Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Nje histori nga jeta ime ............
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

me e bukura ne jale, hap deren e dhomes, shikoj ne dysheme nje merimang te zeze e madhe, s'po leviste fare, mar tel. dhe i bej nje foto, shapken dhe ja plas, nejse e mar dhe e hedh, kur vi ktej s'me kujtohet se si po benim muhabet per merimangen ''veja e zeze'' i thojne ne shqip, qe eshte helmuse ose te paralizon... nxierr tel. dhe ja tregoj, po me tha kjo esht, qenka dhe me barr me tha duke i pare dhe madhesine... e di si u ndjeva ? imagjino ta njihja me pare kete merimangen, do kisha ik nga jala direkt, po pirdhu me gjith det... ca s'nigjo

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 16:58
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

pak km me tutje eshte ne Borsh ...

hahahaa karkalecat ket vit i kam pas tmerr e une te ajo shtepia private ku rrinim mu fiks ne mes te ketij pylli kishte e 1 oborr te madh e darkave beheshe gallate se ishim shume njerez e ndonjere ndiznim zgaren keta cunat benin gati darken e ne femrat rrinim gjith tangorllik merreshim me pune koti ... une merresha me laptopin me filma pra e lidhnim me LCD dhe shifshim ne mur si tip kinemaje(po jo pernate eee ) e qe thu ti nga drita fluturonin keta karkalecat e medhenj si helikoptere ne koke 2-3 ditet e para tmerr i kisha frike vertet ato feckat e tjera akoma me shume i them asaj te zonjes se shpise me thote mos u merzit ndizni 1 tip zjarri dhe nuk afrohen me nderkohe 1 te marre e 1 tip ilaci buburrecash karkalecash tip spray sperkata gjithe veranden i zhduka me bulktha me karkaleca me mushkonja hahahahaaaaa

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 16:58
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

s'di pse ju femrat i keni frike insektet... un dhe tani, i kam qejf kur i kap te gjalle karkalecat kur kam nerva kuptohet, i shikoj ato syt e bukur, kembet me gjema i studjoi gjithmon, dhe i leroj... pse quhet merimanga veje e dine ?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:06
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re pp.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 48 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha erious
me e bukura ne jale, hap deren e dhomes, shikoj ne dysheme nje merimang te zeze e madhe, s'po leviste fare, mar tel. dhe i bej nje foto, shapken dhe ja plas, nejse e mar dhe e hedh, kur vi ktej s'me kujtohet se si po benim muhabet per merimangen ''veja e zeze'' i thojne ne shqip, qe eshte helmuse ose te paralizon... nxierr tel. dhe ja tregoj, po me tha kjo esht, qenka dhe me barr me tha duke i pare dhe madhesine... e di si u ndjeva ? imagjino ta njihja me pare kete merimangen, do kisha ik nga jala direkt, po pirdhu me gjith det... ca s'nigjo


vejusha e zeze jo Noto se besoj te kete qene ajo, di qe eshte shume e vogel ne madhesi e ka si push kadife te zeze trupin gje e vockel fare ka e 1 njolle te kuqe siper te koka

shif kur iken ne pyll ose ne vende te tilla qe jane pak te izoluara merret e kutia e ndihmes se shpejte me vete se ca sbo vaki ....

me frike kam gjarprinjte ket vit pashe dhe gjarperinj qe rrinin dhe ne toke dhe ne uje jam tmerruar sepse se di a zhytesh a jo me maska por kur shef ne uje dhe zmadhohen objektet ja kam fut ulerimes kur kam pa 1 thashe se e bera ne breke nga frika ne Porto Palermo keshtu

shife ket foton ketu qene ato gjarperinjte zbrisnin nga mali po me ne thellesi kuptohet... sduket dhe aq mire po spo gjej ndonje tjeter pa njerez ne te

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:09
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha erious
... pse quhet merimanga veje e dine ?


sepse se le merimangen mashkull me jetu me shume se 1 muaj

pra ne rast se mashkulli merimange nuk ngordh per 1 muaj atehere e vret kjo

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:11
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

une se njoh ate merimange se si eshte, ai qe e pa ne foto, dukesh si tip eksperti, ma tha pa me te voglin dyshim qe ajo esht, ashtu tha dhe ai, qe nuk jetojne ne shtepi, po jal mo, mal e barake ka aty... e ka emrin ashtu sepse mbas raportit seksual me mashkullin e ngordh dhe e ha, sa qef do thuash ti eee ? gjarperinjt jan te shpif, ti e din ku iki un, vellai im po se vrau nje gjarper ne jave atje bohet si i terbum, flet noten per gjum, hahahaha mer shkopin me vete eshte bo dhe ekspert, njeh gropat kush e ka bo miu, urithi apo gjarperi, aty rrin me shkop lufte me token deri kur del gjarperi dhe e ngordh... mah un ri e shikoj nfa larg gati me duhen dylbi ta shikoj se c bo... krejt hajvon esht hahaha, flori njeri

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:19
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

uau, tani po e shikoj ate foto... c mrrekulli vend.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:21
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

e dicka e tille mo kisha degju per ket vejushen e zeze .... nejse..... e di ket gjene tjeter ti qe gjarpri nuk ha pra nuk pickon njerzit si puna e vellait tat pra keta njerez qe merren me gjarperinj gjithmone ju ngelet ne lekure era e gjarperinjve dhe kete ere e nuhasin gjarperinjte e tjere dhe nuk ju bejne gje .... ke pare ndonjehere si i hiqet lekura gjarprit ti?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:25
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ad.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 37 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha erious
uau, tani po e shikoj ate foto... c mrrekulli vend.


po keshtu shifet bregu ... une kur shkoj andej vetem darken e kam fikse gjithe ditet ne levizje pra duke eksploru plazhe perdite

nga cfare kam pare Noto vend me mrekulli se ai plazhi anglez nuk kishte vertet... vetem qe atje nuk kishte rruge makine kemi shku me keto gjonat e guardia di financia ca jane ca taljone motevedeta nuk e di ca quhen varja

shif ket foton ... vallai Shqiperine Noto e njof pellembe me pellembe skam lene vend pa shku qe e vogel mendo ti ... bythlevizme qe atehere loool

mendo foto yll dhe pse jane bere me cel me camera 5 mpx

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:31
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

kam pare lekur po jo qe te shikoj procesin... shiko vellait tim i hypi kjo tip gjuetie komplet rastesisht, tani e shef kur eshte me pushime vec me shkop ne dore nje dit vjen nje plak nga ky fshati dhe i thote vellait a me zbret ne qytet se kam nje hall te madh, ikim i them vellait i shoqerojm se kot jemi, nejse nisemi un vellai dhe kta dy pleqt, ne rruge del nje gjarper, vllai ndaloi pak makinen qe te kalonte gjarperi ata pleqt ne hava mos ca bere tu i thon, ckeni me i thash ca ndodhi, eshte shum ters than qe gjarperi te nderpret rrugen duhet ta kishe shtypur i than vellait, megjithate ju te rij jeni ne kemi kohen tone dhe po na ndodhi gje po hajde ska gje te ikim... nuk leviste vellai vendit hahaha ma shpjegoni mire i tha ca esht kjo histori, duhet ta kapim e ta vrasim than ata qe te heqim tersin...un tu njoft se c vlla kam hej bela thash ky sdo levizi nga ktu hahahaha, dolem te kater tu kerku si trapa ne mes te ares grop a thu se po kerkonim flori, do ti e gjeti vellai gropen doli dhe gjarperi dhe e vrau, e qe ate dit, e ka fiksim po pa grope do bej te pamunderen ti nxierri o gjarperin o fundin bosh

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:40
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Nje histori nga jeta ime ............

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.