Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ne si Forumista duhet te jemi Krenar, Per FIONA BASHEN. Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Ne si Forumista duhet te jemi Krenar Per FIONEN.

Pershendetje dhe mir se ju gjej te gjithve.
Ne si Forumista duhet te jemi Krenar qe ne mesin ton ndothen shum vajza po gjithashtu ne mesin e tyre dhe nje vajz ,shum e bukur shum e sinqert shum e sjellshme ,dhe shum e rrespektushme dhe shum e qeshurdhe shum e zgjuar (qe pak vajza munden ti ken keto tipare siq i ka kjo.) e cila esht vet ylli i Forumit ,Fiona Basha .
Un vertet nuk kam shum koh qe bisedoj me kete vajz, nepermjet Forumit po vertet esht nje vajz qe duhet te vlersoj dhe ta krahasoj kete vajz si :
VAJZA ME E MIR E FOTUMIT HORIZONT.Dhe vertet esht ashtu,
Un personalisht as nuk e kam mikesh dhe as nuk e njoh perej shum vitesh ,po e them me shum bindje qe Fiona esht nje nga Shoqet me te mira qe kam dhe vertet e meriton, me shum perkrahje nga te gjith sepse po te shprehemi Sinqerisht esht ashtu.
FIONA: Rregjistruar me 1/08/03 dhe deri sot me dat 20 Dhjetor Bruna ka 1805 mesazhe dhe shum tema(te ndyshme) qe t'ju them te drejten nuk kisha kohen ti numeroja dhe qe jo un nuk mundem ti arri kurren e kurres, kete e them me plot bindje,po dhe ato qe i kan arrritur vertet jan lothur shume shume jasht mase per te arritur ketu,sepse siq e dini ju nuk esht gje e kollajshme te shkruash kaq shum mesazhe. Te shkruash shkruan po problemi esht te shkruash ate qe vertet del nga goja dhe qe esht e vertet.
Fiona un personalisht te uroj gjith te mirat dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat dhe zoti qoft me ty kundo dhe gjithkund pran tejeqendroft si ( Engjell) gjithashtu te uroj qe t'ja kalosh nje koh sa me te mir pran shoqerish tende ,dhe Rrug te mbar drejt rruges qe ke nisur .Gjith te mirat Nga Shkelqim*Mulaj.Londer

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2003 15:48
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Talking

Po kur njerezit jane te papune,cdo bejne,ne kompjuter do rrine.Edhe brunka kete po ben.Po shikojeni ju sa te zere te dashur ajo.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2003 07:02
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Dhe une e pershendes Fionen.Se eshte me te vertet nje goce shume e mire dhe e sinqert.

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2003 09:52
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Hi Qimo

Ne te gjithe e duam Fionen dhe eshte e vertet qe eshte shume e mire....

Bye.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2003 10:31
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

tanbi qe eshte e mire dhe e sjellshme brunka as qe diskutohet,por ketu ne Forum kemi edhe shume e shume vajza te bukura te mira e te sjellshme qe nuk dua ti permend me emra,ngase druaj mos harroj ndonjeren e te me hidherohen...

Vajzave te FH ,jeni shume te mira ,lum si ne qe ju kemi ju!


me respekt unë

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 07:03
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TIRONCE16
Anetar i ri

Regjistruar: 27/11/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 22

Wink

Wow, me duket se paskemi nje "love connection" ktu ne forum lol
Fiona and Qimi seating in a tree K_I_S_S_I_N_G!!!
lol j/k
po ke te drejte fiona eshte vajze shum e mire me sa kam pare deri tani

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 18:38
TIRONCE16 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TIRONCE16 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TIRONCE16 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TIRONCE16 Shto TIRONCE16 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TIRONCE16 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Zemra te perveluara dhe kendej

Hč Qimo?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:11
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Fiona..

Mos na ler te mendojm kaq shume tani!!

Cfare mendon ti per Qimin?

Te pershendes.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:11
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TIRONCE16
Anetar i ri

Regjistruar: 27/11/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 22

Talking

lol pyetje interesante hirushe :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 20:46
TIRONCE16 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TIRONCE16 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TIRONCE16 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TIRONCE16 Shto TIRONCE16 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TIRONCE16 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Pershendetej.
Po c'far keni aman me mu kaq shum me doni eeee e di po te me keni aty afer (kushedi do me jepni te shtyren dhe do ma thyni qafen jo jo se jam qynaf un i shkreti sa te ha dhe kete vit dhe pastaj flasim prap.)
Amore Gjella per burra te menqur nuk hahet pa Spec djeges.
Hirushe po nuk e perzive gjellen normale qe gjella nuk del e shishme .
Tironce 16 te beft mir gjella qe gatuat dhe fryj se po te djeg.
Fiona keto na kan inat qe un ty te kan Shoqen me te mir dhe kaq.
O njerez mos me lothni kot se un per Fionen Mundem ta lej Londren.
Sa per Imformacion se shpejti do dali Romani i Fiones.

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2003 17:56
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ne si Forumista duhet te jemi Krenar, Per FIONA BASHEN.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.