Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet?
Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

per mendimin tim duhet te hiqet...nese nenjoni do ndokend nuk ka nevoje qe te prese ate dite me ja tregu!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2006 23:24
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

per mendimin tim,shen valentin per te dashuruarit eshte cdo dite.dhe nuk kane shume nevoje per daten se ne si gjithmone do ta gjejme menyren si tia kalojme,problemi qendron ketu cpune kane te tjeret qe fusin fundet???pse sduan ti lejne me fitu edhe ata qe skane????apo se jane bere bosa per vete,dhe tani sduan qe te tjeret te fitojne leke???ata skane pune fare me ate dite.ajo u perket rinise dhe ajo vendos nese e do apo jo.gje qe jam e sigurt qe e duan.gjithsesi eksiston gjithmone nje menyre per tia dale mbane,dhe besoj qe rinia shqiptare apo ajo e cdo shteti do ta gjeje ate. :p

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2006 23:29
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

football

ketu te ne njerezit ecin sipas parimit "asnje kenge asnje valle vetem pune" nqs me kuptove ku e kam llafin. Ketu vetem te jete koha me diell, le te jete temperatura minus, nuk pyesim ne dalim festojme nga liqeni

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2006 23:32
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Mua single me zuri serishte ,.... kershtu qe nuk kam ndonje preferenc te rri apo te hiqet
Plus me sa kam pare ne shum cifte ate dite behen ndarje se sa kalohet bukur .... ose ndahen nje dite me para dmth 13 :p

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 00:41
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Re: football

Citim:
Po citoj ato që tha cancer
ketu te ne njerezit ecin sipas parimit "asnje kenge asnje valle vetem pune" nqs me kuptove ku e kam llafin. Ketu vetem te jete koha me diell, le te jete temperatura minus, nuk pyesim ne dalim festojme nga liqeni


Me shkrive, po besoj se shkoni brenda neper lokale jo jashte apo jo.
Ah c'me kujtove ato mezete e Lokalit te vetem qe ka qene dikur, romstek me salce kosi dhe krem karamel. Lere ato birrat e ftohta dhe orkestra jashte ne behar.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 00:52
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

jo vetem qe duhet te hiqet! por nese dikush kapet ne flagrance duke bere rromancitet ate dite, duhe te arrestohet patjeter...
me duken fake gjithe tufat/ciftet ne ate dite...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2009 11:49
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Friendly-Boy
Anetar i ri

Regjistruar: 04/12/2008
Vendbanimi: Berat
Mesazhe: 20

pershendetje!!!!!!!! epo nese hiqet apo nuk hiqet shen valentini kjo s prish shum pun..... te dashuruarit s duhet te presin shen valentinin qe te bejn dashni... mjer per ta nese do ishte vetem kjo dit... por gjisesi une mendoj se nuk duhet heq per shkak te historis se saj dhe domethenjes. gjithashtu c pun prish kjo fest ne morin e festave te kota qe kemi. RROFSHT SHEN VALENTINI....

__________________
Mposhtja e vetvetes esht lufta me e madhe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2009 20:37
Friendly-Boy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Friendly-Boy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Friendly-Boy (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Friendly-Boy't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Friendly-Boy Shto Friendly-Boy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Friendly-Boy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Si te hiqet? Shen Valentini nuk esht fest zyrtare!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2009 21:08
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
jo vetem qe duhet te hiqet! por nese dikush kapet ne flagrance duke bere rromancitet ate dite, duhe te arrestohet patjeter...Jam d'akord :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2009 19:10
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

JO

Pse te hiqet, eshte feste e bukur. kudo sheh, zemra te kuqe, buze te kuqe, trendafila te kuq, luleshtrydhe te kuqe me cokollata, gota shampanje e vere.

Une do te thoja te hiqet festa e shtrigave (Hallowen), ku sheh gjithandej maska, skelete, merimanga e fantazmata te bardha e kufoma me gjakra.

Ne fund te fundit eshte nje faste qe celebron kultin e dashurise.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2009 17:35
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.