Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fiksimi juaj i pare?
Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

Me pelqejn fiksmet tuaja!

Fiksime vet kam plot, po di qe dhe me kan patur fiksim!

Kristela me vjen keq per te kaluaren tende motra!

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2006 14:56
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

Sa per mua fiksim kam pasur mamin e nje vajze qe kam qene i lidhur ne fillim.Te tjerat i leme me mire...

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2006 20:10
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
badboy_albania
perpiqem te mbijetoj

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: ne kine
Mesazhe: 30

fiksimi i pare ???

viti i pare ne gjimnazin Cajupi 1993 ! ! !  Edlira brune me flok te shkurter ! vetem ti prekja ti lemoja doren ishte kenaqesia me e madhe ! ! !  po ajo pastaj u dashurua me nje refugjat ne gjermani 15 vjet me te madh . por jeta vazhdon dhe u takuam pas kaq vjetesh dhe flisnim me nostalgji  per jeten gjimnaziste dhe mbetem shoke

__________________
jeta eshte e shkurter ! prandaj duhet shijuar !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 14:02
badboy_albania nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė badboy_albania Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me badboy_albania (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: badboy_albania Shto badboy_albania nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto badboy_albania nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

te luaja ne San Siro me MILANIN (kuptohet kur isha 7 vjec)

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2007 05:33
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

Hey Krisela..me fal percfare te ka ndodhur, por ashtu ka ndodhur te gjitheve. dashuria e pare nuk harrohet eshte e vertete. Dhe une e kujtoj shpesh here timen, dhe me thyhet zemra, por koha kalon dhe cdo gje ndryshon. Dhe une rri e mendoj tani them..o zot sa budallacke paskam qene, vuaja kot, perse? per nje idiot qe nuk e meritonte dashurine time te sinqerte.Ti prap ja paske hedhur, por ka te tjere qe akoma vuajne .


saper tju pergjigjur pyetjes ,fiksimi im i pare ishte nje shoku im qe e kisha ne klase. qe kur isha ne klase te 8 e kisha fiksim..o zot..sa zbukurohesha une kur e shifja ate ne mengjes...aman aman. Kur i kujtoj ato kohe( 6 years ago), qesh me vete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 18:55
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha i/e paregjistruar
nje djale ne tetvjecare. I jepja te kopjonte detyrat se e kisha ne qejf :p
Shum simpatik dhe capken. Kushedi ku ndodhet tani...



Te njejtin fiksim edhe une, por ne gjimnaz ky fiksimi mu largua shume shpejt, se ai vazhdonte me kopjime akoma dhe gjimnazi nuk shtyhej me kopjime. Ne gjimnaz fillonin seleksionimet e truve. Keshtu pervec shnderrimit te asaj fytyres se tij te padjallezuar dhe te embel kur e kishte ne tetevjecare, qe u shnderrua ne fytyre burrenore jo aq te kendshme, filloi edhe seleksionimi i trurit te tij, qe nga kopjac u shnderrua ne pertac dhe nuk ja vlente ta kishe me fiksim..

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 19:35
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

po ju flisni ku paskeni qen :p... se po hahemi kemi 4 vjet... me se fundi paskeni treguar te verteten qe qekeni me fiksime :p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 19:47
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99Tave
po ju flisni ku paskeni qen :p... se po hahemi kemi 4 vjet... me se fundi paskeni treguar te verteten qe qekeni me fiksime :p


ja tani p.sh. une te kam fiksim ty dhe te duheshin 4 vjet qe ta kuptoje

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 19:52
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Fiksimi im ishte nje djale nga nje qytet i vogel ku jetonin tezet e mia shkoja cdo vere tek ato dhe ishte lumturia me e madhe kur e shikoja
.Ai ishte nje djale biond,syte kaf i gjate lozte futboll ne skuadren e atij qyteti e mua as ma varte fare si duket nuk i interesoja .
Po vitet iknin dhe kur shkova mbas mbarimit te klases se 8 ateher si duket per here te pare me vuri re kur ai me pa mu duk sikur syte e tij me hyne ne zemra per te mos me dale kurre
.Qe nga ajo vere ne ndenjem bashke per shume vite nje dashuri me shikim te pare pastaj ndodhi ajo NDARJA shume e vuajtur .
Eshte historia me e bukur e jetes time dhe pse per fajin e askujt o te dyve mbaroi .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 21:08
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

dhe mua ne 8 vjecare.. me kish fiksim njera.. o xot o xot.. kur i kaloja para syve.. donte te binte ne sy dreqi :p... le kur i dilja me makin nga lagje saj... sa sexy vishej.. apo sishte dhe e zhvilluar kshu fizikisht.. oh xot o xot.. sa e mira qe ishte.. ne vit te pare.. ditve te fundit qe do lija atdheun :p.. i ika dhe asaj nga syt.. kushedi sa do ket qar.. isha princi kalter per te :p:p:p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 22:15
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fiksimi juaj i pare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.