Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > A konvertohet dashuria ne urrejtje?!
Si mendoni
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Dashuria venitet, por nuk humbet 1 16.67%
Ndoshta 2 33.33%
Po 2 33.33%
Jo 1 16.67%
Gjithsej: 6 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 22 Nëntor 2005, ora 08:13  (20 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

Nuk me kujtohte se kush por diku kam degjuar se nese urrejme dike me shuem duhet ti trmbemi vetes sone se ati qe i drejtohet urrejtja. Dashuria??? Nese gjate saje mendojme se urrejme ndonjeher duket sikur eshte e njejta gje...une do te thosha se ajo qe nuk eshte ose nuk ka qene dashuri, , eshte frike te kthehet neneveri sepse me urrejtje kushdo eshte i humbur.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2006 22:22
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Re: A konvertohet dashuria ne urrejtje?!

Citim:
Po citoj ato që tha Dorotea
Ndodh ne jete te zhgenjehemi nga njerez dhe gjera te rendesishme per ne.
Miku yn me besnik na lendon, dhe papritur dicka thyhet...
A konvertohet dashuria ne urrejtje?!


E bukur kjo teme.Une nuk do te thosha ne urrejtje,por ne mosperfillje ose ne dicka qe s'te ben me pershtypje.gjithmone nqs ndarja behet nepermjet normave te lejuara.Eshte tjeter dukuri nqs kjo ndarje kushtezohet nga cenimet e ndereve.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2006 05:55
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eyesight
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/04/2006
Vendbanimi: Diku atje tej, atje ku ti nuk me arrin dot...
Mesazhe: 390

Citim:
Po citoj ato që tha kacurelja
kurre mos e urre njeriun qe ke dashur sepse urrejtja jote do te ishte plot dashuri.


Nuk do te mund ti ndryshoja asgje kesaj fjalie.

__________________
The greatest thing we'll ever learn is just to love and be loved in return

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2006 10:53
Eyesight nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eyesight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eyesight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eyesight Shto Eyesight nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eyesight nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

sigurisht!!!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 01:33
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

po sigurisht
une po e provoj nje ndjenje te tille
nga dashuri ne urrejtje tani

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 16:43
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

He mo mire mos u merzit se e para eshte. Te tjerat pastaj nuk do te te bejne pershtypje. Te behet lekura sholle.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 17:10
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

o juve tani qe fitoi partizani sdo na qerasehs me birra mer

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 17:11
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

eeejjj

Une di te kunderten, qe urrejtja kthehet ne dashuri, keni degju per nje gje te tille juve lagjja kendej

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 17:19
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

Citim:
Po citoj ato që tha football
eeejjj

Une di te kunderten, qe urrejtja kthehet ne dashuri, keni degju per nje gje te tille juve lagjja kendej


VETEM KJO SKA KUPTIM
DHE PER MENDIMIN TIM ESHTE GJEJA ME INJORANTE ME E PA KUPTIMTE
SI MUND TE KTHEHET URREJTJA NE DASHURI????????????

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 17:23
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
Po citoj ato që tha KRUMPENDORF
o juve tani qe fitoi partizani sdo na qerasehs me birra mer


me gjithe qejf, po jemi ne periudhe bojkoti. Jemi ne kryengritje kundra Xhanit. Nuk dum mo ndeshje te trukuara. Pranej fitorja nuk ka vlera per ne.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2006 17:26
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > A konvertohet dashuria ne urrejtje?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.