Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fiksimi juaj i pare?
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Vape hč?Mbreme kendej kemi fjetur me jorgane.Eh thuaj...ketu jemi si ne bjeshke

P.s.Mashalla gjyshi,ashtu ka lezet



po mire se vapa krijohet nga shum dukuri :p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2007 17:55
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Shih-shih dreqi,sikur ja kishe lene adoleshences ate vape mo?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2007 19:05
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AbSSoLuT
Anetar i ri

Regjistruar: 28/07/2007
Vendbanimi: Durres
Mesazhe: 25

Re: Fiksimi juaj i pare?

Citim:
Po citoj ato që tha kristela
PERSHENDETJE TE GJITHEVE.
SOT DUKE MENDUAR ,ME ERTH NDER MEND DASHURIA IME E PARI. O ZOT SA KAM VUAJTUR.
TANI ME VJEN PER TE QESHUR SE KUJTOJ QE ME KISHTE IKUR ZARI FARE PER ATE "TRAPIN", SA E DOJA ATE PERSON NUK MENDOJ TE ARRIJ TE DUA ME DIKUSH AQ SHUM.
NESE KENI DESHIRE FLISNI DHE JU PER ATE EKSPERIENC.

P.SH: AI I IMI ISHTE NGA SHKODRA.UNE KISHA 16 VJEC AI 19.
ESHTE SHUM I VERTET FAKTI QE DASHURIA E PARE NUK HARROHET KURRE.
TANI UNE KAM 21 DHE ATO DITE I KUJTOJ SIKUR TE ISHIN SOT.




Amon edhe ti,mos na hap plag te vjetra LoooooL.... eshte normale qe dashuria pare nuk harrohet kurr,,, Por me vjen mir per dicka!Qe dikush nuk do me harroj kurr se isha i pari per te!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2007 20:04
AbSSoLuT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AbSSoLuT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AbSSoLuT (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AbSSoLuT Shto AbSSoLuT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AbSSoLuT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sonila
Anetar i ri

Regjistruar: 03/07/2008
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 3

Wink

hi

Fiksimi im i vetem ne jete eshte te jem e lumtur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Korrik 2008 16:04
sonila nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sonila Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sonila (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sonila Shto sonila nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sonila nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hmmnn!! qe ne klasen e 6-te deri ne fundin e vitit te 3-te te gjimnazit kam nderruar disa shkolla, ashtu ishin rrethanat e mija familjare ne ate kohe... per ne kulturen tone shqiptare ne ate kohe kjo nuk ishte e lehte, gjithmone e kam ndjere veten te huaj dhe isha pak tip ne vete meqe nuk isha rritur rreth shoqerise se re, ku te gjithe ishin rritur prane njeri-tjetrit kjo ndoshta ka patur nje ndikim te madh ne karakterin tim sot...

nje moment qe kurr nuk e harroj, nxenesja me e mire e klases time ishte edhe nxenesja me e shkeqyer e shkolles, kisha vetem 6 muaj ne ate shkolle, nje dite ajo vjen dhe ne sy te gjithe klases me thote qe me kishte pare ne enderr gjithe naten... njehere tjeter mbas shkolles u mbellniim ne fushen e fubollit shume cuna duke gjuatur penalty dhe benim baste te vogla me 10 leksha... dy cuna vijne aty dhe me thojne te kerkojn tek shkolla, une u bera pak merak se as nuk i njihja mire meqe isha i ri aty, po nuk me tregonin se kush, dhe une shkova ne katin e 3-te ku ishte klasa ime, shkolla ishte e boshatisur, dhe kur hapa deren ajo ishte vetem ne klase duke pritur per mua, nuk di se si ta pershkruaj ate moment,,, ne rruge per ne shpi kam ndjere nje euphoria aq spektakulare qe as nuk di t'a pershkruaj... (asgje seksuale pervec nje puthje femirore po dehse, ndolli)pas pak kohe kam ikur edhe nga ajo shkolle, por jo me deshiren time... i wished things were different for me then!! eh! varja anyway...

sa per deshiren te takoj diken nga shkolla ime!!! jam pak kurioz per kte goce por ne pergjithesi nuk di se ke dua te takoj meqe ndoshta as nuk me njohin me dhe as nuk i njoh, nuk kam takuar askend kurre, thjesht e kam grimcuar ate pjese te jetes time ne shume copa, nje vit ktu, nje vit aty, dy vjet atje, etj etj...

to date i feel invisible through out my life...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2008 12:14
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Shumica e Shqiptaret vuajne nga kjo semundja e fiksimit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2008 08:53
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
Shumica e Shqiptaret vuajne nga kjo semundja e fiksimit.
aka stalkers

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2008 10:36
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
aka stalkers

a.k.a. pathological stalkers. Kisha nje te tille vjet ne fakultet(edhepse jo shqipo), kudo qe isha une per aktivitetet e organizates studentore ishte dhe ai, me vinte ne zyre me pyetje idiote, pyeste miqet e mi per mua. Mbasi mori vesh isha cike si e zene, filloi te me bente propagande te lija partnerin se "nuk do pendohesha, do me bente femren me te lumtur ne bote". Qekur i thashe qe partneri eshte open-minded, une poashtu, dhe poliandria/poligamia s'na shqeteson asnjerin, nuk e pashe me Kush e di pse! Sidoqofte, kjo histori hyri ne anekdotat e preferuara te miqeve te mi ngushte(natyrisht te gjithe propagandues te poligamise).

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 26/07/2008 ora 13:14

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2008 13:00
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ēfare thua
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/05/2008
Vendbanimi: Ne shqiperi (ēeēen)
Mesazhe: 48

Fiksimi im i pare ishte nje vajze qe lash me ner me me than lesht mas saj.
E deshta per shume vjet, pune qorrash ma se e kam shpjeguar me pare te dashuria. Ajo nuk ishte kurre e vendosur me mu dhe u martu me nje tjeter.
gjynaf ma se e re me nji inxhinier pyjesh.
Tu them te verteten me ka marre madhi per syt e saj te bukur qe i kujtoj ne sot. Kam frike se ene sot e dua akoma ene pse ka do vite pa e pa do i propozoja prap edhe pse noshta nuk me deshi kurre ose me ka harru surratin.
Ej o mos qeshni as qani ishalla e lexon ene ajo.

Eli... crazy for ever.

__________________
Para Laēi...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2008 18:44
ēfare thua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ēfare thua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ēfare thua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ēfare thua Shto ēfare thua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ēfare thua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

a.k.a. pathological stalkers. Kisha nje te tille vjet ne fakultet(edhepse jo shqipo), kudo qe isha une per aktivitetet e organizates studentore ishte dhe ai, me vinte ne zyre me pyetje idiote, pyeste miqet e mi per mua. Mbasi mori vesh isha cike si e zene, filloi te me bente propagande te lija partnerin se "nuk do pendohesha, do me bente femren me te lumtur ne bote". Qekur i thashe qe partneri eshte open-minded, une poashtu, dhe poliandria/poligamia s'na shqeteson asnjerin, nuk e pashe me Kush e di pse! Sidoqofte, kjo histori hyri ne anekdotat e preferuara te miqeve te mi ngushte(natyrisht te gjithe propagandues te poligamise).

haha, that's one way to get rid of a sick guy i guess! plus it made for a good inside joke in your circle of friends, win win results

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2008 20:37
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Fiksimi juaj i pare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.