Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album ??
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha skunkanansie
Ka dikush kengen :"Fati yne shpres dhe marrezi" te interpretuar nga Aurela Gaçe e jo nga Aleksander Gjoka?

P.s: ka kohe qe e kerkoj kete kenge me pelqen shume kenga por edhe kengetarja Aurela Gaçe eshte shume madhe


Une e kam ate kengen ne P.C...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2007 12:27
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Citim:
Po citoj ato që tha SEXI

Une e kam ate kengen ne P.C...




Shume faleminderit per kengen SEXI,e kam degjuar tere diten sa e dua ate kenge

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2007 15:26
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha skunkanansie

Shume faleminderit per kengen SEXI,e kam degjuar tere diten sa e dua ate kenge



Skagje per te me falenderuar Skukanansie...E kemi per kenaqesi ti ndihmojme miqte virtuale me aq sa kemi mundesi...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2007 17:14
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Hey une kur kam qene e vogel kam pas degjuar shume, kengen Shiki shiki java. Po nuk e di as se kush e kendon dhe as si titullohet. Me kujtohet vetem ky refreni Shiki shiki java. Me duket se eshte o kenge turke o kenge arabe, nje gje e tille.
E kam pas degjuar shume ne vitet 91-92. Nese me ndihmon dikush ja di per nder.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2007 17:42
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Hey une kur kam qene e vogel kam pas degjuar shume, kengen Shiki shiki java. Po nuk e di as se kush e kendon dhe as si titullohet. Me kujtohet vetem ky refreni Shiki shiki java. Me duket se eshte o kenge turke o kenge arabe, nje gje e tille.
E kam pas degjuar shume ne vitet 91-92. Nese me ndihmon dikush ja di per nder.



Hahahahaaaa...e kam pas degjuar dhe une ate kengen por ne version shqip...shiki shiki java...ani ani java... etj,etj s'me kujtohet

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2007 18:10
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Nuk me duhet pasuria,
nuk me duhet Gjermania
mua me duhet dashuria
mua shpirt me duhesh ti....

Vetem kaq mbaj mend nga nje kenge qe ndoshta jo shume e bukur megjithese para disa vjetesh e degjoja shpesh...Nuk di as kengetaren dhe as titullin...Kush me ndihmon ta gjej do jua di per faleminderit...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2007 18:30
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gazmori
Se prish terezine !!

Regjistruar: 07/06/2005
Vendbanimi: Karaburun
Mesazhe: 116

di qe futem offside por dua te pyes per dicka qe ka dy ore qe po me cmend !
mos di dikush se si quhet nje grup qe luan drums dhe dance music
, para disa vitesh kishin nje sukses te madh me njeren nga kenget e tyre !?

__________________
Internacionale

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2007 22:08
Gazmori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gazmori Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gazmori Shto Gazmori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gazmori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha Gazmori
di qe futem offside por dua te pyes per dicka qe ka dy ore qe po me cmend !
mos di dikush se si quhet nje grup qe luan drums dhe dance music
, para disa vitesh kishin nje sukses te madh me njeren nga kenget e tyre !?



Nga ato qe thua ti me vjen ne mendje vetem nje...Safri Duo

nuk e di ne eshte ai grup :

http://www.forumihorizont.com/showt...2694#post322694

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2007 22:21
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
heathcliff
i larguar.

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: brenda vuajtes.
Mesazhe: 555

Citim:
Po citoj ato që tha SEXI
Nuk me duhet pasuria,
nuk me duhet Gjermania
mua me duhet dashuria
mua shpirt me duhesh ti....

Vetem kaq mbaj mend nga nje kenge qe ndoshta jo shume e bukur megjithese para disa vjetesh e degjoja shpesh...Nuk di as kengetaren dhe as titullin...Kush me ndihmon ta gjej do jua di per faleminderit...



prsh... nuk munda ta gjej me video por mund ta degjosh duke ndjek kete link http://www.tinguj.net/index.php?p=m...l=L&artist= 

eshte leonora jakupi   me nuk me duhet gjermania 

__________________
....i premtova vetes te mos hesht dhe heshtjes te mos flas.... s.o

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2007 23:13
heathcliff nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė heathcliff Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me heathcliff (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: heathcliff Shto heathcliff nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto heathcliff nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album ??

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani
Ne kete teme mund te pyesni per çdo gje qe ka te beje rreth botes se muzikes. Nese jeni duke kerkuar nje kenge, nje kengetar, album apo çfare do lloj informacioni shkruani ketu. Keshtu evitojme te hapim tema te shumta dhe ne te cilat nuk ka me shume se 2-3 postime.

Une do pergjigjem me sa kam mundesi por ftoj te gjithe te japin kontributin e tyre




ne Google!
temen edhe mund ta mbyllesh, zgjidhja u dha!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2007 02:11
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album ??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.