Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Fotografi > Prova fotografish.
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Uh Piktor.. Ti ke ate qe shume ketu e deshirojne por ndoshta askush nuk di nese do ishte ne gjendje ta perballonte.
E kam fjalen per token.
Pune e paqme!

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:20
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Neser jam te puna e kjo jave eshte e ngarkuar te shtunen jam ne Bassano, ka mundesi te dal deri ne Levico terme po qe mot i mire.
Te dielen kemi nje gezim familjar pasi vellai pagezon djalin.
Kismet here tjeter, se po me duket vetja gjirokastrit teksa po shkruaj.



ather shifemi ne Caldonazzo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:20
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha al74


ather shifemi ne Caldonazzo

Jo ne Pergine.
Nuk e di a do jem edhe ne levico, megjithate ne bassano jam i sigurte. Po ta mbajti zbrit nga mali.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:28
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha Dulcis in Fundo
Uh Piktor.. Ti ke ate qe shume ketu e deshirojne por ndoshta askush nuk di nese do ishte ne gjendje ta perballonte.
E kam fjalen per token.
Pune e paqme!

Ne fakt, une jam djale qyteti dhe qysh i vogel e kam pasur enderr te kem nje cope toke e te beja nje kopesht e te perkujdesesha me duart e mia. Kjo enderr sot eshte realitet dhe kam nje kenaqesi te madhe kur sapo kthehem nga puna apo kur zgjohem heret ne mengjes u kushtoj 5 minuta kohe-
Gjithashtu kam shume dashamiresi per kafshet dhe shpendet, mendoj te krijoj nje pulari te vogel (akoma ne projekt) pasi kam nja dy zogj kengetare, mace, me perpara kisha dhe nja dy lepuj, dhe ne te ardhmen do marr edhe nje qen te mire bastard.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:33
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Jo ne Pergine.
Nuk e di a do jem edhe ne levico, megjithate ne bassano jam i sigurte. Po ta mbajti zbrit nga mali.



kadal , kadal, ne ket rast te hyp ne mal
ka histori Val Sugana (ene historikisht parlando) ...i here kom udhetu ne 2 te mjesit ene ia lashe navigatorit ne dore . mu tremb pasagjeri se tha mo na del noj arushe.
sa kom qesh! ne fakt ene navigatori me ka hyp me i qafe mali qe i zot e di se si kom zbrit...rruga me e shkurt mo ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:37
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha al74


kadal , kadal, ne ket rast te hyp ne mal
ka histori Val Sugana (ene historikisht parlando) ...i here kom udhetu ne 2 te mjesit ene ia lashe navigatorit ne dore . mu tremb pasagjeri se tha mo na del noj arushe.
sa kom qesh! ne fakt ene navigatori me ka hyp me i qafe mali qe i zot e di se si kom zbrit...rruga me e shkurt mo ...

Besoj se do i kesh ra nga Vali di Pasubio, se nje here duke dashur ti iki autokolones per me marre autostraden e breneros nga valsugana ka qene me te vertete nje akt heroik nga ana ime.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:47
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Besoj se do i kesh ra nga Vali di Pasubio, se nje here duke dashur ti iki autokolones per me marre autostraden e breneros nga valsugana ka qene me te vertete nje akt heroik nga ana ime.


ndoshta , ndoshta . nuk mbaj mend me than te drejten se ke parasysh qe me navigator nuk e ke menjen te shofesh detajet. di vetem qe kam zbrit ne nji rrugice te Trento qe nuk e kisha haberin ku ishte .
ma do mendja ishte ne veri te Val Sugana .

ahahah marrshalla kastrakungujt!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 21:56
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Bace me domate dhe kastraveca
Ka lezet kur i shikon te hypen nepsi

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2011 01:47
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Foto nga kopshti im.

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dscn1240.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 10 herė.

.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Maj 2012 21:28
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

domatet jane dobesia ime.

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dscn1236.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 11 herė.

.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Maj 2012 21:29
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Fotografi > Prova fotografish.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.