Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont.
Gjithsej 46 faqe: « E parė ... « 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Rrofsh!

Skuzmi se tani e pashe, pse ke fizika? Lol

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2015 13:30
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

E lezecme kjo: "Belul"! Biles se c'me gezoi, sepse ishte i vetmi emertim qe nuk me ishte vene deri tani, dhe e kunderta e tij, "humbameno", apo njeri qe ia merr pula buken nga dora, kish mbetur vetem. Ndaj biles edhe e kisha perdorur vete per veten kete "Belul", diku ne kete portal, mirpo kur ta thone te tjeret, sikur te shijon ca me shume.
Flm AngeDevil ! Tashme ndjehem i qete! pas shume e shume emertimeve qe me kane vene, vetkuptohet, te gjithe te kundert me njeri-tjetrin. Kjo besoj tregon shume! Ndaj dhe une e dua shume kete popull, sepse nuk te le te besh gabime! E hedh kemben para, te thote pse e hodhe shume! Te rrish ne vend, te thote pse s'leviz! Keshtu me te gjitha pozicionet! Nuk di njeriu i shkrete nga t'ia mbaje! Ndaj dhe... dhe nganjehere duhet te besh edhe gabime!.... Apo jo!?...

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2015 15:42
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Citim:
Po citoj ato që tha robert
E lezecme kjo: "Belul"! Biles se c'me gezoi, sepse ishte i vetmi emertim qe nuk me ishte vene deri tani,


Citim:
Po citoj ato që tha robert
Po Ndaj biles edhe e kisha perdorur vete per veten kete "Belul", diku ne kete portal,

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2015 10:53
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Nuk eshte per tu habitur kenaqsia e disave tek harxhojne kohe per cingla-minga, pasi hapsira e tyre shpirterore duhet te jete e vogel, si e tille ngopet shpejt me keto grricje cic-mic!
Ne keto raste ngelet te thuhet vetem shprehja tironce: vari hejbet!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2015 13:31
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Pyetje per fajtorin, pasi me duket se ai eshte nje nga administratoret e ketioj portali.
Sic me the fajtor para nja dy-tre muajsh, une mund te hidhja ca te dhena mbi librat e mi tek reklamat. Mirpo tani shoh se keto te dhena jane spostuar tek fizika, te gjitha apo te pergjysmuara, (nuk i pashe me imtesi). Gjithashtu, aty kane kaluar edhe nja dy-tre shkrime qe nuk kane te bejne me fiziken (?!).
Kjo levizje, ishte me urdher nga lart, me udhezim nga tjeter kush, me keshillim nga miqte e tjere, apo ashtu kot per te pare si funksionon portali i ketij forumi? Apo per te nxitur debatin?
Ne komentet dhe shkrimet e mia nuk gjindet as edhe nje ofendim! Pervec kesaj, u perpoqa qe mos te hedh shkrime andej-kendej, qe mos te duket kudo emri im, por thashe po i lej tek nje vend, dhe kushdo i gjen aty mendimet e mia. Nuk e di, ishte ide e gabuar? E keqe?
Ndonje sqarim!?

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2015 13:38
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Robert,

Mesa mbaj mend me pyete nese mund te hedhesh shkrime te tuat, por s'mbaj mend te jete permendur nenforumi.

Tema jote nuk u fshi, thjesht u spostua tek nenforumi i fizikes, ku mund te shkruajne te gjithe, sepse nenforumi i reklamave eshte i limituar qe vetem autori te shkruaje. Ideja ka qene qe dikush shkruan vetem nje reklame te shkurter dhe mbaron loja, pa diskutime, pa perseritje te reklames, etj.

Shpresoj me kupton.

Nuk shoh aresye te merremi me vogelsira kur ka kaq pak frekuentim. Secili ka difektet e veta dhe ajo qe cdo faqe duhet te bente eshte te nxirrte dicka produktive nga komunikimet.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2015 00:13
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Fajtor, me duket se tek fizika kane kaluar pershkrimet e librave, qe -besoj- nuk e kane vendin aty, gjithashtu edhe nja dy shkrime (me duket) mbi Erdoganin, qe po ashtu jane ne pozicion jashte loje aty.
Une nuk e vras mendjen shume per levizjet qe jane bere, por edhe dikush tjeter pyeti i/e cuditur: perse tek fizika ato tema! Nejse, ne kohen e modernizmit njerzit nuk flasin hapur dhe qarte; dhe une nuk kam aftesi telepatike te lexoj mendimet e te tjerve.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2015 14:33
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Te lutem me jep linket e temave dhe ku duhet vene secila. Vetem jo tek reklamat nqs nuk ka te beje me nje produkt ose faqe interneti.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2015 15:28
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 46 faqe: « E parė ... « 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.