Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > cfare kuptimi ka.....
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
M&M
Anetar i ri

Regjistruar: 17/07/2005
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 22

cfare kuptimi ka.....

pershendetje anetare te forumit. duke pare neper tema te ndryshme dhe duke pare pergjigjet e anetareve te ndryshem u fiksova mbas thenieve dhe shprehjeve qe secili nga anetaret ka vene ne profilin e tij personal......
si psh e imja stand up for what u.........etj etj...
mund te shkruani ketu per te shpjeguar se nga se vjen thenia qe keni vendosur..... kush e ka perdorur.... dhe pse ju pelqen kaq shume. Faleminderit per mirekuptimin..
ps. nuk po ve foto me eminemin se ma heqin pastaj.....

__________________
stand up for what you believe in as long as ou breathe in

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2005 10:49
M&M nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė M&M Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me M&M (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: M&M Shto M&M nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto M&M nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Po e filloj une...
thenja qe kam vene une eshte shume sinjifikative sepse, do te me pelqente qe te gjithe njerezit dhe anetaret qe e kane lexuar kete thenje te kene nje jete te tille....Nuk e di a merr vesh italisht??? Po e perkthej meqe mu dha rasti...

Ti auguro la vita di una stella.. sarebbe troppo lunga, non ti auguro la vita di una rosa sarebbe troppo corta ma ti auguro che la tua vita sia bella come una rosa e brillante come una stella.

Te uroj jeten e nje ylli, do te ishte shume e gjate, nuk te uroj jeten e nje trendafili se do te ishte shume e shkurter, por te uroj qe jeta jote te jete e bukur si nje trendafil dhe e shkelqyer si nje yll.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Modifikuar nga Lela_Dr datė 07/08/2005 ora 18:00

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2005 17:45
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
M&M
Anetar i ri

Regjistruar: 17/07/2005
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 22

hi

meqe njeri nuk po pergjigjet dhe nuk po i shpjegon theniet e veta. po shpjegoj une timen........
kete shprehje e kam marre nga eminemi ..... e thot tek kenga my words are wepons se bashku me d12...... dhe mua me pelqen shume..... ngrihu ne kembe per ate qe beson deri sa te kesh fryme.... (per ato qe sdine anglisht)
pershendetje nga danieli

__________________
stand up for what you believe in as long as ou breathe in

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2005 08:52
M&M nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė M&M Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me M&M (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: M&M Shto M&M nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto M&M nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

URIME PER TEMEN!

THENIA IME tregon qe jam Shqiptare dhe Krenare.
Me pelqen pasi kjo jam ne te vertet!

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2005 14:29
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

thenia ime besoj se e shpjegojne vet fjalet qe shkruhen
urime per temen

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2005 20:46
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

vellezer ajo qe bejme ne jete do kumboje ne perjetesi-.........................mos ki frike nga vdekja se ndryshe nuk do jesh kurre i pavdekshem...

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2006 21:41
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > cfare kuptimi ka.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.