Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Urime babait me te fresket te forumit,Myzeqarit
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Myzeqari ta dish ti ky i rrifte Darmes me ate foto

Aman se ma paske si engjell...duhet ti kete ngjare te emes mesiguri
Degjo qe te dal ne teme mos te sorrollatem kot...a po ma jep gocen per cunin tim se e paske te mire shume....... Hajde mos u merzit se dhe cuni im mamase i ka ngjare eshte si flori

P.S Me bere te ngrihem te marr windex tani per te pastruar peshtymen time nga ekrani kompjuterit

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 17:13
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

ops

i mori me qafe djemte qe pa hapur syte, pale pastaj kur te rritet Myzo.-do i kete ne rradhe

p.s. hej Fajte ,e lezetshme ajo ideja e paypal ,si behet?

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 19:50
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

I behet qe dikush qe merr vesh pak nga keto transaksione ecc. te jete organizatori. Do na jape nje adrese emaili ku behen pagesat ne paypal dhe kush ka nje karte krediti e fut rehat. Paypal eshte firme goxha e sigurte

Imagjino ti shkoje goces nje urim i vogel me pseudonime forumi ne fund. Hahahahah. Lezetshem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 21:50
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 11-07-06_1954.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 180 herė.

Jo jo nga i jati komplet ka mare ajo , vajzat me shume nga babai nuk marin :p
Drama kerkesa jote not acceptet
Dum foton e cunit , biografine , pasurine , prinderit me shkolle te larte , shtepine me sa kate e ka etj etj :p

Faje lere , rendesi ka llafi i mire

Ju falenderoj o njerez , nuk di cfare tjeter tu them

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 22:01
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Hej Urime dhe nga une

Jete te gjate dhe te lumtur vajzes (shume simpatike)

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 22:31
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

YYYYYYYYY ca syriiiiiiii. Marshallah ! Njerez nuk mjafton vetem te peshtyni ekranin, duhet te kapni te gjithe allatet me dore . Myzo, goca si yll, hudhren mos ia ndaj , edhe gjithe ate floke qe ka, edhe pis te zi . Ylli i vogel i forumit.

Vetem kam nje verjetje; mos e vishni aq shume se i moret frymennnnnnnn, lejeni gocen lirshem, mesi korrikut o lal, ketu femijet edhe ne dimer me menge te shkurtra i mbajne. Vetem nqs e mbajne temp te ulet fare ata ne spital, po sycka kshu te thote, qe ta vishni sa me lehte, eshte edhe me rehat, edhe nuk semuret se kalitet direkt .

Puthja cik syckat e logla

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 22:54
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Ca thu ti me Jo eee lene me se nuk e ke pa cunin tim ti hala......megjithese ti ndoshta se pelqen po vajzes tende kan me i ra te fiket .....shkojne shume bashke te siguroj...
Djalin e kemi me pronesi ne tre shtete te botes ....llogari bankare mevete ....shtepine e ka me kate por ti mos u merzit se vajzen nuk ta bej te jetoje me vjerren jo (edhe pse jam vjerr e mire une ) do ti blejme shtepi mevete.....
Prinderit i kemi me shkolla te larta kurse djalin sikur ma ka syrin per dentis se me la me goje hapur tere diten.....
Hajde Myzo te pime ato kafe e mos e zgjat shume....hajde se do te te futet ne shtepi pa vajza Nejse une po hedh fjalen njehere, te pakten te jem e para ne liste


P.S Shi dreqi dhe rrobat ja ka veshur me I love daddy

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 01:43
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

Oh cfare engjelli i bukur qe qenka o Myzo, ato syckat e zeza, me floke si yll, po aman kam thene une gocat qe kane lidhje pak me myzeqen jane yje .

Moj darma ca flet ti moj, ate do e marr une per nipin e vogel, se mbesen e rokes do e marre per ate te madhin se dhe ajo si shpirt i vogel eshte (po mos i thoni rokes, se na vuri zjarrin 

 

He se bejme shaka, se u shkalluam te tere pas asaj mackes. Myzo rrofsh qe me kreve porosin, por sa here ti shikoj keto fotot e asaj te njejten porosi ke , se marshallah vajza, heres tjeter kur te na i nxjerresh ne foto ketu lyeja ballin me mjell qe mos e marim mesysh kingen.

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 04:27
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Per punen e donacioneve, une kam nje llogari me Paypal dhe jam user i verifikuar aty. Mund te beni nje donacion te vogel tek llogaria ime, zgjidhni dhuraten qe doni te bleni ne internet, me beni te ditur detajet e dhurates, une bej pagesen me ane te Paypal, dhe kaq.


Tani, qe kjo te behet, jane disa pika qe duhet te dini:

1. Qe ju keni besim per donacionin qe mund te beni tek llogaria ime e Paypal (mund dhe te zgjidhet dikush tjeter qe ka Paypal, nuk ka problem, ja tregoj une rrugen qe duhet ndjekur)

2. Sasia e donacionit qe doni te beni

3. Per donacionet, kini parasysh qe Paypal do mbaje nje perqindje nga llogaria ime. Keshtu qe nqs do fusni 10 euro psh, ne llogari mund te shkojne dicka tek 8-9 euro (per kete me sakte do shihet perqindja qe merr Paypal)

4. Per te futur nje logo ketu ne forum, qe te beni donacione, duhet qe Fajtori te fuse nje kod html te thjeshte ne forum, nmq te dale logo ku te behet pagesa ne nje llogari te paypal.

5.Dhe e fundit, sa kohe do rrije e hapur kjo fushata e donacioneve, si dhe nqs ka mbetje nga leket qe do prishen, cfrare do behet me keto?


Sic e thashe, nqs keni besim, une jam gati te ve ne dispozicion llogarine time per te depozituar dhe me pas per te blere dhuraten, mbetet vetem qe te me beni te ditur nese jeni dakort.

Kaq per sonte.

Shihemi dite tjere, mundesisht neser.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 21:04
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ce bere mire Admiralo, se do e kisha bere vete tani po mos e kishe bere ti.

Donacionet i mbledhim per 10 dite dhe kodin e ve une te dali tamam (ne hyrje). Nuk ka nevoje per shifra te sakta, secili jep sa ka mundesi. Sa te behen te behen. Pastaj gjej nje gje qe i afrohet asaj shifre dhe merre. Po teproi noi lek pi noi birre per vete. Kaq. Tani hudh adresen paypal ene aq.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2006 03:57
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Urime babait me te fresket te forumit,Myzeqarit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.