Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Pika e dobet e nje donzhuani
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Boksieri
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/11/2006
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 137

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina
Pika e dobet e nje don zhuani eshte femra qe e sjell me kembe ne toke..duke perdorur indiferencen.(amor alucius nuk eshte plagiarism, mendoj te njejten gje)
Don Zhuanit i humb besimi ne vetvete kur nuk merr ate qe pret nga nje femer. A nuk eshte bukur te jesh femer?





Ku ka me femrat e bukra te knaqin synin qe ma kan si rrush,femnat e shemtuta sduhet flasin per kete teme se nuk e njohin don xhuanin.
Balerina edhe une me te njejtin mendim jam.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2006 04:53
Boksieri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Boksieri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Boksieri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Boksieri Shto Boksieri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Boksieri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Pika e dobet e nje donzhuani

Citim:
Po citoj ato që tha palla
A mund te ket nje donzhuan nje pik te dobet e cila mund te jet ajo?!!!


Femrat çte kete tjeter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2007 21:08
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

---------Pika e dobet e nje DON ZHUANI ESHTE ----------ATEHERE KUR AI BIE NE DASHURI--------por njeriu nuk bie ne dashuri nga indiferenca --ajo te detyron te punosh me me zgjuarsi --dhe te thuash me vete qe --po me ra ne dore ja regulloj une-----------ndersa po ra ne dashuri --gje qe e ka ne dore zoti-- dhe aty duhet te ruhesh se ne dashuri mund te biesh edhe me dike qe sta pret mendja fare--------duhet te ruash zemren mos te te hyje ne reaxion kimik me zemren etjetres ---cka jane xhestet e saj--- zeri i saj--menyra e te folurit--edhe e qeshura spontane e vajzave --deri diku inteligjenca ---gjendja e veshtire ekonomike e saj   endonje gje tjeter mund te jete -----ose jo s'ka me-------lol.keto jane gjera qe ta hane koken dhe duhet te kesh kujdes mos tu japesh shume rendesi-----------por don zhuani se ruan shume nga kjo ane--por njera qe i ka keto veti me te thexuara do i pelqej ----dhe do e mbylli dhe ai njedite  karieren.

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2007 06:35
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kur bjen marrezisht ne dashuri me nje goce qe e ben te ndjehet shume te vogel perpara saj. ku ai ndjehet vulnerable, dhe pastaj ajo e len. dmth, kur ai i hap vorrin vetes.

kjo jo vetem qe eshte pika e dobet, por ai nuk eshte i njejti njeri me kurre.

pasojat: ai harron se ka ditur te kap femra,  madje fillon edhe belbzon, gjithmon do jete i pasigurt ne vetvete, confidenca qe kishte eshte shuar, harruar, tani keni te beni me nje njeri qe as nuk ka guxim te flirt me nje femer. nje njeri totalisht tjeter...

donzhuanat e sukseshem jane ata qe nuk kane tyrp, nuk i vret fjala, dhe asgje nuk i ule poshte, njerz qe nuk bien ne dashuri kurre. dozhuannet jane budadhenj qe nuk analizojn apo mendojne thelle, thjesht e duan veten dhe asken tjeter. per mendimin tim jane njerz me fat, se nuk stresohen kurr, nga crregullimet e tyre te nje karakteri moskokecares femra behet kurjoze, ndjehet comforatble, se ne pranin e nje idioti gjithkush ndjehet lirshem...

per mendimin tim jane njerz me fat, "ignorance is a bless", dhe ne ket rast ata jane te bekuar shume se te kesh femra te bukura neper duar gjihte jeten nuk eshte nje fat i keq, eshte nje denim qe nuk do u nevrikosja me zotin po t'ma jepte

djemt e mire dhe te zgjuar flejn vetem, and maybe!? just maybe! thay jirk-off a little too much duke enderruar per gocat e donzhuanit.

life is unfair per shume njerz ne ket bote, hahahaha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2008 06:38
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
perseri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/07/2008
Vendbanimi: mjafton te them qe me mbyt?!
Mesazhe: 36

JANE ne teresi te dobet...ne kohet e tanishme me pelqen ti quaj koleksionist ( versioni patetik i donzhuanit te siperpermendur ...jo se dhe ky i fundit nuk eshte i tille !!!! ) por problemi i tyre eshte qe " sfidat " i zgjedhin me kujdes...preferojne ato qe zakonisht e dine qe fitohen thjeshte, e rrisin numrin ,e marrin "titullin"...dhe nuk e kuptoj pse hiqen si interesant...jane thjesht patetik!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2008 15:34
perseri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė perseri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me perseri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: perseri Shto perseri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto perseri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Perseri: ca do thuash me ket" jo se dhe ky i fundit nuk eshte i tille"?! persa i perket dnozhuaneve kam patur nje shok te ngusht tirans ne vegas, dhe kam pershkruar pak a shume tipin tij, ai nderronte gocat cdo jave, madje edhe cdo nate kur dilte jashte, sic e kam shprehur nuk do isha i zhgenjyer sikur zoti t'me mallkonte me nje fat te tille, se ai nuk ishte petetik, ai ishte rob zoti, dhe nuk e harxhonte kohen ne merrdhenie serioze 2-3 vjecare apo me shume sic kam bere/bej une, ai nuk biente ne dashuri, (vetem ne nje rast ra ne gracken e nje goce por i kaloi shpejt) dhe dukej gjithmone i gezuar...

persa i perket se si i zgjellin sfidat?! kujt i ineterreson, se tani po e ben sikur nje ekuacion matamatik provimesh, faktikisht ky eshte mentaliteti qe kam perdorur disahere si per shaka ne ironi, thjesht per te bere veten te ndjehem me mire, nga xhelozija qe nuk kisha aq shume goca t'i nderroja ashtu sic bente ai... dhe e kam patur sinqeritetin t'i tregoj se j'akam zili pak. kjo analiza jote eshte mentaliteti i nje zileqari qe nuk e ka sinqeritetin apo nuk e pranon qe eshte nje sucker... gjithen jeten

djemt e mire flejn vetem dhe e pranojn fatin ashtu sic i vjen, kurse skuthat flejn vetem por gjithmone ne mohime dhe bullshite me propoganda... kjo eshte pathetic...

Modifikuar nga kurt datė 30/07/2008 ora 10:25

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 10:12
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
perseri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/07/2008
Vendbanimi: mjafton te them qe me mbyt?!
Mesazhe: 36

1. nuk kam ca ti kem zili nje donzhuani ( se jo per gje po donzhuanet nuk pranohen, te pakten ne mentalitetin shqipetar quhen ndryshe femrat qe veprojne njesoj si meshkujt ne kete aspekt...apo e kam gabim ?!!! )

2.te siguroj une ( mire tani....ndoshta nuk te siguroj aq sh ..po nejse ) qe pathetic eshte te zgjohesh dhe nderrosh femrat cdo jave, dite apo ca i keni ju kto kufinjt kohor , me mendimin qe je i lumtur se nuk e vret mendjen , per kete ka sh alterantiva: o ti ke pak pretendime dmth lumturohesh me pak, o ti je friks dhe sje ne gjendje te perballosh me shume ( nje nr i madh tregon qe ke eksperience , je i zoti ect qe personalisht i konsideroj budalliqe....por fundja fundit ska sh rendesi konsiderata e pakices perderisa ka tipa dhe tipe si ty qe admirojne kta per te cilet ne po flasim pak me shume se cja vlen do te thoja....)

Pseudo-lumturite jane te shkurtra prandaj kerkojne variacion ( pune a nderrimit kjo ) ...por duke u mesuar me ato je sh i dobet pastaj kur vjen puna per dicka me te madhe , dicka me pak pseudo ( dhe me pak te hequr!!!!!!! ) .

si perfundim mendimi im si femer ( u ngaterrove nga foto kur me quajte ziliqar eee??!?!! ) : i konsideroj te dobet, me pak pretendime( zakonisht ata horizont shkurterit me pak fantazi.. ) dhe frikacak, kaq!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 11:40
perseri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė perseri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me perseri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: perseri Shto perseri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto perseri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hahahhah, me fal se megjithmend kujtova se je mashkull... sic ta shpjegova e kam pershkruar nje shokun tim qe eshte njeri shume i mire, dhe e kam njhur per shume shume vite. pra kur them se ja kisha pak zili atij thjesht se une isha gjithmone ne mardhenie seroize apo jetoja madje me te dashuren time, kurse atij as nuk i plaste kurre te mirrte diken seriozisht, pra pak a shume j'a kisha zili se nuk kishte strese kurre ky njeri, gocat i nderronte si mbreti grate (si thojne) as nuk u merakoste kurre per asgje, vetem njehere ama e kam pare qe kishte rene brenda

tani une ate nuk e qujata hero, se ne te veretet nuk kam heronj, por nese dikush e kalon jeten pa strese, gjithmone me goca te ndryshme neper duar, dhe as nuk merzitet per asgje pothuajse kurre,,,!! ta them te drejten sikur te egzsitonte nje hap/aspirine qe do me nderronte ne nje tip te tille, patjeter qe do e pija nje hap magjik te tille qe t'a con trunin ne zero strese dhe preokupime apo konsiderata...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 12:14
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
perseri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/07/2008
Vendbanimi: mjafton te them qe me mbyt?!
Mesazhe: 36

ok e kuptova historine e shokut tend qe ne postimin e meparshem , epo ..braovo qe e ke zili, ka sh per tu patur zili ne fakt !!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 12:39
perseri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė perseri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me perseri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: perseri Shto perseri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto perseri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha perseri
ok e kuptova historine e shokut tend qe ne postimin e meparshem , epo ..braovo qe e ke zili, ka sh per tu patur zili ne fakt !!!!!
mire se vjen ne forum...
nuk e kuptoj ket avatarin tend?!! ti je goce?!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 13:28
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Pika e dobet e nje donzhuani

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.