Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > ~vota juaj per Ciftin me simpatik te Forumit"Horizont"!~ Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 4.33.
cili mund te jete Cifti me simpatik i forumit-Horizont?!
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
"Plloshtani-Dreqja_Shkodrane" 9 20.45%
"Ruby_Dr=Sykaltra_Gangos" 11 25.00%
Wydra-Roke" 15 34.09%
"Amor-Unsto" 3 6.82%
"Ksenia-Admirali" 6 13.64%
Gjithsej: 61 votime 100%
  [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Citim:
Po citoj ato që tha hirushja
Me bere kureshtare ti Sabi me jep disa linke te shikojm guston qe Insomnia paska?




Jepi Sabi, dua te di çfare bej ne menyre te pandergjegjshme ne kete forum se e kam te veshtire te kthjellohem vete:p

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 18:37
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NYCgirl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 04/01/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti

Kush kerkon vdekjen time e ka shume te lehte. Le te me ciftoje me NYCgirl dhe une vdes ne cast.



Uuuuu, mor konto, do me besh hatane qe ne fillim? Do me lesh te ve??? Mos u bej merak, se do te te qaj sic te ka hije, me te gjitha adetet e tjera.....lol!

__________________
Our country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 19:06
NYCgirl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NYCgirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NYCgirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: NYCgirl Shto NYCgirl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NYCgirl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha NYCgirl


Uuuuu, mor konto, do me besh hatane qe ne fillim? Do me lesh te ve??? Mos u bej merak, se do te te qaj sic te ka hije, me te gjitha adetet e tjera.....lol!



NYCgirl Pay lip service

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 20:02
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NYCgirl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 04/01/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak


NYCgirl Pay lip service



Ashtu i ka hije thua?????? lol, that's a little cruel even for him. lololol

__________________
Our country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 20:11
NYCgirl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NYCgirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NYCgirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: NYCgirl Shto NYCgirl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NYCgirl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha NYCgirl


Ashtu i ka hije thua?????? lol, that's a little cruel even for him. lololol



Pse me kaq mizori moj.....???

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2005 20:21
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha NYCgirl

Uuuuu, mor konto, do me besh hatane qe ne fillim? Do me lesh te ve??? Mos u bej merak, se do te te qaj sic te ka hije, me te gjitha adetet e tjera.....lol!


Hahahahahahahahahaha...dhe pastaj do te kerkosh burre tjeter....e di un se nuk te rrihet ty jo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2005 03:38
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Durrsako...kush tha qe ti nuk ke vote lal ?
Ja...ke voten time lal.
A po e merr ti NYCgirl, sepse po e mora un, merr fund cdo gje,sepse ajo e ha burrin.
Nuk du te me haje...merre ti me mire, se ty nuk te ha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2005 03:41
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

beni kot bla bla ju.Une po shqepem ne sex me wydren:p:p:p.te dy se kishim ne plan me njeri -tjetrin,por sykaltra ste le rehat.Dhe ne sja prishim.Dhe kini pak kujdes tani se e dashura ime eshte administratore:p:p:p,moret vesh?:p:p .Ju bej BAN me te pare po te dua:p:p:p
P.S.Sykaltra:Une kam respekt per wydren,por sinqerisht,pervec disa msg tek nenforumi i moderatore,qe ti ske si ti lexosh,une spara jam ndeshur me te ne forum dhe jo me te kem lene dyshime per imagjinaten tende.Apo ke ndonje detyre kursi ne shkolle me teme te perngjashme:p:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2005 05:55
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

, kjo eshte gallate

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2005 06:41
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha roke
beni kot bla bla ju.Une po shqepem ne sex me wydren:p:p:p.te dy se kishim ne plan me njeri -tjetrin,por sykaltra ste le rehat.Dhe ne sja prishim.Dhe kini pak kujdes tani se e dashura ime eshte administratore:p:p:p,moret vesh?:p:p .Ju bej BAN me te pare po te dua:p:p:p
P.S.Sykaltra:Une kam respekt per wydren,por sinqerisht,pervec disa msg tek nenforumi i moderatore,qe ti ske si ti lexosh,une spara jam ndeshur me te ne forum dhe jo me te kem lene dyshime per imagjinaten tende.Apo ke ndonje detyre kursi ne shkolle me teme te perngjashme:p:p



hahahahahahahahaaa o sa kam qeshur ca teme e lezecme.

Hej cifti po te trashegoheni.
Dale dale se duhet sjell nusja me nje kenge, ca ben ashtu o roke.

Marshallah na ka dal nusja marshallah
e bukur porsi selvi
ka marre djalin si flori

Oooooo erdhi nusja o kalamaja po hedhin orizin edhe karramelet urraaaaa hahahahahaa
ha mo roke ne dasmen tende uje me shosh do mbaj :p

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2005 06:56
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > ~vota juaj per Ciftin me simpatik te Forumit"Horizont"!~

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.