Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Exclamation

SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!

Besoj se pjesa me e madhe duhet te njohe gazetarin korrespondent te tv Top Channel nga Londra, Muhamed Veliu.

Shikoni se c'lajm kam gjetur ne lidhje me ... shikoni!

Po vendos kete foton sa per ilustrim, sepse nuk mund te behet copy...

Por gjithsesi lajmin e plote mund ta lexoni ketu



__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2007 17:27
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Ne fakt do t'ju shkonte pershtat te vendosnin emrin e edvin rames te shoqeruar me ate foton e bere ne nje plazh ne France me 2005.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 12:02
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Re: SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!

I nderuar: bad_drawn_boy ,

Mendimi im dhe vetem i mi:

Te gjithe jemi duke kritikuar Politiken shqiptare dhe Politikanet shqiptare, nder to ose kryesor eshte Z.Sali Protopapa(Berisha) poooooooor,
NE nuk duhet te dalim jashte Etikes njerezore dhe t'i veme ketyre njerezve gjera qe na do qejfi...! Ky gazetare, qe permend ti dhe ka shkruar kete lajm do te jete patjeter nje njeri i Ndyre! Nuk mund te dalesh per Udheheqesin e nje Shteti me te tilla Akuza a ku di une, te cilat nuk jane ose nuk kane dale nga vendime te Gjykates! Nuk mund te jete e PA MOHUESHME qe ky Veli-Gazetare i thenshin, qe te mos jete anti-Sale!!!
Ky Gazetar eshte nje turp per Gazetarine (kam mbaruar vete per Gazetari).

NUK MUND TE LUASH ME UDHEHEQESIN E SHTETIT, sado i afte ose jo politikisht qe mund te jete, DUKE HEDHUR NE BOTE TE TILLA NJOFTIME!

NE MUND TE JAPIM MENDIMIN TONE, PERSA I PERKET Politikes DHE FORMES SE NDERTIMIT TE SAJ, NGA KY NJERI...!

E theksoj; Eshte e qarte se nqse Sala eshte i Implikar ne te tilla "Bisnese" demton gjithashtu dhe Figuren e Shtetin Shqiptare, POOOOR, vetem atehere eshte e besueshme kjo gje, kur del naga Gjykata dhe jo nga Gazetat-Pacavure qe kane hapur disa Shqiptare, ne Shqiperi dhe ne Bote, qe mund te thuhet po me Pare-Euro-Dollare te nxjerra nga Prostitucioni a Droga!!!



Mendimi im eshte qe; Kjo Teme te shuhet sa me pare nga Moderatoret e Forumit sepse eshte jashte cdo Ligji-Rregulli njerzor dhe cenon nje Figure udheheqese te vendit tone...!!!

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o


Me Respekt

Une jam...!!!
Elbasanas

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 14:40
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Ne fakt do t'ju shkonte pershtat te vendosnin emrin e edvin rames te shoqeruar me ate foton e bere ne nje plazh ne France me 2005.


mire plako, aty rri ti... ec se e ke mire...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 16:06
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: Re: SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!




Atehere... eshte shume qarte i dashur gazetar qe ne lajm flitet per nje fakt dhe jo pallavra!
Banesa ne pronesi te z.Sali Berisha dhe z.Adem Demaci aktualisht perdoren (perdoreshin ne ate kohe, tani nuk e di) si shtepi publike!
Dhe ky eshte fakt !!!
Dhe s'e luan as topi!


Ti behesh merak se pse flitet keq per nje udheheqes shteti!!!
Atehere kur ka per te folur duhen thene te gjitha!!!
Veritas Odium Parit thote shprehja ime, poshte avatarit tim! (meso se c'do te thote)
Duhet te behesh merak atehere se si nje "personaliteti te tille si Sali Berisha" ti pervetesohet prona dhe te perdoret per aktivitete kaq ...

Dhe mos u bej merak per seriozitetin dhe profesionalizmin e Muhamed Veliu-t, ate e njohin se kush eshte!





Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 16:38
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Re: Re: Re: SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!

Citim:
Po citoj ato që tha bad_drawn_boy



Atehere... eshte shume qarte i dashur gazetar qe ne lajm flitet per nje fakt dhe jo pallavra!
Banesa ne pronesi te z.Sali Berisha dhe z.Adem Demaci aktualisht perdoren (perdoreshin ne ate kohe, tani nuk e di) si shtepi publike!
Dhe ky eshte fakt !!!
Dhe s'e luan as topi!


Ti behesh merak se pse flitet keq per nje udheheqes shteti!!!
Atehere kur ka per te folur duhen thene te gjitha!!!
Veritas Odium Parit thote shprehja ime, poshte avatarit tim! (meso se c'do te thote)
Duhet te behesh merak atehere se si nje "personaliteti te tille si Sali Berisha" ti pervetesohet prona dhe te perdoret per aktivitete kaq ...

Dhe mos u bej merak per seriozitetin dhe profesionalizmin e Muhamed Veliu-t, ate e njohin se kush eshte!





Peace!







Dhashe vetem mendimin tim! Ti dhe Veliu qe i dini keto fakte, vazhdoni thashathemnajen !!!






Qofsh i nderuar



Une jam...!!!
Elbasanas

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 16:46
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: Re: Re: Re: SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!




Dhashe vetem mendimin tim! Ti dhe Veliu qe i dini keto fakte, vazhdoni thashathemnajen !!!



Epo tani... mendimin duhet ta japesh ne baze faktesh se ndryshe ... He pra...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 17:04
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

O ti Elbasansi, me fal qe po nderhyj dhe une ne bisede pasi une nga informatika marr vesh, nuk e kam idene nga Berishat e nga Ramat. Komentin tend te pare nuk e lexova deri ne fund se me hapi barkun. Me dha ate ndjesine qe kam kur shoh ne TV Berishen. E kupton vet ti... kur te hapet barku...


Sidoqofte Muhamed Veliun e njohin te gjithe ata qe i shohin lajmet te Top Cengeli por dhe te mos i shohesh lajmet aty, mjafton te lexosh se per cfare ka folur vet lajmi qe te kuptosh qe nuk ka lidhje me Berisha e me Beresha.

Me qe ra fjala, si ja coni ne Elbasan? Ka me rrugeve andej nga Turizmi cuna me geta roze qe u qepen djemve me kollare nga pas? (Eksperience personale kjo)

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 17:51
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings


Me qe ra fjala, si ja coni ne Elbasan? Ka me rrugeve andej nga Turizmi cuna me geta roze qe u qepen djemve me kollare nga pas? (Eksperience personale kjo)




Mire qe femrat i merr ne qafe....por dhe cunat kshu????????

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 18:06
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
O ti Elbasansi, me fal qe po nderhyj dhe une ne bisede pasi une nga informatika marr vesh, nuk e kam idene nga Berishat e nga Ramat. Komentin tend te pare nuk e lexova deri ne fund se me hapi barkun. Me dha ate ndjesine qe kam kur shoh ne TV Berishen. E kupton vet ti... kur te hapet barku...


Sidoqofte Muhamed Veliun e njohin te gjithe ata qe i shohin lajmet te Top Cengeli por dhe te mos i shohesh lajmet aty, mjafton te lexosh se per cfare ka folur vet lajmi qe te kuptosh qe nuk ka lidhje me Berisha e me Beresha.

Me qe ra fjala, si ja coni ne Elbasan? Ka me rrugeve andej nga Turizmi cuna me geta roze qe u qepen djemve me kollare nga pas? (Eksperience personale kjo)



......Tema me duket Idjote.... Kurse me ty BOY s'kam ndonje gje. Ti ato ke shkruar qe ke lexuar.....!!!! ENDE!


.................

Lord_Of_The_Strings, kam 17 vjet qe kam ikur nga Shqiperia dhe nga Elbasani mgjse dhe para 17 vjetesh jetoja ne TR. prandaj nuk e di se per c'fare e ke fjalen por, TI duhet ta dishe me mire nga Experienca qe paske! Teorikisht di vetem se; Djemve te Bukur dhe atyre qe luajne Bythet u qepen nga brapa...!!!
POR, TI S'BESOJ TE JESHE ASNJERI NGA KETO TE DY, OSE TE PAKTEN NGA TE DYTET POR; KA QENE RASTESI QE T'U KANE QEPUR...!!!

Po si e zgjidhe pastaj "problemin"? U fshehe neper rrugicat e Kalase? eeeehhhh, kur te zen belaja, s'ke c'ben...!!!


Uroj te keshe dale po i Virgjer nga kjo ngjarje!




Une jam...!!!
Elbasanas in Frankfurt

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 19:40
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.