Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album ??
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha heathcliff


prsh... nuk munda ta gjej me video por mund ta degjosh duke ndjek kete link http://www.tinguj.net/index.php?p=m...l=L&artist= 

eshte leonora jakupi   me nuk me duhet gjermania 


Shume flm.per kengen heathcliff...Ta paça borxh...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2007 16:46
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Hey une kur kam qene e vogel kam pas degjuar shume, kengen Shiki shiki java. Po nuk e di as se kush e kendon dhe as si titullohet. Me kujtohet vetem ky refreni Shiki shiki java. Me duket se eshte o kenge turke o kenge arabe, nje gje e tille.
E kam pas degjuar shume ne vitet 91-92. Nese me ndihmon dikush ja di per nder.



Lela e gjeta ate kengen...Hahahahahaaaa...Vidioklipi nuk eshte i kenges e kane bere disa rob kot...por ti degjo muziken meqe te pelqente...
Vidioklipin po ta vej tek pershendetjet se me ç'pashe ketu nuk vehej...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2007 16:48
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shkodrani1972
Anetar i ri

Regjistruar: 31/05/2007
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 4

Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album

Nuk e di sa eshte e mundur te me ndihmoni, por dje me kane thene qe eshte nje faqe ne internet me duket: www.megaloud.com ose dicka e ngjashme nga e cila mund te shkarkoj kenge. Per kete me duhet nje kod pa te cilin nuk mund te shkarkoj. Nese dikush prej jush me ndihmon do ja u di per shume faleminderit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 13:38
shkodrani1972 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shkodrani1972 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shkodrani1972 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shkodrani1972 Shto shkodrani1972 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shkodrani1972 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Re: Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album

Citim:
Po citoj ato që tha shkodrani1972
Nuk e di sa eshte e mundur te me ndihmoni, por dje me kane thene qe eshte nje faqe ne internet me duket: www.megaloud.com ose dicka e ngjashme nga e cila mund te shkarkoj kenge. Per kete me duhet nje kod pa te cilin nuk mund te shkarkoj. Nese dikush prej jush me ndihmon do ja u di per shume faleminderit


Tani une sinqerisht nuk e di per cfare kodi e ke fjalen por une se kam me vjen keq..varet se cfare muzike do te shkarkosh ti..nese do muzike te huaj s'te ndihmoj dot se une i shkarkoj me eMule. Por nese do muzike shqiptare mund te provosh www.muzikalb.com ku mund te shkarkosh kenge dhe pa qene i regjistruar ne kete sit.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 22:03
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shkodrani1972
Anetar i ri

Regjistruar: 31/05/2007
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 4

Re: Re: Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album

Po citoj ato që tha tulipani

Tani une sinqerisht nuk e di per cfare kodi e ke fjalen por une se kam me vjen keq..varet se cfare muzike do te shkarkosh ti..nese do muzike te huaj s'te ndihmoj dot se une i shkarkoj me eMule. Por nese do muzike shqiptare mund te provosh www.muzikalb.com ku mund te shkarkosh kenge dhe pa qene i regjistruar ne kete sit. [/B][/QUOTE]

Faleminderit per pergjigjen. Interesohem per te dy llojet e muzikes te huaj dhe ate shqiptare. Ky siti qe me intereson eshte per muzike te huaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 08:34
shkodrani1972 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shkodrani1972 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shkodrani1972 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shkodrani1972 Shto shkodrani1972 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shkodrani1972 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Kohe me pare kam degjuar kengen  "Total eclipse of the heart' -Bonnie Tyler ne verionin frengjisht ...e kendonte edhe me nje femer tjeter....

hmmmmmm.........di kush te ma gjeje..??

po e paradhenie...:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2007 21:37
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
Kohe me pare kam degjuar kengen  "Total eclipse of the heart' -Bonnie Tyler ne verionin frengjisht ...e kendonte edhe me nje femer tjeter....

hmmmmmm.........di kush te ma gjeje..??

po e paradhenie...:p


Ja ku e ke Katilesha:

youtube.com/watch?v=nynjCiXhXoc

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2007 22:34
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82

Ja ku e ke Katilesha:

youtube.com/watch?v=nynjCiXhXoc



...........

Lezhjani i papam je ....

Faleminderit  

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2007 18:53
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Po kerkoj nje kenge..

"Syte e tu" - Frederik Ndoci

Nese dikush e ka,mund te ma kaloje?????????

Faleminderit

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2007 14:30
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rock fan.
Anetar i ri

Regjistruar: 19/07/2007
Vendbanimi: Around the world.
Mesazhe: 9

pershendetje forumi.

Pershendetje te gjitheve, ne fakt kam kohe qe lexoj tek ky forum por nuk kam qene i antaresuar dhe sapo u regjistrova tani, me kane pelqyer vertet temat tuaja sidomos kjo me morricone vertet sh e bukur, ju uroj te gjitheve nje dite te bukur, ciaooooooooo...

__________________
i like everything beautyfull.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2007 14:19
rock fan. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rock fan. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rock fan. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rock fan. Shto rock fan. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rock fan. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Ku mund ta gjej kete Kenge, Kengetar apo Album ??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.