Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Si te duhet te jete mashkulli ideal?
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

..qe po kerkojne gocat burre do te thote qe qenka shtrenguar situata per to.
Dale te presim dhe pak mos na vijne per free
Do bejme biznes apo jo:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 15:09
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Citim:
Po citoj ato që tha roke
Dale te presim dhe pak mos na vijne per free
Do bejme biznes apo jo:p



Free? Hajde c'na the ore qe ti u befsh lemsh (kete urim se kam perdorur qe heren e fundit qe folem bashke) po ti se di qe ajo free perdoret si karrem pa me t'ju futur ne dore vetem free nuk do kini!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 15:38
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA



1- 1.83 sbesoj se te krijon probleme ? -every cm counts
2- Fiks fare -Fiks fare cfare?Specifiko pastaj mund te flas me gjate
3- Cer te dush ti, nga te gjitha fushat. hahahah
4- Permendesh i bej detyrat dhe raportet qe duhet te bej.-Joooo meeee,s'merrem une me meshkuj qe kane vetem nje universitet Turqie,une prinderit me me teper se nje  universitet,me master dhe Ph.d. te ju coj ne shtepi cunin me nje universitet pupupupu,atak zemre hahahaha(j/k man)Ca specializimesh te tjera ke? :p
5- Per 6 muaj nuk do prishemi ne. Qyqa,aq i vjeter tina?
6- 100% macho. Aha,jo,te mos jete qullq por as don Juan
7- Aq sa duhet    +
8- Shif piken 7
9- Kjo gjithmone sipas kendveshtrimit tim apo tendit? Timin natyrisht,cfare mendoje?Une jam ajo qe ka PERHERE te drejte dhe ti duhet ta pranosh kokeulur :p
10- Te jesh e sigurte
11- Duhet te me japesh naj shifer qe te mbyll dhe une bilancin dhe ta shof si do ndikoje zeri i shpenzimeve 'Shpenzime dashurore dhe mirembajtjeje per Amorin' ne fund te bilancit. hahahahah -Pfff,puna eshte keshtu ti cun i dashur: nje mashkull duhet te tregohet disponibel per shpenzime te tilla por ama ne fund fare une jam nga ato femra qe nese i ben nje dhurate 100 euroshe merr mbas nje jave nje dhurate 500 euroshe.Qyli s'me pelqen.Persa i perket shifres,vallai kam frike se do tmerroheshe,jo per gje por im ate ka vetem mua dhe s'i dhimbset gje... 
12- Nje dhemb e kam te vene, prish pune? -Varet,nese duket mbushja u skualifikove direkt :p
13- I dale dhe i pame jam. -That's how I like it :p


.



Roke,vallai ne hall te madh.Ne qafe mbaj nje varese te gjate me nje objekt qe tregon qarte "hallet dashurore".Do te ti bej foto ndonjehere dhe ta tregoj

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 21:53
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


1- 1.83 sbesoj se te krijon probleme ? -every cm counts

2- Fiks fare -Fiks fare cfare?Specifiko pastaj mund te flas me gjate

3- Cer te dush ti, nga te gjitha fushat. hahahah

4- Permendesh i bej detyrat dhe raportet qe duhet te bej.-Joooo meeee,s'merrem une me meshkuj qe kane vetem nje universitet Turqie,une prinderit me me teper se nje universitet,me master dhe Ph.d. te ju coj ne shtepi cunin me nje universitet pupupupu,atak zemre hahahaha(j/k man)Ca specializimesh te tjera ke?

5- Per 6 muaj nuk do prishemi ne. Qyqa,aq i vjeter tina?

6- 100% macho. Aha,jo,te mos jete qullq por as don Juan
7- Aq sa duhet +
8- Shif piken 7

9- Kjo gjithmone sipas kendveshtrimit tim apo tendit? Timin natyrisht,cfare mendoje?Une jam ajo qe ka PERHERE te drejte dhe ti duhet ta pranosh kokeulur

10- Te jesh e sigurte

11- Duhet te me japesh naj shifer qe te mbyll dhe une bilancin dhe ta shof si do ndikoje zeri i shpenzimeve 'Shpenzime dashurore dhe mirembajtjeje per Amorin' ne fund te bilancit. hahahahah -Pfff,puna eshte keshtu ti cun i dashur: nje mashkull duhet te tregohet disponibel per shpenzime te tilla por ama ne fund fare une jam nga ato femra qe nese i ben nje dhurate 100 euroshe merr mbas nje jave nje dhurate 500 euroshe.Qyli s'me pelqen.Persa i perket shifres,vallai kam frike se do tmerroheshe,jo per gje por im ate ka vetem mua dhe s'i dhimbset gje...

12- Nje dhemb e kam te vene, prish pune? -Varet,nese duket mbushja u skualifikove direkt

13- I dale dhe i pame jam. -That's how I like it





1- Sma merr mendja se do kete efekt po u pa puna do filloj prape basketbollin se u be shume dhe pa luajtur ne fakt.

2-Car te te them, hunde e madhe, veshe te medhenj, a doje tipare te dukshme )))

4-Tani po me ofendon a the te jete i specializuar ne punen qe ben, une po te them po, 3 vjet pune me kane sterspecializuar. Edhe dicka, sa per informacion ato universitetet e turqise mos te duken shume easy ty. Sidoqofte off the records jam ne fillimet e masterit , kshuqe dy vjet bashkejetojme pastaj shkojme ke babi lol.
5-Tani ja fute kot ku i vjeter mi. Tamam ne moshe.

9-Eh thashe une ktu do kemi probleme.


11-Ama per dhurata 100 euroshe behet fjale, kisha pershtypjen se do ishte ndonje shifer > 1,000. Pastaj nqs yt ate vetem ty te ka ja vlen te investosh se e di qe kthimi i investimit do jete shume here me i madh .

12-Nuk e di por kisha nder mend te bej nje check up ktu ne sarande se qeka nje dentist me nam kshuqe te kthej pergjigje me vone.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 07:57
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
11-Ama per dhurata 100 euroshe behet fjale, kisha pershtypjen se do ishte ndonje shifer > 1,000. Pastaj nqs yt ate vetem ty te ka ja vlen te investosh se e di qe kthimi i investimit do jete shume here me i madh


Vetem dhurata qe m'u be ngaqe fitova stazhin ne Harvard kushtonte mbi 2 750 euro.

Persa i perket investimeve te ba'se: ai s'ja ka nevojen askujt,ai ka punuar sa per te kaluar nje pleqeri madje dhe me sherbyese ke koka nese eshte e nevojeshme.Kam frike qe do jene te tjeret qe do ja kene nevojen me teper.

 

Ika tani se kam pune Ju puci,pacim kalamaja.

P.s.Eric,"sherri" yt qe m'u desh te hyja seirsh Kisha harruar mp-ne tende dhe meqe ta kisha premtuar...ja ku jam

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 13:45
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Vetem dhurata qe m'u be ngaqe fitova stazhin ne Harvard kushtonte mbi 2 750 euro.

Persa i perket investimeve te ba'se: ai s'ja ka nevojen askujt,ai ka punuar sa per te kaluar nje pleqeri madje dhe me sherbyese ke koka nese eshte e nevojeshme.Kam frike qe do jene te tjeret qe do ja kene nevojen me teper.

 

Ika tani se kam pune Ju puci,pacim kalamaja.




Tani mos ta teprojme per dhuratat.

Sa per investimin me ke keqkuptuar, ideja ishte meqe te ka vetem ty ba-ja, investimi im qe do bej per ty do ma ktheje baja yt shumefish me vone )))

Nejse ika ene une se me pret plazhi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 14:27
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Nuk e dija dhe imagjinoja kurre, qe shqiptaret qenkan bere kaq te pasur dhe kane kerkesa kaq te larta.

Bravo dhe urime te metejshme ne fushen e parase, dashurise dhe karieres.

Por vetem nje gje duhet te dini, nuk eshte gjithmone e lehte te kombinohen keto te treja. Jeta eshte e gjate. Edhe ne qofte se do arrihet te kombinohen per nje periudhe kohe, kjo do te jete shume e shkurter, si ajo flluska e sapunit, qe fryhet e fryhet dhe pastaj pellcet pa zhurme fare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 14:51
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

I gjate, i holle me pak kurriz te dale :p:p:p

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 15:16
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Klodel ta gjeta me duket ti do nje mashkull si Arpagoni i Molierit

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 19:23
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Citim:
Po citoj ato që tha eric darven


deri tani plotesoj 9 nga 10 kerkesat.........
Vetem se...prit nja tre vjet:p :p :p :p



eric me vjen keq sbehet gje se sdua te rris kalamaj une,dua burrrrrrrrrrrrrrrre ne kuptimin e plote fjales

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2006 21:15
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Si te duhet te jete mashkulli ideal?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.