Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Probleme Sociale > Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj. Vlerėsimi i Temės: 16 votime, mesatarja 2.75.
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Mendoj se nuk e kishte aty ku mendon ti ....................mendoj se ka dashur te thote perderisa une vete nuk jam i virgjer nuk kam pse te kerkoj te njejten gje nga nje femer apo anasjelltas ..........
Pra sic mund ta ruaj nje femer virgjerine ashtu mund ta ruaj edhe nje mashkull ...........nuk ka turp ketu.......thjesht zgjedhje

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 16:23
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha darma
Mendoj se nuk e kishte aty ku mendon ti ....................mendoj se ka dashur te thote perderisa une vete nuk jam i virgjer nuk kam pse te kerkoj te njejten gje nga nje femer apo anasjelltas ..........
Pra sic mund ta ruaj nje femer virgjerine ashtu mund ta ruaj edhe nje mashkull ...........nuk ka turp ketu.......thjesht zgjedhje



E kisha kuptuar por ishte thjesht nje shaka e imja gjithsesi pyetja ime qendron por mesa duket djali na ka turp te pergjigjet .Nuk e shikon eshte skuqur edhe fotoja nga turpi :p Jane te rralle meshkujt qe ruajn virgjerine nga qejfi se do ta humbin kur te martohen ...Mahhhhhhhhhhh nuk e di.

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 16:42
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

habitesh sa djem ka ne bote qe e ruajne virgjerine ..............ku me bien mua te tere mo aman

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 16:48
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Une mendoj se eshte turp...te diskutosh ne shekullin e 21 akoma per virgjerine......

Gjerat duhet te jene te lirshme .....te vijne si te vijne......
fatkeqesisht jetojme ne nje vend ku morali,mendimi,opinioni ndrydh shpirtin njerzor keqazi .....Dalin lloj lloj handikape.....

Ps.dhe njeher perforcoj mendimin tim qe sduhet te kete asnje ndryshim midis mashkullit dhe femres edhe ne kete pike.
Sa per kohen mjafton te behet atehere kur duhet.

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 19:34
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha darma
habitesh sa djem ka ne bote qe e ruajne virgjerine ..............ku me bien mua te tere mo aman


Hapi syte se ka edhe nga ata si puna e cave qe i ka ikur vapa me gushtin

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 21:29
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

si ata si ata te tjeret te gjithe mua me bien te rrine rehat femrat e tjara se i kam marre une dhe te paditurit dhe donzhuanet :miri:


persa i perket asaj qe thote eric ...une te them te drejten nuk e quaj aspak per turp qe ne ditet e sotme nje mashkull apo nje femer te ruajne virgjerine e tyre......eshte dicka e paster dhe e pafajshme nuk ka perse te jet turp..........


Por me e forta eshte se disa shkojne e me thone se jane kundra abortit kur nga ana tjeter na jane liberale ne fushen seksuale ............kush do ti mesoj ketij populli nga dalin femijet

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2006 01:09
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

[QUOTE]Po citoj ato që tha darma


persa i perket asaj qe thote eric ...une te them te drejten nuk e quaj aspak per turp qe ne ditet e sotme nje mashkull apo nje femer te ruajne virgjerine e tyre......eshte dicka e paster dhe e pafajshme nuk ka perse te jet turp..........


ME paske keqkuptuar...E kisha fjalen qe eshte turp te flasesh je i virgjer sje i virgjer,per moshen se kur duhet dhe kur sduhet.....
Normale qe nuk eshte turp te jesh i virgjer.Po me paragjykimet e tyre disa njerez ta ndyjne ate pasteri ne nje forme tjeter.....

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2006 07:52
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pupilila
Anetar i ri

Regjistruar: 10/05/2006
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 20

virgjeria mshkullore

Cjane keto gjera  qe po degjojme ?

Te gjithe e dime se per femrat akoma nuk ka ardhur revolucioni ne kete aspekt ...

Kurse sa per mashkullin e virgjer mendoj se ata e konsiderojne paaftesi te shkojne ne altar te virgjer .Une personalisht jam e mendimit se duhet ta njohesh mire veten seksualisht  karshi partneres perpara se te martohesh, qe te mos ekzistojne  mundesit per mosperputhje "SEKSUALITETI", sepse me sa kam kuptuar sot "mosperputhja e karakterit " eshte zevendesuar me "mosperputhje seksualiteti". pra rrjedhimisht mund te shmangesh divorcin.

Mundohu te kuptosh veten dhe deshirat e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2006 14:09
pupilila nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pupilila Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pupilila (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pupilila Shto pupilila nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pupilila nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rumial
filozof

Regjistruar: 18/05/2006
Vendbanimi: lisbona
Mesazhe: 175

kujt i thua i virgjer

nuk e kuptoj se çfare eshte virgjeria, e rendesia e saj, mesa di une nqs nje mashkull ose femer jane ne moshe te madhe e nuk kane kryer veprime seksuale ose te peraferta me to pra me mjete rrethanore jane pak (shume) mbrapa si nga ana intelektuale dhe nga ana shoqerore

__________________
paēedashes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2006 20:27
rumial nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rumial Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rumial (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rumial Shto rumial nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rumial nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Topolina
Mbreteresh e dhimbjes...

Regjistruar: 19/04/2006
Vendbanimi: *Ne boten e endrave*
Mesazhe: 102

Pse egziston tek meshkujt virgjeria? :p :p :p

__________________
~Nese nje dite me nuk do jem,me shkruaj... dhe nen toke e jotja jam...~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2006 20:08
Topolina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Topolina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Topolina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Topolina Shto Topolina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Topolina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Probleme Sociale > Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.