Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > ~Cila do Ishte Menyra me e Sakte per te bere nje Propozim Martese personit qe ... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Menyra me e sakte per nje Propozim Martese...
Troc, pa u lodhur fare,nese vertet ndihemi te Dashuruar!
T`i dergosh nje kartoline me thenien"Deshiron te Martohemi Bashke Shpirt?!"
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Re: Faleminderit Shpirt!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos



Meqe ti e dhe i pari versionin tan,detyrimisht me takon edhe mu me dhan versionin tem!
Edhe pse ora ka shku 3-15" e nates...
Nejse bashke kena fole gjithsesi,kena ba lojna,kena qesh me menimet tona,
por tesh po flas seriozisht dhe une!
"Menyra me e sakte do ishte" me ardhe vete te shpia jote me te kerku doren per martese!"
...Hyna shpi tane...Del Babi jot e hap deren.E pershnes,me pershnet!
Prezantohena.
Pime ka i kafe,edhe tu ba muhabet i shprehu hapun qellimin e vizites teme
ne shpin tuj!
"Kam ardhe me te lyp djalin per vedin!-i them...
hahahaahahahahahaaha, ka me ma fut naj shput-si s`kam me e marr vedin per nja 100 vjet!
Ok, me thote!
Po ca je ti ?a ke familje kun?A ke prind kun, si vjen vetem me kerku doren e djalit tem?!
Po mar Zotni!-i them vet me gjys zemret!Po ka dal moda me ardhe femna me kerku mashkullin n` shpi!
hahahaahahahahahahahaahaha, edhe ne ate moment, del ti tek dhoma ku jena tu nejt,
je i skuqun prej turpit sigurisht,
edhe me hidhesh ne qafe edhe me thu "Poooooo, du mu martu vec me ty e pike!Babi te thojn ca te dojn,ku te jetosh ti-jetoj edhe une!"

~```````, haahahahahaha, cfare versionit kam saju!Taman si neper filma!
Me ken se bahet realitet hajde de!-Po kam frike se po hyn Babi jot naj dit n`forum edhe el exon propozimin tem,
keshtu qe s`me duhet mu lodh fort per pasojat!

kissy kissyyyyyyyyyy zemraaaaaaaaaa!Per ty jam gadi me ba gjithcka!
Ciao belloooooooooooooooooooooo!


Shpirt lere lumin te rrjelle ne shtratin etij
Lere lulen te pres pranveren
Lere diellin ta shkrijne deboren
Gjithcka ne bote ka nje ore biologjike qe duhet respektuar
Padurimi dhe nenvleresimi e kan erresuar pak propozimin tan qe edhe pse ne variant humoristik arrin ta shpreh mendimin e fshehur ne labirintat e nergjegjes.
kissy kissyyyyyyyyyyy zemraaaaaaaaaa!per ty jam gati me ba gjithcka
ciaoooooooo bellaaaaaaaaaaaaaaaaaa

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 12:28
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha sUgA__tIlOnCe
HAHAHAHAHHA kontinenttttttttt u shkriva dhe un
kurse una kontinent, dua te jem ne shkoll kur tma thot, po jo se ta bej dasmen ne shkoll se se dua aq sh shkollen :p


E pra Suga...kshu po. Po jo me bo dasem ne shkolle , e te jete zysha aty...ato me kan rraf mu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 15:41
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha durrsake_topolake
hahhahahahaha te betohem kontinent s'kam qeshur kurre kaq shume me ndonje postim te forumit, kjo i kalon te gjtha imagjanatat me sy hapur qe ke postuar deri tani, gati- gati jam penduar qe te kam perndjekur me fshese ne dore fantazite e tua, hahahaha kjo ishte shume simpatike/lezetshme si fantazi.

E shef o Dursake...qe kot u nxeve me mu dhe me the....rri urte se nuk e shef plazhin me sy?
Masanej un te verteten them...nuk po rrej.
Ashtu me tha Amori, ashtu tregova edhe un.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 15:46
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

""Lene lumin te rrjedhe ne shtratin e tij....

e lene lulen te prese pranveren e lene dimrin te shkrij boren?!""

Ca jane ito vargje?-Zemra nuk jan per mu hic!Nuk me pershtaten as kerkun!"
Ti qe je msu me ba propozime, vazhdo! -une qe s`di,- po pres pranveren tjeter, apo dimnin tjeter,sa te celin lulet ne qiell edhe te shkrijn bora ne diell!-Edhe durimi e pritja e kan i kufi!-


Propozim martese...pssssssss!

ciao Belloooooooo!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 16:35
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

He he....po kur erdhi Sykaltra me kerku doren time...nuk e dini ju jo.
Qe thoni ju edhe mu me erdhi rradha per t'u martu.
Vishin njerzit ke dera dhe me kerkonin doren. Nji nga keta ishte edhe Sykaltra. Domosdo do te ishte edhe Sykaltra se un me gjithe ket bukuri qe kom bie ne sy tek te gjithe.
Tak-tak-tak, ra dera.
- O cun, - me tha lala im- dil i here ke dera se po bi.
- Mir o lale- i thash un-po dal po jom duke i dhone dacit uje.
- Leje , leje se po dal un- tha ija ime.
Kur ija hapi deren...c'me pa mer jahu...nji bukuri e rralle qendronte tek dera....ishte Sykaltra. Ne dore kishte nji leter pra,kishte propozimin dhe sapo ija hapi deren Sykaltra filloi me e lexu ;
'' Zoti lale dhe zonja ije...eshte ne nderin tim te trokas deren tuaj te nderuar. Oxhaku juaj eshte nje nder oxhaqet me fisnike qe kam njohur,pra ju jeni nje dere oxhaku e larte.Qellimi i ardhjes time tek ju, te dashur e te nderuar Lale dhe Ije eshte djali juaj,per te cilin ushqej dashurine e vertete dhe te paster.
Une Sykaltra_Gangos kerkoj doren e djalit tuaj. ''
Ne te gjithe ngrime ne vend. Nga Sykaltra edhe daci filloi tu pa dhe nuk po pijte mo uje. E bukur ishte dreqi,po un thashe me vete...po Sykaltra per cfar dreqin e do doren,pse doren dhe jo mu? Po ija foli e para,pasi e rregulloi i cike kryqen qe kishte ne kaptine.
O goc, - tha ija, - kte gamorin tem do ti mi.
- Jo jo, ai nuk eshte gomar,-tha Sykaltra,- ai eshte pellumbi i shkruar.
- Goc ri, - tha lala im, - kot je lodh me pune qeverie mi, me letra te vulosme ne bashki, amon merre e na e hiq qafe ket kungull se vetem me dacin merret gjithe diten.
- Jo, jo, ai nuk eshte kungull, ai eshte zambaku im, - tha Sykaltra
Une rrija me koken te ulur dhe isha skuq flake, me vete ja bojsha, amon o ije ne ti o lale , thuni na nji fjale te mire dreqi ta haje se ne fejese gjithmone rrehet.
Po pse a rrejte ija, thoni ju? Drejte e drejte ajo..
- Nigjo ktu o goc, - tha ija,- zamak si ky mos pac ne lagje e jo ta keshe ne shpi, ne te japim qera mujore vetem po na e more ket patok qorr e na e hiq qafe.
- Jo, perse thoni ashtu,- tha Sykaltra, - ai eshte princi im i kalter, sepse edhe une vete jam Sykaltra dhe kam ardhur ta zgjoj nga gjumi 100 vjecar princim tim te kalter.
- Ouu...- tha lala im. - ene ti e dike qe ai fle 20 ore ne dite mi.Pranej e do dacin ai se gjume bojn bashke aty ke votra.
Mire , mire po ket muhabet na e nigjoi edhe gjyshja se...sepse bertiti.
- Kush dreqin osht ne dere?
-Bobooo....- thash me vete, se e dija qe gjyshja kishte pi nja dy gota rakie, amanet prej gjyshit kjo gjo.
-Kane ardhe me kerku doren e ktij budallait - tha ija.
Doli gjyshja, tape fare,,,thum ishte bo. Mbasi i leshoi nja dy nga ato kur po ecte, se plake osht ,nuk ke se ca t'i bosh iu drejtu Sykaltres.
- Nigjo ktu o goc....- kjo shpi ka dy veta beqare, jam une oshte edhe cuni. Cdo gjo simbas rradhes.Ne e kena zakon qe ne fillim martojme me te medhejte. Pa me kerku doren mu te pares...ne nuk e martojme cunin tone jo. Pra te keqen ik anej nga ke ardhe se nuk kemi burre per ty ne.
- Une edhe ne zjarr do te digjem...o marr princin tim te kalter o vdes - tha Sykaltra.
- Vdis ene t'u bofte vorrri mihone pra. - tha gjyshja, - se vij ene un atje dhe rrekllej na nji gote.
Dhe gjyshja e mylli deren me force.
Keshtu ma prishem mu Sykaltren ato.Nuk me njeli gjo tjeter vetem ta shifsha i here veten ke pasqyra, se qe jom princ...kte e di, po pse nuk jom boj kaf po jom i kalter kte nuk e di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 17:00
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Hahahahahaahahahahahahahaha, plasssaaaaaaaaaa!

O Konteee!Hahahahahaahahahaha, ke harru edhe dicka te vogel me diftu!
hahahaahahahahahahaahaha, -Je i Paarritshem ne imagjinate!Me iku merzia krejt!Flm!

, nga Syri.

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 17:08
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

menyra me e sakte per propozim?ul komkryq tu dredh nei cigare me duhan tarabosh(un per vete se pi po me kan thon se osh i forte)

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 01:06
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Ide gjeniale NS-6!

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6
menyra me e sakte per propozim?ul komkryq tu dredh nei cigare me duhan tarabosh(un per vete se pi po me kan thon se osh i forte)


Hajde ta nezim ka i duhan se kam nevoj mu qetsu en ket moment NS-6!
e masanejna po marrim neper goje vajzat e djemt e dynjas se kush ban per ne!
hahaahahahahahahaahaha, -e forte!-Ide fantastike!


__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 02:31
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

me ma lexu nje person qe njof ate postim qe kam bere me siper me mbyti ....

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 23:48
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6
menyra me e sakte per propozim?ul komkryq tu dredh nei cigare me duhan tarabosh(un per vete se pi po me kan thon se osh i forte)

Mendoja qe lloji yne ishte me subtil ne keto pune mer :p Se kemi dhe gjakun/sjelljen kshu si t'omel,jo per gjo
Do na ngelesh beqarrrrrrr,po ec ngrihu ne kembe,kollarisu,nje shishe champagne...dhe make it happen (ja,jot eme do na vriste po te dinte se ne cfare forme po i nxjerr forumi cunin nga rruga e Zotit :p )

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2005 16:55
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > ~Cila do Ishte Menyra me e Sakte per te bere nje Propozim Martese personit qe ...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.