Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fiksimi juaj i pare?
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99Tave
dhe mua ne 8 vjecare.. me kish fiksim njera.. o xot o xot.. kur i kaloja para syve.. donte te binte ne sy dreqi :p... le kur i dilja me makin nga lagje saj... sa sexy vishej.. apo sishte dhe e zhvilluar kshu fizikisht.. oh xot o xot.. sa e mira qe ishte.. ne vit te pare.. ditve te fundit qe do lija atdheun :p.. i ika dhe asaj nga syt.. kushedi sa do ket qar.. isha princi kalter per te :p:p:p


Ladykiller

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 22:22
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

hihihihi.. kam gjak te kripur doja te thoja per kete punen e fiksimit

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2007 22:48
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Nje cun ne tetevjecare,une kisha notat me te mira mgjth dhe ai me bente garen,pra pozicionohej ne vendin e dyte.Plus dhe qe ishte dhe me simpatiku.Plus,dhe qe ishte dhe cuni i nje mikut te babit tim E si perfundim e pashe vjet kur shkova ne Shqiperi,simpatik e inteligjent si atehere,kishte ecur goxha mire ne fushen e studimeve M'u be qejfi qe shija s'me kishte lene ne balte qe ne ate moshe

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 09:50
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Kam qene disi i vogel (nja 13 vjec) dhe fiksim mu be nje goce me te cilen kalonim ditet. Avash avash lojrat e dites me benin te mendoja si do ishte neser, sa dite do kalonin pa e takuar, si qeshte, si shikonte, etj... e s'me zinte gjumi duke menduar.
Keshtu qe fillova te gustoj cdo moment me te, derisa ne nje pike kuptova qe ajo marrosje ishte thjesht dashuri. Dhe pyesja veten "A mund te dashuroje njeriu ne kete moshe?". Ne fund u binda qe eshte e mundur.
Pastaj tronditjet qe solli ne jete filluan te me bindin se duhet te largohesha. Sidoqofte jam kurioz ta takoj sot. Ato vite te jatin ja futen ne burg (pune Salash) dhe qe atehere se kam takuar me. Ndonje nga keto dite do e takoj se me kane thene ca shoke qe e kane pare dhe takuar. Nuk eshte ndonje gje kushedi se car. Thjesht kishte pikun e vet te lezetit ne ate moshe dhe une qellova aty.

Ndoshta kete nuk kuptojne shume njerez: jemi si lulet qe celin ne momente te caktuara. Eshte e natyrshme te terhiqemi nga aroma e luleve te tilla. Ama pas pak lulet fishken dhe nuk gjen me ate jete qe shikoje me pare. Ndoshta ndonje pranvere tjeter...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 11:02
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Cdo dashuri eshte ne vetvete nje fiksim dhe cdo fiksim konsiderohet nje semundje e lehte kalimtare.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 14:30
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Nje cun ne tetevjecare,une kisha notat me te mira mgjth dhe ai me bente garen,pra pozicionohej ne vendin e dyte.Plus dhe qe ishte dhe me simpatiku.Plus,dhe qe ishte dhe cuni i nje mikut te babit tim E si perfundim e pashe vjet kur shkova ne Shqiperi,simpatik e inteligjent si atehere,kishte ecur goxha mire ne fushen e studimeve M'u be qejfi qe shija s'me kishte lene ne balte qe ne ate moshe


Gjithmone ne dashuri me trute bie ti Amor???? Te kam zili?

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 14:50
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

fiksimi im i parë .........

me shitësen e bulmetit ke lagja ime .......... i kërkonim gjithmon reçel ....... dhe ajo hypte mbi karrike se ishin tek rafti lart ............  

ishte fiksimi i gjith çunave te lagjes ........ 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 15:13
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha glaukus
fiksimi im i parë .........

me shitësen e bulmetit ke lagja ime .......... i kërkonim gjithmon reçel ....... dhe ajo hypte mbi karrike se ishin tek rafti lart ............  

ishte fiksimi i gjith çunave te lagjes ........ 



Me kujtove nje shokun tim qe kur ishte 9 vjec, ra ne dashuri me mesuesen e anglishtes, se na i kishte shalkat e bukura dhe ajo kur e mbante ne preher e bente djalken ti rrihte zemra me nga 90 ne sec

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 15:16
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Fiksim te vertet kam pasur ne vit te pare te shkolles se mesme.Ai ishte viti i fundit,me floke gjate rock style ,syte te kalter.
E takova ne nje mbledhje te keshillit studentor qe ai drejtonte,ca syri qe kisha mer aman :p Love at first sight.Eh ca dite,e gjithe ate vit e kam kaluar bukur,mjaftonte te flisnim,vec miqesi kemi pasur.Mezi prisja gazeten e shkolles per ta lexuar.Nje dite pas shkolles i bera shoqeri tek priste autobuzin,me pretekst qe aty afer kisha gjyshen.Shkoja haja akullore ku e gjeja cdo te diele.Sa kujtime.Kur rimendoj per ate vit me vjen te qesh e te qaj,se kam bere shume gjera qe sot me zor mund ti perserisja.:p
E pashe pas disa vitesh,po diplomohej.
Jam kurioze te di ku ka perfunduar,si eshte sot...!!

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 15:21
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Fiksimi im i pare ?
Hehe quhej lori dhe eshte dashuria ime e pare.
Bjonde me syte blu, me syze ,e gjate , e embel ,nje trup elegant fantastik,nejse...
Ne fillim i mbante te gjata floket pastaj i preu dhe i beri si cun harram megjithse ishte si shpirt.
Sa here qe e takoj kur kthehem ne shqiperi me duket sikur pershkoj perseri nje pjese te adoloshences time .
O zot sa e kam dashur ate femer...
Eshte bere ne nje fare menyre pjese e imja dhe une buzeqesh sa here emri i saj vertitet ne medjen time.
___________________________


Hej pershendetje Lor... ( si gjithmon je e mrekullueshme )
(Ps: Kur te ndahesh nga ai une jam gjithmon ketu qe po te pres :p )

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 17:42
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fiksimi juaj i pare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.