts remain below.
Words without thoughts never to heaven go.(William Shakespear)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 15:21
Kela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kela Shto Kela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Kur ndihem keq preferoj te rri me dike sepse gjej ngushllimin me leht dhe harroj pse jam ndjer keq.

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2006 13:07
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

kam nevoje te rrij ca kohe vetem dhe te meditoj

shpesh here eci me makine ne rruge pafundesisht te gjata dhe e lej shpirtin te humbase ne muzike dhe mendime

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2006 16:40
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Fillimisht deri ne njefare pike e kam te nevojshme te jem vetem, derisa me qetesohet pakeza shpirti....
Me pas kur dhimbja zbutet edhe shendrrohet ne trishtim e kam te nevojshme te flas me dike per ta kaluar me shpejt momentin e keq ne te cilin ndodhem.

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2006 08:01
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
legally_blonde
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ne planetin toke
Mesazhe: 29

Dua te flas me njerez gjithmone,por njerez tek te cilet kam besim dhe e di qe me kuptojne, se po te jete ndonje person qe thote "ehe, ehe" gjithe kohen as nuk ja vlen te harxhosh frymen.

__________________
Fati troket vetem njehere ne porte,por edhe atehere ne jemi te komshia.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2006 22:22
legally_blonde nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė legally_blonde Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me legally_blonde (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: legally_blonde Shto legally_blonde nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto legally_blonde nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
janis joplin
Anetar i ri

Regjistruar: 15/02/2006
Vendbanimi: In the fantasy of human mind
Mesazhe: 12

Kur ndihem keq preferoj te rri vetem dhe zakonisht gjej qetesi duke pikturuar ne nje vend qe shkoj gjithmone kur jam e merzitur eshte e vetmja gje qe me ngre moralin ne ato caste.

__________________
E verteta shpesh eshte me e pabesueshme se fantastikja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2006 18:39
janis joplin nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė janis joplin Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me janis joplin (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: janis joplin Shto janis joplin nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto janis joplin nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
korcari_usa
www.imazhiyt.com

Regjistruar: 08/02/2005
Vendbanimi: chicago
Mesazhe: 37

ne pergjithsi preferoj te rri vetem

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2006 15:16
korcari_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė korcari_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me korcari_usa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: korcari_usa Shto korcari_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto korcari_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Kur Ndiheni Keq Preferoni Te Rrini Vetem Apo Te Flisni Me Dike?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.