Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Antaret e FH mblidhen se bashku
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Tani une nje gje skuptoj.
Pse duhet te kem ndrojtje une qe te takoj ndonje forumist tjeter.
Mos valle duhet te me gjykoj ?
Mah...
Edhe nese e ben une sndihem inferior ndaj askujt keshtu qe edhe nese thote ua ky qenka diabolicu nuk me rref fare.
Kurioziteti qendron gjithmon dhe eshte kenaqsi te flasesh me njerzit sy me sy dhe te dish se me kč ke folur per vite te tera pa ja ditur fytyren .
Dikush tha qe egzistojn fotot gje qe me duket si pa lidhje se ne takim nuk do behen mbleserira ose do lindin dashuri (tani si dihet po nejse :p ) por thjesht do kemi kenaqsine e te mbledhurit te gjithe se bashku (ata qe do jene te pakten).
Sa per qytetin zgjidheni ku te doni se ne gati jemi.
Si gjithmon Lelen e kam yll bote dhe e di ajo qe jam holle nga leket une dhe skam leke te paguaj trenin per te shkuar ne ndonje qytet tjeter dhe propozoi padoven.
Nejse gjithesi edhe idea e puntorit qe te takohemi per karnavale ne venezia me pelqeu ose edhe ajo e Erias qe te takohemi te bavaria fest.
Gjithsesi ne jemi gati ...
Te na rroj partia dhe posht sabotatoret :p



Nuk e di se kush foli per ndrojtje faktikisht po nejse spo i hyjm asaj teme. Normale qe askush nuk e vret mendjen per paragjykimet qe mund te bejne njerezit, dhe sidomos njerez qe ti nuk i njeh dhe ske pas te besh fare me to pervec nje citimi apo pergjigjeje. Diabolic i dashur normale qe eshte kenaqesi te flasesh me tjetrin sy me sy dhe nuk isha kundra takimeve midis personave qe kane krijuar nje miqesi ketu, por ai takimi i 'madh' per mendimin tim nuk realizohet. Ne lidhje me ate dikushin e fotos ajo e ka shume mire. Psh buzeqeshja (asgje personale) dhe shume persona qe na kane dale vullnetare te flakte nuk kane postuar foto ketu qe mendoj qe eshte minimumi apo e kam gabim?

Sidoqofte e shof se sot spaskam car me bo dhe hajde e lexo forumin po nejse une do jem ketu kur te takoheni (nqs). Dhe kur tha sexi na postoni dhe fotot dhe komentet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2007 14:16
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Tani une nje gje skuptoj.
Pse duhet te kem ndrojtje une qe te takoj ndonje forumist tjeter.
Mos valle duhet te me gjykoj ?
Mah...
Edhe nese e ben une sndihem inferior ndaj askujt keshtu qe edhe nese thote ua ky qenka diabolicu nuk me rref fare.
Kurioziteti qendron gjithmon dhe eshte kenaqsi te flasesh me njerzit sy me sy dhe te dish se me kč ke folur per vite te tera pa ja ditur fytyren .
Dikush tha qe egzistojn fotot gje qe me duket si pa lidhje se ne takim nuk do behen mbleserira ose do lindin dashuri (tani si dihet po nejse :p ) por thjesht do kemi kenaqsine e te mbledhurit te gjithe se bashku (ata qe do jene te pakten).
Sa per qytetin zgjidheni ku te doni se ne gati jemi.
Si gjithmon Lelen e kam yll bote dhe e di ajo qe jam holle nga leket une dhe skam leke te paguaj trenin per te shkuar ne ndonje qytet tjeter dhe propozoi padoven.
Nejse gjithesi edhe idea e puntorit qe te takohemi per karnavale ne venezia me pelqeu ose edhe ajo e Erias qe te takohemi te bavaria fest.
Gjithsesi ne jemi gati ...
Te na rroj partia dhe posht sabotatoret :p




ah vdeksha un per ty se si shpirt te kam ....me ne fund nje qe mendon si une

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 13:34
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Tani une nje gje skuptoj.
Pse duhet te kem ndrojtje une qe te takoj ndonje forumist tjeter.
Mos valle duhet te me gjykoj ?
Mah...
Edhe nese e ben une sndihem inferior ndaj askujt keshtu qe edhe nese thote ua ky qenka diabolicu nuk me rref fare.
Kurioziteti qendron gjithmon dhe eshte kenaqsi te flasesh me njerzit sy me sy dhe te dish se me kč ke folur per vite te tera pa ja ditur fytyren .
Dikush tha qe egzistojn fotot gje qe me duket si pa lidhje se ne takim nuk do behen mbleserira ose do lindin dashuri (tani si dihet po nejse :p ) por thjesht do kemi kenaqsine e te mbledhurit te gjithe se bashku (ata qe do jene te pakten).
Sa per qytetin zgjidheni ku te doni se ne gati jemi.
Si gjithmon Lelen e kam yll bote dhe e di ajo qe jam holle nga leket une dhe skam leke te paguaj trenin per te shkuar ne ndonje qytet tjeter dhe propozoi padoven.
Nejse gjithesi edhe idea e puntorit qe te takohemi per karnavale ne venezia me pelqeu ose edhe ajo e Erias qe te takohemi te bavaria fest.
Gjithsesi ne jemi gati ...
Te na rroj partia dhe posht sabotatoret :p





e mire ne venezia dhe une me ju me beni te ditur mos u takoni pa mu

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 13:39
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Tema u pastrua nga chit chatet e teperta.

Kush vazhdon akoma, kokes e ka


Pse mi?Pranon vetem chit-chatte taljonesh ti?Te pakten te na i kishe hedhur ne nje teme te posateshme,sa filluam te ngroheshim ne kendej
Po ne naaa,as qe e ndalojme hovin

P.s. Nga ke humb?U be ca kohe...

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 21:55
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Si perfundim si u la? . Apo su la gjo?

Nejse une per vete krishtlindjet dhe vitin e ri do i kaloj ne USA.

Ju bej thirrje gjithe forumisteve dhe tek tuk ndonje forumisti qe te na mledhin ne ndonje klub te New Yorkut. )))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2007 15:20
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

do vija vetem t'i thoja leles po pse ti moj budadhaqe je ne dashuri me arilabin dhe gjithmone zgerdhihesh kur ai flet, edhe kur jam shamatuar me te, lela m'i fshinte mesazhet e mija qe ta bente ate te dukej smart/clever....

do vija te takoja bris, sipmply to look at her and say hello

gjithashtu do te takoja tulin, t'i them hello and leave

kush tjeter jeton ne itali??!?!!

ne te vertet besoj se nuk do u futja aspak ne kafe apo kudo qe te mblidheni te gjithe, ndjehem shume outsider kur vjen tek any social scene. por individualisht ka disa tipa qe do ti takoja, madje edhe disa qe nuk kam shkembyer asnje fjale me to gjate gjithe ksaj kohe ktu...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 10:53
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Antaret e FH mblidhen se bashku

.... Ne radhe te pare: Pergezoj Buzeqeshja dhe Diabilic per mendimin e organizimit te nje takimi te tille!!!!

Persa lexova tek disa Texte, fatkeqesisht kuptoj qe disa nga pjesemarresit ne kete Theme, kane ngelur akoma me paragjykime, qe me kete dua te them: paragjykojne te tjeret!!!
Per cilin paragjykim e kam fjalen?? Te paragjykosh se c'fare do te gjykojne te tjeret mbi Ty-Mua e secilin!!!!???? Keto njerez qe mendojne keshtu, i mungon personaliteti (ky eshte mendimi im) dhe ndjehen Inferior ne ambiente publike ose ne maredhenie shoqerore! Nuk kane vete siguri pse mbase nuk kane as Horizont gjykimi apo per te diskutuar ne shoqeri!
Kesoj lloj takimesh Organizohen dhe zhvillohen ne te gjithe Boten! Aty krijohen dhe shoqeri apo miqesi! Por Shqiptaret, jane mesuar te paragjykojne te tjeret, dhe kane frike se mos gjykohen nga te tjeret....!!! Injorance!

Thelbi eshte: Nqse ke qene i Lirshem apo ne mase (e them ne mase sepse cdo njeri ka jeten dhe sekretet e veta dhe nuk mund ta quash te pasinqerte qe nuk "zhvishet" ketu ne FH) te konsiderueshme i Sinqerte ketu ne Forum, nuk ke "frike" nga nje perballje me cilindo!!!

Ok. Duke lexuar qe disa jetojne neper shtete te ndryshme te Europes dhe Frankfurti eshte pak a shume ne mes, mendoj qe ne Frankfurt do te ishte me i pershtatshem nje takim i tille! Nqse do te deshironi ta bejme ne Frankfurt: Une ju afroj Organizimin komplet duke pronotuar Salle, Mizike dhe Banketin (mqse une kete e kam dhe si "profesion" te cilen e zhvilloj me Agjensine time qe kam ketu ne Frankfurt)!

Mendoj qe nje takim i tille mund te organizohej ne kohen e Krishtlindjeve ku dhe shume nga ju besoj se kane pushime ato dite!



faleminderit qe me lexuat

Me nderime

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 17:13
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

o ti je? po t'i po flet per mos gjykimin e njerzve dhe po e kontradikton veten duke gjykuar ne nje menyre indirekte pasiv agresiv qe pak a shume i jep kuptimin e plote fjales inferior. nuk besoj se ka ndonjeri qe ndjehet inferior ndaj kujt ktu, por ka disa tipa (une p.sh)qe nuk jane shume social apo me thjesht nuk i plas te behen pjese e nje grupi, sikur konviktoret apo fraternities kjo eshte mese e kuptueshme qe eshte tipi i nje njeriut komplet te kundert prej ineferiorit. neper gjithe boten behen takime te tilla?! ne cfar bote jeton ti?! qe nejrzit nepermjet internetitit bejne takime te shpeshta, me duket pak creepy ajo bote...

t'i pastaj kaq seriozisht e ke marre te takohesh me antaret e Fh o burr i theut, te nje bote virtuale?! what A party paraftyroj pathetic...

gjithsesi ti me dukesh nje boring tip ktu, kshtu qe nuk do u futja ne kafe ku je ti dhe disa si ti, jo nga inferioriteti por nga superioriteti

nejse kam hy ne ket teme per gallat me shume se nuk me perket mua meqe jetoj shume larg atij vendi, madje shume larg nju jorkut...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 17:57
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

...Eshte mendimi-gjykimi jot....te cilin e RESPEKTOJ.........ashtu si dhe texti me lart, eshte mendimi-gjykimi im......qe e mbroj (sipas referimit te mendimit te disave per kete Theme)!


klm ne jeten tende!

Me Respekt
Une jam...!!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 19:00
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Une jam...!!, keto takime behen vetem me deshiren e disa personave qe deri ne momentin e pare qe jane rregjistruar ne kete forum kane qene vetvetja dhe te tille mbeten.

Personalisht kam krijuar shume shoqeri te bukur ne kete mjedis, me disa ka kaluar edhe ne shoqeri reale, ku komunikojme shpesh ne msn, me telefona ose me takime te ndryshme sa here kemi mundesi.

Varet se cfare pretendon nje person nga Virtualiteti dhe si e shikon kete dritare.



Ti Kurti, pse ja fut kot fare muhabetit???
Une s'te kam fshire vetem mesazhet ku je zene me Arilabin, por pothuajse c'do mesazh debati qe ke nisur me disa anetare te ketij te forumit (perfshi dhe veten ne kete rast). Nuk me vjen as ne mendje se per cfare je zene me Arin por nejse...se dolem jashte teme.
Dhe une qe mendoja se doje te me jepje nje kafe si djale kavalier qe je :p:p:p

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 19:15
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Antaret e FH mblidhen se bashku

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.