Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Funeral for somebody
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

18 Tetor 2006 ::: 19:06
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake


Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Postime: 2637
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Funeral for somebody

Jam kurioz se cili ka qene funerali i fundit ku ju keni marre pjese..

 

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Click Here to See the Profile for RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2006 ::: 19:08
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake


Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Postime: 2637
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

...

Funerali i fundit ku kam marre pjese une ka qene ai i kushuririt tim.....nejse une nuk qava fare per te dhe i dhashe denim vetes ta ghija mbi varrin e tij dhe keshtu bera....

 

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Click Here to See the Profile for RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2006 ::: 19:13
Cindi
larguar


Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Postime: 2664
Status: Offline

Modifiko MesazhinNuk ka rendesi fare nese qan ne nje funeral apo jo. Rendesi ka qe dhemb perbrenda. Une vete qaj shume pak, per te mos thene fare, por me dhemb shume perbrenda.

Une kam qene se fundi ne nje funeral katholic ne Americe dhe lashe nam se ishte hera e pare qe merrja pjese ne nje funeral katholic, i cili ishte kaq ndryshe nga funeralet tona orthodhokse.

 

__________________
arratisur syrgjynosur...

Click Here to See the Profile for Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Shto Cindi nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2006 ::: 19:15
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake


Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Postime: 2637
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

...

Mos u merzit edhe une kam lene nam ne funeralin e gjyshit tim....

 

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Click Here to See the Profile for RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2006 ::: 19:32
SEXI
*BIZNESMENE*


Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Postime: 3939
Status: Offline

Modifiko MesazhinMe thene te drejten kurre ne jeten time skam mare pjese ne ndonje funeral...Me ka vdekur ndonje i larget po asnjehere skam shkuar.

 

__________________
* HA...PI...RRI *

Click Here to See the Profile for SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Shto SEXI nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2006 ::: 20:15
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko MesazhinFunerali i fundit ne te cilin kam qene ishte ai i nje shoku klase.
Me kujtohet shume mire, sikur te ishte dje...nje dite e sheh ne korridor duke qeshur, dhe nuk e kupton qe semundja po e bluan perbrenda...ndersa diten tjeter e sheh shtrire ne nje arkivol.
E frikshme ishte, shume. Ishte hera e pare qe kisha pare njeri te vdekur.

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
19 Tetor 2006 ::: 00:25
Vlonjati99Tave
Arrakat


Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Postime: 2169
Status: Offline

Modifiko Mesazhinfunerali i fundit  qe kam  qen, ka  qen  ai i shokut tim, ndjes paste !!

 u  aksidentua  ne greqi me motorr...!

ka  qen shum moment i  dhimbshem, per te  gjith ne  qe ishim shoket  e tije per familjen e tij  dhe te  afermit e tij.

as mua  sme  vjen per te qare,  sme  dalin lote. po perbrenda    ne  zemer.. ndjej shum dhimbje.

 

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Click Here to See the Profile for Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit
 
19 Tetor 2006 ::: 17:03
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"


Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Postime: 799
Status: Offline

Modifiko MesazhinKjo eshte teme shume e trishtuar!!!

 

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Click Here to See the Profile for engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit
 
21 Tetor 2006 ::: 19:24
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake


Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Postime: 2637
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

...

...Edhe mua sme kane lene te shkoje te funerali gjyshit por une shkova...nejse me mire qe ske vajtur se do te mbetej shenje..

 

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Click Here to See the Profile for RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit
 
22 Tetor 2006 ::: 00:31
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **


Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Postime: 9456
Status: Offline

Modifiko MesazhinS'kam marre akoma pjese ne asnje funeral.

Kur me vdiqen gjysherit, nuk na linin me shkuar.
Dhe per te tjere s'kam pasur mundesi se kam qene larg.

Ketu ne emigrim s'me ka ndodhur nje gje e tille akoma per fat te mire dhe shpresoj qe nje dite e tille te jete sa me larg.

 

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Click Here to See the Profile for Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 18:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Funeral for somebody

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen