Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Theniet personale Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

''Fjala e mire eshte larg vepres se mire''

Nuk me pelqejne njerezit  me dy fytyra.Ndryshe thone e ndryshe veprojne.Me fjale te japin boten, kur vjen puna qe ta mbajne fjalen e dhene i ze lemeria.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2007 01:04
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

karakteri i njeiut eshte fati tij/saj...

e marr ket shembull nga jeta ime dhe experjencat e mija personale...
p.s... nuk kam punuar shume ne jeten time, kam bere shume para dhe kam humbur shume para duke marrur shance qe nje njeri normal nuk i perballon dot, ka patur raste qe kam humbur ne nje dite/nate mija mija dollar, sikur shanci te ishte ne favorin tim do kisha nje karakter tjeter...
sikur te gjithe te ishin te sukseshem ne dashuri nuk do kishim kaq shume pesimista ne bote...
sikur te gjithe t'a donin veten aq shume nuk do kishim kaq shume njerz me depressione...
sikur te gjithe te shikonin gjysmen e gotes te mbushur dhe mos t'ashikonin s gjymen e gotes te boshatisur, fjala boshllek nuk do ekzistonte ne fjalor, etj etj, mund te shkoj gjithe naten me kto dhoj shembujsh...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2008 10:19
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

SHIKON RRUSHI DARDHEN E PIQET MOLLA NE MAJ TE FIKUT.

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2008 19:39
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Fshati qe duket sdo autobuz se e merr avash avash ne kembe...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2008 19:54
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
UN
Anetar i ri

Regjistruar: 11/09/2008
Vendbanimi: te lagja ime
Mesazhe: 9

Cool

CARPE DIEM!!!!!!

Ndersa un kam ven kete shprehje pasi eshte motoja qe kam ne jet...Shijo momentin duke qen se te ardhmes nuk i dihet,snjihet...Kap cdo moment te se tashmes..kuptohet jo ne sensin edonist te fjales..

__________________
Carpe diem!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2008 13:15
UN nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UN Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UN (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: UN Shto UN nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UN nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Theniet personale

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.